Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Fenomen Listów do M

Fenomen Listów do M

Postprzez MuryOfficial » czwartek, 21 sty 2016, 10:41

Jak to jest, że ten film zbiera takie żniwo widzów?? No niby miła, przyjemna komedyjka, czasem nawet śmieszna, ale żeby aż tak szaleć? To chyba kwestia idealnego tajmingu projekcji :) Lubimy jak w Święta pada śnieg, przynajmniej w kinie, kiedy za oknem szaro i buro...
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Fenomen Listów do M

Postprzez ona500 » czwartek, 21 sty 2016, 23:23

Bardzo fajny film, familijny taki i przyjemnie się go oglądało. Jak szłam do kina na jedynkę to nie nastawiałam się na cuda, bo często trailery zawierają kilka najlepszych scen, a sam film to klapa. I pozytywnie mnie ten film zaskoczył.

Rzeczywiście zwabia tłumy widzów. Czas premiery na pewno na to wpłynął choć należy pamiętać, że długo po świętach też był wyświetlany (do lutego; dwójkę jeszcze puszczają w gemini bo sprawdziłam) i niemal do końca cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Reklama też zrobiła swoje. Oczywiście nie wszystkim facetom się podobał, ale to z założenia ;)
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Fenomen Listów do M

Postprzez csr » czwartek, 4 lut 2016, 15:27

MuryOfficial napisał(a):Jak to jest, że ten film zbiera takie żniwo widzów?? No niby miła, przyjemna komedyjka, czasem nawet śmieszna, ale żeby aż tak szaleć? To chyba kwestia idealnego tajmingu projekcji :) Lubimy jak w Święta pada śnieg, przynajmniej w kinie, kiedy za oknem szaro i buro...

Gdzie? :shock: Przecież to szmira najniższych lotów, znajoma próbowała mnie zmusić do obejrzenia na sylwestra i naprawdę, tego oglądać się nie da. Słabizna na poziomie mainstreamowych amerykańskich superprodukcji. A może i jeszcze niżej.

ona500 napisał(a):Oczywiście nie wszystkim facetom się podobał, ale to z założenia ;)

Znam bardzo wiele kobiet, które uważają ten film za śmieć.
Z resztą sam lubię romanse i melodramaty (nie amerykańskie, raczej wschodnie, Japonia, ewentualnie Korea), więc to nie kwestia "facetości" tylko tego, czym się karmimy. Wiadomo, są ludzie, których zadowala mięso czy chleb z marketów, ale są też ludzie, którzy tego świństwa się nie tkną.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Fenomen Listów do M

Postprzez MuryOfficial » piątek, 19 lut 2016, 13:43

#csr przecież wiem, ze nie mówimy tu o Antonionim. Mainstreamowe miłośniaki/romanse z Hollywoood też mogą być na poziomie: Miasto aniołów/Sweet November...
Miła, czasem śmieszna znaczyło, że nie wymaga gimnastyki intalektualnej - po prostu siadasz, leci i oglądasz... ale widać ludzie nie lubią się gimnastykować... Rzeczony Słodki Listopad w finale już nie jest tali słodki, a to już boli - a nie lubimy chyba jak boli...
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Fenomen Listów do M

Postprzez anim.0 » piątek, 19 lut 2016, 16:22

Oj tam oj tam, film jak film. Potrzebny jest i taki gdzie tępo siedzisz i nie zastanawiasz się oraz taki który wymaga myślenia. Film zdobył tyką oglądalność między innymi dlatego, że był w odpowiednim czasie i był dobrze zareklamowany, czy byłeś zainteresowany czy też nie wiedziałeś, że wychodzi. Przed rozdaniem Oscarów wyszło jeszcze tyle filmów, że nie sposób wyrobić a są o wiele ciekawsze niż ta pozycja. Mieliśmy naprawdę dobry rok filmowy a ten 2016 moim zdaniem zapowiada się jeszcze lepiej.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron