Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Warcraft: Początek

Warcraft: Początek

Postprzez banan.eu » środa, 15 cze 2016, 15:06

nie grałem w gre jakimś cudem albo grałem i nie pamiętam :mrgreen:

tani wtorek to można isc :mrgreen: swoją droga warto sprawdzać co leci w kinie i o której na stronie www,Helios BB przyjął taktykę ze promują wersja 3d i dubbingowane wersje filmów a napisy to juz gorszy sort :mrgreen: już któryś raz nie było na wyświetlaczach przy kasach seansu który miał lecieć a mało ogarnięty personel wręcz twierdzi ze nie ma takiego sensu :D no ale co wymagać od pożal sie boże kierowników a dokładniej pań :mrgreen:

co do samego filmu,efekty specjalne daja rade,fabuła trzyma sie kupy choć jest jedna scena na samym końcu filmu(ost 2 minuty) która coś przypomina :mrgreen: :lol:

niektóre postacie zbyt cukierkowe,film raczej dla widza + 12 ,fani gier nie powinni być zawiedzeni a reszta zresztą tez :)

takie -8/10
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Warcraft: Początek

Postprzez anim.0 » wtorek, 21 cze 2016, 11:36

Z tego co mi wiadomo zapowiadana została trylogia do Warcrafta. Może być ciekawie i szczerze liczę na to, że będą kolejne części. Ewidentnie czegoś mi brakowało. Dla kogoś, kto kompletnie nie zna gry mam wrażenie, że po pierwsze strasznie okrojona wersja naprawdę fajnej historii a dwa trochę słabo wypadli z wyjaśnieniem co i jak. Ogólnie moim zdaniem film wypadł całkiem nieźle jak na ekranizacje gry komputerowej.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron