Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

Postprzez banan.eu » niedziela, 18 mar 2018, 20:17

:mrgreen:

jestem osoba która głosi herezję o tym ze pierwszy Pitbull szału wcale nie robił i nie robi wg mnie :mrgreen:

potem były filmiki Wegi które trafiły do ludu a ten przez lud wybrany Wegi doceniony raczej nie będzie :mrgreen:

zacznę od Dody i jej roli :mrgreen: baaardzo ciężko ocenić jej "gre" aktorską gdyż jej postać jest do jej medialnego "imidzu" bardzo podobna :lol:

gra aktorska o dziwo daje radę,fabuła filmu poza jedną wg mnie mega dziurą(chronologia z poprzednimi filmami leży) daje radę
i jeszcze jedno co jest dużym plusem a dla fanów filmów Wegi będzie zapewne wadą : film nie ma przesadzonych scen kaskaderskich

klasykiem ten film nie bedzie,daje radę ale osobą które były zachwycone np Botoksem może nie przypaść do gustu...

wg mnie 7+/10
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Pitbull. Ostatni pies

Postprzez aeroforce » sobota, 24 mar 2018, 21:10

Jeżeli ktoś był fanem pierwszego Pitbulla to zdecydowanie coś dla niego. Dla mnie bomba, plus za obsadę- Doda super wypadła. Męskie kino w najlepszym wydaniu.
ilekroć w twoim życiu wydarzy się coś naprawdę istotnego — gdziekolwiek byś była — poszukaj najbliższego patyka i napisz na nim tę okoliczność i datę.
aeroforce
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 18 mar 2018, 21:37

Re: Pitbull. Ostatni pies

Postprzez Martii88 » środa, 4 lip 2018, 13:55

A wiecie gdzie można obejrzeć online ten film?
Martii88
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 3 lip 2018, 13:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron