Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dziedzictwo Hereditary

Dziedzictwo Hereditary

Postprzez banan.eu » sobota, 23 cze 2018, 17:00

3/4 filmu wgniata w fotel,początek filmu delikatny a potem idzie idzie :mrgreen:

JEDNAK jeżeli ktoś na ten film sie wybiera to radze wyjść 10 minut przed końcem,tak od sceny gdzie ojciec wiezie syna samochodem ze szkoły.

Zakończenie tego filmu nie dość ze głupie to jeszcze absurdalna praca kamery niszczy cały sens "dlaczego tak a nie inaczej"

sa co najmniej 3 sceny w których można mimochodem śmiechnąć o 3 za dużo...wielka szkoda ze tak zj***** koniec filmu przy tak dobrym początku i całokształt filmu na tym mega cierpi

za te 3/4 filmu i mega dobraną muze + gra aktorska na poziomie mogę dać 8/10 normalnie dał bym nawet 10/10 gdyż dawno nie widziałem tak dobrego filmu z gatunku dramato horror ale te ostatnie 10 minut filmu poraża...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Dziedzictwo Hereditary

Postprzez adamz1 » środa, 27 cze 2018, 20:45

Zgadzam się, muzyka w filmie super, a zakończenie wszystko zepsuło, a szkoda.
adamz1
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 27 cze 2018, 20:37

Re: Dziedzictwo Hereditary

Postprzez Martii88 » wtorek, 3 lip 2018, 13:48

Wszyscy się skarżą na to zakończenie, a nawet spotkałam się z opinią, że II część filmu jest lekko kiczowata, bo dopiero tam nagle pojawiają się upiory itd. Mimo wszystko niedługo się wybieram na ten film, bo wydaje mi się, ze to i tak najlepszy horror od czasu IT.
Martii88
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 3 lip 2018, 13:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron