Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co powiecie o osiedlu Polskich Skrzydeł??? Jak Wam si&#

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 25 sie 2006, 09:23

przecież adres tej szkoły to Tanskiego 5 a widział kto wejście od ulicy Tańskiego??? o co tu chodzi???
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 25 sie 2006, 17:06

Ładny temat na 25 lecie osiedla. Właśnie teraz, pod koniec sierpnia, mija 25 lat jak na to osiedle wprowadzili się pierwsi mieszkańcy. Nie było tu nic. Za sklep służył bufet dla budowlańców. Autobus na sąsiednim osiedlu. I długo jeszcze wszechobecne błoto. A kto pamięta jeszcze autobusy nr 5 i 23 jeżdżące na to osiedle? Ul. Tańskiego zamkniętą płytami budowlanymi składowanymi do budowy szkoły ( podstawowej, która nigdy nie zaistniała ). Sklep Cumulus ulżył w zakupach. Na ośrodek zdrowia trzeba było trochę poczekać. A później zaczęły sie co krok pojawiac ochydne budy, zastępujace obiekty handlowe, wielokrotnie przebranżowiane, a szpecące osiedle do dziś. I tak by można przez nastepne 25 lat.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez wegeh3 » środa, 7 lip 2010, 18:06

pamietam jak gralem w pilke kolo budowanego wtedy 7 pietrowca kolo skrzydlewskiego 19 pamietam jak budowali supersam ten blaszak hahaha
wegeh3
użytkownik
 
Posty: 108
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez wegeh3 » środa, 7 lip 2010, 18:10

Henka pamietam jak dostał po ryju od jakis kolesi bo zaczepil ich po pijaku to tydzien chodzil z pandą pod oczami hehehe ,a ogólnie to zajebiste osiedle mieszkalem tam do 2006 roku
wegeh3
użytkownik
 
Posty: 108
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez fmgroup.usagi » piątek, 19 lis 2010, 17:24

Mieszkam od niedawna na tym osiedlu i mam jak najgorsze zdanie.Jeden wielki syf.Pełno śmieci,pijaków,bezpańskich psów.Place zabaw są w tragicznym stanie,chodniki nie wspomnę,podjazdy to makabra,właściciele psów głupsi od swoich pupili,chodniki obsrane przez psy.A nasza klatka to pożal się boże.Przed blokiem menele złomowisko sobie zrobiły,klatka śmierdzi moczem papierosami i alkoholem.Pijaki o późnych porach wydzwaniają na domofon.A spółdzielnia i straż miejska wypina się tyłkiem na nasze problemy.Szczerze żałuję,że się tu wprowadziliśmy.
fmgroup.usagi
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 6 lis 2010, 19:26

Postprzez ZIZ » sobota, 20 lis 2010, 00:40

fmgroup.usagi napisał(a):Mieszkam od niedawna na tym osiedlu i mam jak najgorsze zdanie.Jeden wielki syf.Pełno śmieci,pijaków,bezpańskich psów.Place zabaw są w tragicznym stanie,chodniki nie wspomnę,podjazdy to makabra,właściciele psów głupsi od swoich pupili,chodniki obsrane przez psy.A nasza klatka to pożal się boże.Przed blokiem menele złomowisko sobie zrobiły,klatka śmierdzi moczem papierosami i alkoholem.Pijaki o późnych porach wydzwaniają na domofon.A spółdzielnia i straż miejska wypina się tyłkiem na nasze problemy.Szczerze żałuję,że się tu wprowadziliśmy.

Wstąp na dyżur Rady Osiedla, wyżalisz się ;) poznasz dzielnicowego, strażnika miejskiego (będziesz zaskoczony jego nazwiskiem!), strażniczkę miejską (fajna babka) i cała resztę dziadków. Nie wiem, czy Ci pomogą; na pewno nie zaszkodzą (czwt 17-00) :cool:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » sobota, 20 lis 2010, 08:13

fmgroup.usagi napisał(a):Mieszkam od niedawna na tym osiedlu i mam jak najgorsze zdanie.Jeden wielki syf.Pełno śmieci,pijaków,bezpańskich psów.Place zabaw są w tragicznym stanie,chodniki nie wspomnę,podjazdy to makabra,właściciele psów głupsi od swoich pupili,chodniki obsrane przez psy.A nasza klatka to pożal się boże.Przed blokiem menele złomowisko sobie zrobiły,klatka śmierdzi moczem papierosami i alkoholem.Pijaki o późnych porach wydzwaniają na domofon.A spółdzielnia i straż miejska wypina się tyłkiem na nasze problemy.Szczerze żałuję,że się tu wprowadziliśmy.

Hmmm pewnie na zły blok trafiłeś. U mnie jest czysto, menel są ale nieszkodliwi więc w czym problem? Każdy ma jakieś hobby oni też ;)
Klatka jak klatka - odwiedzałem bardziej brudne i bardziej śmierdzące. Generalnie po 4 latach mieszkania na tym osiedlu jest OK.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ANAN7 » niedziela, 28 lis 2010, 12:42

Ja miałam 5 lat jak się wprowadziłam na to osiedle i właśnie był to początek istnienia tego osiedla . Mam wielki sentyment do tego osiedla, cóż się dziwić całe dzieciństwo tam spędziłam i część "dorosłego".
Jak budowali przychodnie to pływałam tam na tratwie ze styropianu.:)
A autobus nr.5 to nawet początkowo chyba dojeźdzał tylko do pętli na wojska polskiego.
A "łysy" to łysy :)
Ostatnio edytowano niedziela, 28 lis 2010, 12:44 przez ANAN7, łącznie edytowano 1 raz
ANAN7
użytkownik
 
Posty: 51
Na forum od: 24 sie 2007, 09:24

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości