Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy uprawiacie w ogole jakis sport?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez rotborn » czwartek, 27 sty 2011, 12:15

Nie jest tak źle z czynnym wypoczynkiem w naszym regionie, wystarczy w sobotę bądź w niedziele przy ładnej pogodzie siąść na ławeczce na lotnisku i popatrzeć: co chwilkę jakiś rowerzysta, rolkarz, biegacz i to w różnym wieku. Ja po trochu z każdej tej dyscypliny choć rower to numer jeden. W zimie preferuje wycieczki w góry i tam również w weekend można spotkać trochę ludzi, więc chyba trochę nas aktywnych jednak jest ...
rotborn
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 17 sty 2011, 15:20
Lokalizacja: bialsko-biała

Postprzez Alinoe » czwartek, 27 sty 2011, 14:37

rower :D ;) z racji okolic głównie górski - enduro, ale ostatnio zafascynowałem się kolarstwem szosowym
zimą snowboard od kilkunastu lat, a obecnie od połowy grudnia weekendami uczę się na nartach śmigać :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rotborn » piątek, 28 sty 2011, 12:25

właśnie, zapomniałam o nartach, co prawda byłam dopiero dwa razy i ledwo na nich soję - trudno to jeszcze nazwać jazdę ale aktywnością chyba już tak :) snowboardu próbowałam dwa lata temu i chyba jednak bardziej mnie kręci niż narty ale decyzję w jaki sprzęt ostatecznie zainwestować i któremu z tych sportów zimowych się poświęcić podejmę pod koniec sezonu jak już choć kilka razy zjadę na nartach
rotborn
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 17 sty 2011, 15:20
Lokalizacja: bialsko-biała

Postprzez Alinoe » piątek, 28 sty 2011, 15:18

rotborn napisał(a):właśnie, zapomniałam o nartach, co prawda byłam dopiero dwa razy i ledwo na nich soję - trudno to jeszcze nazwać jazdę ale aktywnością chyba już tak :) snowboardu próbowałam dwa lata temu i chyba jednak bardziej mnie kręci niż narty ale decyzję w jaki sprzęt ostatecznie zainwestować i któremu z tych sportów zimowych się poświęcić podejmę pod koniec sezonu jak już choć kilka razy zjadę na nartach

ja - deskarz od zawsze, mówię na nasze góry tylko narty :] ale to tylko moje zdanie :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tomeh » czwartek, 10 lut 2011, 20:53

Gram w tenisa stołowego i jazda na rowerze. Czasami też w piłkę nożną na orliku.
Serwis infomiasto.eu - wielotematyczny i praktyczny
tomeh
użytkownik
 
Posty: 87
Na forum od: 9 lis 2010, 19:30
Lokalizacja: BielskoB

Postprzez Lajkon » środa, 16 lut 2011, 22:56

A ja zaczynam czwarty rok zabawy w psie zaprzęgi... W trzecim sezonie do canicrossu (bieg z psem) dołożyłem ściganie na 2 psich zaprzęgach, ale niestety ostatnio na zawodach połamał się sprzęt, więc do czasu naprawy hulajnogi, bądź zakupu czegoś nowego - powrót do biegania. No chyba, że wróci zima i będzie można wyciągnąć znowu sanie:D
Lajkon
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 16 lut 2011, 22:51

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron