Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Vivat, vivat !!! Pan Jarosław Kaczyński - Premi

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez Niezarejestrowany » wtorek, 25 lip 2006, 16:25

ociec-już wyłażą pierwsze informacje o uczciwych politykach: SKOK-i lewa kasa PiS-u!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 lip 2006, 13:49

ociec -mowilem i ostrzegalem-bierz regularnie tabletki-widze po twoim poscie,ze znowu zapomniales!
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » środa, 26 lip 2006, 21:13

Ot jaki lider tacy i zwolenicy - ten wątek to wspaniały pokaz rzeczowej dyskusji zwolenników PO - PO z Tuskiem - wam kury szczać prowadzać a nie politykowac.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez czytelnik_prasy » czwartek, 27 lip 2006, 12:11

Zapewne mało kto dziś pamięta, że jeszcze na początku lat 90. bracia Kaczyńscy nie byli wcale poza układem, który dziś tak zawzięcie zwalczają. Początkowo, jako przyboczni ówczesnego prezydenta Lecha Wałęsy, w owym układzie jak najbardziej tkwili. I nie wypadli z niego na skutek moralnego obrzydzenia na widok układów, jakie wówczas powstawały, lecz z powodu konfliktu z Wałęsą, który ich w końcu ze swojego dworu pogonił. Wówczas założyli słynne Porozumienie Centrum, partię o bynajmniej nie najczystszych rękach (afera Telegraf).
czytelnik_prasy
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Mruczka » czwartek, 27 lip 2006, 22:08

A ja tak moze z innej beczki . Kobiety w Polsce mamy piękne ...Pan Lech Kaczynski i pan Jarosław Kaczynski hm ....do tego minister Gosiewski- prawdziwa trójca !! Jak nas widzą za granicą ? Same gnomy w tej Polsce ? Jak nas widzą tak nas piszą i tak nas bedą traktowali !
Mruczka
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 28 lip 2006, 07:40

Mruczka , byli przystojni i piękni z wyglądu i rozmowni i obiecywali i ...... doprowadzili kraj do ruiny . Tak już nie będzie.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 28 lip 2006, 22:13

Mruczka, Janekk - może jakieś merytoryczne argumetny zamiast tej typowej wody: 'kraj do ruiny', 'kaczki','katoland', etc.

Do jakkej kur.. ruiny ? - co wy wypisujecie ? - podajcie jeden choćby przykład - dajecie sobie robić Gazecie Wyborczej, Monice Olejnik i reszcie pismaków robić wodę z mózgu. Czas się chyba obudzić rodacy.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » sobota, 29 lip 2006, 08:53

Void/ Przykład? Jaki przykład? To Ty podaj przykład co ci panowie zrobili konstruktywnego i pożytecznego dla Polaków od czasu kiedy rządzą? Do tej pory to tylko jest jeden wielki skok na władzę. Wszędzie gdzie się da to upychają ludzi według klucza partyjnego. Uchwalają ustawy aby zapewnić sobie poprzez różne manipulacje jeszcze większą władzę (CBA, ustawy telewizyjene, samorządowa). Co zrobili z myślą o przyszłości? Gdzie jest jakakolwiek ustawa gospodarcza czy finansowa? No gdzie?
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 29 lip 2006, 15:04

Po pierwsze, moje pytanie nie dotyczyło tego co PiS robi
konstruktywnego tylko tego co robi destruktywnego. Bo o tym ciągle
biedne ludziki - manipulowane przez GW i inne media będące tubą PO
pieją. I o argumenty oraz rzeczową dyskusję na poparcie tezy
destrukcji proszę. Nie mniej jednak, jeśli już napisałeś, pozwolę
sobie na polemikę. Pytasz co zrobili konstruktywnego? Czy Ty myślisz
że oni tam w sejmie to się modlą i do restauracji chodzą ? Oglądając
TVN i czytając GW faktycznie tak można myśleć, tak więc nie dziewię
się Twojemu stanowi wiedzy. Tylko, że sejm i ministerstwa pracują
normalnym tokiem, jest wzrost gospodarczy, jest mniejsze bezrobocie,
aktualnie przepycha się budżet. Nie widzę aby kraj się ku ruinie
chylił, czego czytając te wszystkie komentarze można by się
spodziewać. Co do skoku na władzę - jak Ty sobie rządzenie wyobrażasz
? Ze niby opozycją stołki obsadzą - to byłoby destruktywne. Ten
rzekomy 'skok na władzę' to przecież normalny tok rządzenia krajem.
Przecież koalicji najłatwiej jest się porozumieć. Swoją drogą, gdyby
mięczak Tusk przystąpił do koalicji, czego się wszyscy spodziewali po
wyborach, zamiast LPR i SO mielibyśmy PO na stołkach. Niestety krajem
rządzić trzeba, koalicja być musi - zgodnie z przysłowiem 'jak się nie
ma tego co się lubi, to się lubi to co się ma' jest LPR i SO. Niestety
za brak jaj Tuska sfrustrowani i zawiedzeni sympatycy PO dają sobie
teraz upust swoim emocjom na przeróżnych forach. Tak więc zastanów się
kogo i o co tutaj winić. Bo póki co wanna ta żałosna wanna Wasermana
budzi raczej uśmiech politowania nad poziomem merytorycznym mediów PO.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 29 lip 2006, 15:22

Void/ czyli nie umiesz podać ani jednego przykładu ??? i komu tu Samopis zrobił wodę z mózgu ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 29 lip 2006, 15:33

Jakiego przykładu na Boga ? Czytaj ze zrozumeiniem. Swoją drogę ja i tak wiem że z wami, krzykaczami nie wygram, ani niczego nie zmienię - jestem na to przygotowany - sprawy manipulacji za daleko już zaszły.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » poniedziałek, 31 lip 2006, 07:38

Void/ Niestety, ale muszę stwierdzić, że przemawiasz jak towarzysz Gosiewski. Chciałeś dyskusji na argumenty, a nie podałeś żadnego konkretu. Dlaczego? Po po prostu pewnie ich nie ma. Zresztą każdy, czy to polityk PiS-u czy ich zwolennik ma z tym problem. i potem tylko kluczy, miota się i odwraca kota ogonem.
[1] Napisałeś, że jest wzrost gospodarczy. Fakt, jest. Ale nie ma on nic wspólnego z pracą tego rządu!!! Nawet nie o to chodzi, że nasz rząd nic nie zrobił w kwestiach gospodarczych.Bo wzrost gospodarczy jest związany ściśle z koniunkturą gospodarczą na całym świecie, a nie z działaniami rządu. Rząd może wpływać na niego i łagodzić skutki dekoniunktury bądź wydłużać jego wzrost. Ewentualnie stwarzać warunki dla jego rozwoju, ale jest to proces, który nie trwa 9 miesięcy tylko lata. i jak już na siłę przypisać komuś aktualny wzrost gospodarczy to będzie to nie K. Marcinkiewicz tylko M. Belka.
[2] Bezrobocie spada. Zgadza się. Tylko, że spadek jest związany ściśle z sezonowością bezrobocia - podczas okresu wiosenno-letniego zawsze będzie występował spadek bezrobocia. No i jest jeszcze druga przyczyna jego spadku. I tą drugą przyczyną już można podciągnąć pod zasługi rządu - masowa emigracaj Polaków (blisko milion osób).
[3] A nad czym ten rząd tak pracuje w pocie czoła skoro jakoś nie widać projektów ustaw najważniejszych dla Polski i Polaków, czyli [ustaw gospodarczych i finansowych]? Poszczególne ministerstwa, jak piszesz, ciężko pracują. Ale co konkretnie robią poza: 1) MEN - Amnestia stwarzająca "prawie maturzystów" lub "maturzystów Giertychowych". 2) MF - Ustawa o reformie finansów publicznych miała być na początku roku (2006), potem w połowie lutego, potem pod koniec marca itd itp. 3) Ministerstwo Andrzeja - opóźnienia z programem dla wypłat rolniczych są duże i jak się znacznie nie przyspieszy prac to rolnicy nie dostaną na czas pieniędzy. 4) MSZ - Kompromitacja. Jak jeszcze ministrem był p. Meller to działała sprawnie. Teraz tragedia. Afera karoflana jest po prostu żenująca. Jak najwyższe władze państwa mogą się przejmować tym co napisał jakiś niskonakładowy brukowiec??? I jeszcze ten przygłupi wniosek towarzysza Gosiewskiego do prokuratury. To narazie tyle. I jeszcze raz proszę o podanie [konkretnych, konstruktywnych rzeczy, które ten rząd zrobił z myślą o przyszłości Polski].
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 15:53

PutSmileOnMyFace: gdzie się doczytałeś, że ja chcę przedstawiać
jakiekolwiek argumenty? nigdzie pewno - bo nigdzie tego nie napisałem.
Tak więc nie wiem skąd to uroiłeś. Wyjaśnię krótko - argumentów
przedstawiać nie będę bo ich niema - jak sam zauważyłeś PiS nie robi
wiele, a już szczególnie nie pracuje ciężko - i właśnie o to nie wiele
do KN chodzi. Przedstawię ciąg rozumowania, specjalnie dla Ciebie
PutSmileOnMyFace: PiS nie robi dużo bo to patałachy. Jeśli nie robi
wiele to jak może wiele psuć? Przecież psucie to robienie czegoś źle.
Dalej - skoro nie może psuć bo wiele nie robi to skąd się biorą te
idiotyczne, obiegowe opinie że PiS swoimi działaniami doprowadza kraj
do ruiny. O jaką ruinę kurw.. chodzi? kto mi powie - może Ty
PutSmileOnMyFace. To jest to, czego oczekiwałem jako odpowiedź od
wspaniałomyślnych i wielce inteligentnych wyznawców teorii destrukcji
naszego państwa.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Niezarejestrowany » poniedziałek, 31 lip 2006, 16:01

I takie PS. Jak sobie patrzę na zbuntowaną młodzież, która musi się
wyżyć gdziekolwiek - a teoria katastrofy państwa jest idealna, bo cel
wielki i wróg oczywisty, kiedy czytam komenty sfrustrowanych wyborców
PO, których miękkodupy Tusk zrobił w ch. nie zawiązując oczekiwanej i
dającej szanse koalicji to szlag mnie trafia, bo wiem że cały ten ruch
AntyPiS to zręcznie nakręcona manipulacja. Dla jasności dodam, iż nie
głosowałem na PiS i nie jestem ich gorącym zwolennikiem.
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez PutSmileOnMyFace » wtorek, 1 sie 2006, 13:05

Void/Wiesz, państwo jest jak dom, jak nic nie robisz, albo robisz mało to niszczeje. Dlatego, że PiS robi mało nie oznacza to, że mało psuje. Niezbędna jest reforma finansów publicznych. Reforma Zus-u. Przecież ten sytem się niedługo rozpadnie skoro na jednego emeryta/reniciste przypada dwóch pracujących. Potrzebne są gruntowne reformy przeciw bezrobociu i jednoczesnym zatrzymywaniu w kraju ludzi, zarówno tych wykształoconych jak i zwyklych, niezbędnych w każdym państwie robotników (budowlańców, fryzjerów, kuacharzy, itp itd). I taka logika, że jak ktoś coś mało robi to mało psuje jest po prostu zabójcza.
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron