Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Typowy wyborca PiSu ?

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 15 lut 2011, 22:52

Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SP&C » wtorek, 15 lut 2011, 22:59

Nie za bardzo łapię przesłanie. Zrozum człowieku w końcu, że retoryka "antyPIS" już nie działa na rozsądnych ludzi. Używają jej oszołomy i fanatycy "polityki" Tuska
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Del_Rey » środa, 16 lut 2011, 00:08

SP&C napisał(a):Nie za bardzo łapię przesłanie. Zrozum człowieku w końcu, że retoryka "antyPIS" już nie działa na rozsądnych ludzi. Używają jej oszołomy i fanatycy "polityki" Tuska

Dla zrównoważenia daj jakiś filmik "antyPO" :)
Dalej meczy mnie pytanie, czemu wszyscy którym sie PiS z obecnym "garniturem" u jej władzy nie podoba, muszą być z PO? Taki jakiś kompleks, fobia, czy coś innego? Moim zdaniem,jak obalą dyktatora,to pewnie PiS bedzie powazniejszą propozycją, na którą mozna zerknąć przed wyborami.Tylko czy w swych szeregach czai sie jakiś inny lider?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez SP&C » środa, 16 lut 2011, 00:39

Del_Rey napisał(a):Dla zrównoważenia daj jakiś filmik "antyPO" :)
Dalej meczy mnie pytanie, czemu wszyscy którym sie PiS z obecnym "garniturem" u jej władzy nie podoba, muszą być z PO?

Czytanie i oglądanie ze zrozumieniem, to nie lada sztuka. Z której części mojej wypowiedzi wynika, że kto nie z nami, ten przeciw nam? Kiedy napisałem, że jestem pisiorem ( hurra, tutaj mam plusy u wiadomo kogo)? Jestem zwolennikiem prawdy i normalności, a nie obłudy i zagrań PR(pijarowskich). Wkurza mnie, jak czytam, że za rządów PO wzrosła liczba podsłuchów ( przypomnę, że budowali swój wizerunek na tym, że to PIS podsłuchiwał na maksa), a Wy dalej swoje, "precz z pisiorami" ! Mózgi macie wyprane, będziecie mięsem wyborczym na jesień. Wstyd!polacy....
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Del_Rey » środa, 16 lut 2011, 01:35

SP&C napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Dla zrównoważenia daj jakiś filmik "antyPO" :)
Dalej meczy mnie pytanie, czemu wszyscy którym sie PiS z obecnym "garniturem" u jej władzy nie podoba, muszą być z PO?

Czytanie i oglądanie ze zrozumieniem, to nie lada sztuka. Z której części mojej wypowiedzi wynika, że kto nie z nami, ten przeciw nam? Kiedy napisałem, że jestem pisiorem ( hurra, tutaj mam plusy u wiadomo kogo)? Jestem zwolennikiem prawdy i normalności, a nie obłudy i zagrań PR(pijarowskich). Wkurza mnie, jak czytam, że za rządów PO wzrosła liczba podsłuchów ( przypomnę, że budowali swój wizerunek na tym, że to PIS podsłuchiwał na maksa), a Wy dalej swoje, "precz z pisiorami" ! Mózgi macie wyprane, będziecie mięsem wyborczym na jesień. Wstyd!polacy....

Sam napisales: antyPiS=oszołomy i fanatycy "polityki" Tuska. Czy to nie jest zaszufladkowanie na konkretnej pozycji?
Faktycznie,czytanie ze zrozumieniem, to nie lada problem.
Gdzie napisałem "precz z pisiorami"?
Czemu jesteś kolejną osobą z problemem rozróżnienia liczby pojedynczej i mnogiej?
Jestem JA, nie MY. I używam zwrotu "MOIM ZDANIEM".Zwrot ten w PiS jest zarezerwowany tylko dla jednej osoby i to mnie denerwuje.
I jak napisałem wczesniej, wg mnie i dla mnie PiS byłby ciekawą alternatywą dla obecnej wladzy,ale po spelnieniu w sumie jednego warunku. Politycy zrzeszeni w tej partii przestaliby sie bać wyrażać swoje zdanie bez wystawienia sie na odstrzał i niebyt polityczny.
Ale jakież ja mogę wnioski wyciągać, przecież mam "wyprany mózg"i jestem fanatykiem "polityki Tuska".Dziwne, bo Tusk raczej żadnej polityki nie uprawia.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 16 lut 2011, 07:09

SP&C napisał(a):Nie za bardzo łapię przesłanie. Zrozum człowieku w końcu, że retoryka "antyPIS" już nie działa na rozsądnych ludzi. Używają jej oszołomy i fanatycy "polityki" Tuska

Zrozum człowieku że nie jestem fanem polityki Tuska. Znalazłem filmik to wrzuciłem a jak znajdę podobny w temacie PO to też wrzucę. Zarówno PO jak i PiS mam głęboko w dup...
Zresztą mam tam wszystkich naszych polityków bo to szuje nad szujami.

SP&C - kto pisał precz z PiSiorami?
Ostatnio edytowano środa, 16 lut 2011, 07:10 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SP&C » środa, 16 lut 2011, 10:02

Del_Rey i Pan Kazimierz i inni

Wasze jadowite i chamskie posty w stosunku do Mira (który często ośmiela się pisać prawdę), dość jednoznacznie wskazują na antypatie polityczne, stąd moje wnioski.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 16 lut 2011, 10:54

SP&C napisał(a):Del_Rey i Pan Kazimierz i inni

Wasze jadowite i chamskie posty w stosunku do Mira (który często ośmiela się pisać prawdę), dość jednoznacznie wskazują na antypatie polityczne, stąd moje wnioski.

Do do PRAWDY to : "są trzy rodzaje prawdy: cysto prawda, tyz prawda i g... prawda".

Jak wspomniałem wcześniej jestem anty w stosunku do wszystkich polityków bo to takie same szuje bez względu na kolor krawata:)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez padoda » środa, 16 lut 2011, 14:05

faktycznie z gościa niezły nerwus,prawdziwy ideowiec.Tylko dać mu broń!
Ostatnio edytowano środa, 16 lut 2011, 14:06 przez padoda, łącznie edytowano 1 raz
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Postprzez staszeks » środa, 16 lut 2011, 16:51

Pan Kazimierz napisał(a):
SP&C napisał(a):Del_Rey i Pan Kazimierz i inni

Wasze jadowite i chamskie posty w stosunku do Mira (który często ośmiela się pisać prawdę), dość jednoznacznie wskazują na antypatie polityczne, stąd moje wnioski.

Do do PRAWDY to : "są trzy rodzaje prawdy: cysto prawda, tyz prawda i g... prawda".

Jak wspomniałem wcześniej jestem anty w stosunku do wszystkich polityków bo to takie same szuje bez względu na kolor krawata:)

Zapomniałeś o czwartej PRAWDZIE, periodyku który był i chyba jest dalej wydawany w Moskwie.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Ryszard O. » poniedziałek, 28 lut 2011, 17:59

Faktycznie filmik pokazuje typowego wyborcę tej partii.

Różnica między wyborcami PiS-u a wyborcami PO
http://www.youtube.com/watch?v=EdHUAZU1 ... re=related

Kim jest wyborca PO?
http://www.youtube.com/watch?v=0m5xa2Tu ... re_related
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 lut 2011, 18:06 przez Ryszard O., łącznie edytowano 1 raz
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez stalin » poniedziałek, 28 lut 2011, 18:29

hehehe,dobre to z PO,a PISista chyba wipity co nie?
tusk to partykularzysta i tyle.A "tusk" to po kaszubsku jest wgl?
Ostatnio edytowano wtorek, 1 mar 2011, 08:27 przez stalin, łącznie edytowano 1 raz
stalin
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 2 lut 2009, 17:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości