Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

małe spostrzeżenia w drodze z parkingu.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 28 lut 2011, 16:30

stalin napisał(a):Jestesmy pod robiaca kase presja i malo kto jest na tyle swiatly zeby zdac sobie z tego sprawe i sie wyrwac.

A tek kto to zrobi i idzie pod prąd jest uważany za kogoś innego więc idiotę, kretyna itd a tak naprawdę ma po prostu inne zdanie i priorytety. Inne niż kasa, kariera, najnowsze bzdety-gadżety itd
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 lut 2011, 16:43 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez stalin » poniedziałek, 28 lut 2011, 16:38

Dokladnie,ludzie chca ci wtedy "pomoc"narzucajac kuratora lub odbierajac prawa rodzicielskie pod pretekstem aspolecznosci.Zawsze znajda sposob zebys zaczol wspierac system nawet jak od niego uciekasz,sa w koncu jego czescia ;].Najgorsze jest to ze sasiad podpier...jac cie mysli ze dobrze robi.
stalin
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 2 lut 2009, 17:00

Postprzez staszeks » poniedziałek, 28 lut 2011, 18:09

stalin napisał(a):
staszeks napisał(a):Odwiozłem samochód na parking i spacerkiem wracałem do domu.
Przechodzę obok bloku, a tu z komory zsypowej wychodzi troje i ida do komory zsypowej
w następnym bloku.
Jeden dorosły i dwóch chłopców.
Tak na oko 10 i 12 lat.
Zapewne chłopcy pomagali tatusiowi uzbierać na wódkę.
A może to z nudów, może laba się im już znudziła?
Niech żyje N-ta Polska.

Lepiej tak niz krasc lub wyludzac.Prawdziwym problemem jest to ze ludzie chca duzo wiecej niz im potrzebne i ktos kto ma mniej niz oni,wydaje sie wszystkim dziadem i zakala spoleczenstwa.Znam wielu "dziadow" i wiele im zazdroszcze,mianowicie wolnosci i niezaleznosci.Nie bede ilustrowal jak to dziala ale podatki,kredyty przesja spoleczenstwa itp. Jestesmy pod robiaca kase presja i malo kto jest na tyle swiatly zeby zdac sobie z tego sprawe i sie wyrwac.

A ja przypuszczam, że on po prostu CHCE NAKARMIĆ swoje dzieci i chętnie
popracowałby nawet na taśmie.
Po śmietnikach chodzi nie dlatego, ze ma wygórowane ambicje.
Przypuszczam nawet, że chciałby dzieciom oszczędzić konieczności grzebania po smietnikach tylko jest do tego zmuszony.
A jeżeli grzebanie po smietnikach nazywasz wolnością to ja wolę galery.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 lut 2011, 18:10 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez stalin » poniedziałek, 28 lut 2011, 18:17

Chyba nie zrozumiales mnie dokladnie,nie pisalem o tym konkretnym przypadku rowniez bo go nie znam.Sprobuj szerzej spojrzec na to co napisalem.
P.S. W smietnikach nie leja batami jak na galerach a i zarcie lepsze sie trafi ;)
stalin
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 2 lut 2009, 17:00

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości