Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kaczyński w Biedronce...... i koń by się uśmiał....

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez staszeks » piątek, 25 mar 2011, 14:27

igo napisał(a):Ciągniecie juz druga strone idiotyczny temat ze JK był na zakupach .Wiadomo przeciez że to było ustawione i zrobione aby pokazać Tuskowi że ceny ida w góre cały czas bez względu kto rzadzi.Ani Kaczński temu nie zapobiegł ani Tusk.
Dodam jeszcze że najprawdopodobniej dzisiaj tez JK był w toalecie. Może ktoś będzie chciał rozwinąc temat.

Jak bedzie odpowierdnia relacja w TV to zapowne ten temat tez rozwiniemy.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Ryszard O. » piątek, 25 mar 2011, 20:44

Znalezione w prasie. Fakty i Mity.

Pierwszy cud Jarosława?

Pierwszy i ostatni premier IV RP potrafi robić niewiarygodne rzeczy.


Nie minęły jeszcze echa sławnych zakupów w „osiedlowym sklepie”, które popełnił Jarosław Kaczyński, a już na wierzch wypłynęła kolejna afera. Przypominamy, że prezes najbardziej zbulwersowany był ceną cukru, który znalazł się na jego liście z zakupami. Okazało się, że Jarek musiał zapłacić za 1 kg „polskiego kryształu” aż 6,60 zł! Dodajmy, że w jednym z najdroższych rodzimych marketów „Alma” cukier kosztuje 5,49 zł.
Dziś cena tego towaru w tym samym sklepie, do którego udał się przed paroma dniami prezes PiS, wynosi 5,60 zł! Wygląda na to, że to pierwszy cud Jarosława Kaczyńskiego – być może za wstawiennictwem śp. braciszka…


ASz
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez sweeper » piątek, 25 mar 2011, 22:00

miro napisał(a):i w takim celu prawdopodobnie wybrano lokalny osiedlowy sklep

w Warszawie...

miro napisał(a):A nie chodzi tu, o tanią pokazówkę prezesa wśród potencjalnych wyborców, a podkreślenie faktu różnicy cen 3.5 lat temu, a stanem obecnym.

Za inflację odpowiada głównie polityka monetarna Narodowego Banku Polskiego, a NBP jest niezależny od rządu - Leszek Balcerowicz

i uzupełnienie do tematu z Demotów:

Obrazek
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tomi308 » sobota, 26 mar 2011, 08:38

miro napisał(a):Ile kosztował koszyk Kaczyńskiego, w Biedronce 3.5 lata temu?
A na temat odpowiedzialności obecnego rządu za ceny jest napisane w poście #8.
Nawet lewakom uda się powiedzieć coś z sensem.

No ile kosztował 27zł?A tak odchodząc od tematu to kogo ty będziesz krytykował jak nie daj Boże wygra PIS?
Ostatnio edytowano sobota, 26 mar 2011, 08:43 przez tomi308, łącznie edytowano 1 raz
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez necia55 » sobota, 26 mar 2011, 09:15

Polska to kraina absurdów! Tematy ważne,dotyczące spraw życiowych są spychane na margines,albo całkowicie w niebyt.A "wydarzenia" ,które sięgają prawdziwego dna są "maglowane" na okrągło! Świat to jeden wielki magiel!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez GluE » sobota, 26 mar 2011, 09:30

Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Postprzez GrzegorzD » sobota, 26 mar 2011, 14:01

tomi308 napisał(a):
miro napisał(a):Ile kosztował koszyk Kaczyńskiego, w Biedronce 3.5 lata temu?
A na temat odpowiedzialności obecnego rządu za ceny jest napisane w poście #8.
Nawet lewakom uda się powiedzieć coś z sensem.

No ile kosztował 27zł?A tak odchodząc od tematu to kogo ty będziesz krytykował jak nie daj Boże wygra PIS?

PO że przeszkadza Pisowi w rządzeniu ;)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Ryszard O. » sobota, 26 mar 2011, 15:02

„Nigdy nie byłem w Biedronce - przyznaje prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult. - Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów, a ja nie mam na to czasu. Wybieram te, do których mogę dojechać samochodem, z parkingiem i łatwym dojazdem, po drodze do pracy i z pracy.”
GW
Co ma pan prezydent do wiosek. To ludzie wiosek między innymi pośrednio pracują na jego wynagrodzenie za jego „pracę”
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Del_Rey » sobota, 26 mar 2011, 15:17

Ryszard O. napisał(a):„Nigdy nie byłem w Biedronce - przyznaje prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult. - Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów, a ja nie mam na to czasu. Wybieram te, do których mogę dojechać samochodem, z parkingiem i łatwym dojazdem, po drodze do pracy i z pracy.”
GW
Co ma pan prezydent do wiosek. To ludzie wiosek między innymi pośrednio pracują na jego wynagrodzenie za jego „pracę”

Pewnie poprostu to,że na wiosce trzeba podjechać extra do "centrum" i nie ma sklepu na każdym rogu. Proste i logiczne.
Nie szukaj dziury w całym.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GrzegorzD » sobota, 26 mar 2011, 15:29

Porównanie do wiosek naszemu władcy srednio wyszlo bo nawet na "wioskach" jak Pan miastowy nazywa sklepy tez sa.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Ryszard O. » sobota, 26 mar 2011, 19:35

Del_Rey napisał(a):
Ryszard O. napisał(a):„Nigdy nie byłem w Biedronce - przyznaje prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult. - Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów, a ja nie mam na to czasu. Wybieram te, do których mogę dojechać samochodem, z parkingiem i łatwym dojazdem, po drodze do pracy i z pracy.”
GW
Co ma pan prezydent do wiosek. To ludzie wiosek między innymi pośrednio pracują na jego wynagrodzenie za jego „pracę”

Pewnie poprostu to,że na wiosce trzeba podjechać extra do "centrum" i nie ma sklepu na każdym rogu. Proste i logiczne.
Nie szukaj dziury w całym.

Obecnie okoliczne wioski sąsiadujące z „wielką wiochą” posiadają liczne sklepy ( w tym i Biedronkę) z parkingami na „każdym rogu” a nawet wzdłuż każdej ulicy. Więc twierdzenie pana J. Krywulta „Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów” uważam, co najmniej nie na miejscu żeby nie powiedzieć, że za obraźliwe. Jak nie ma pojęcia jak teraz wygląda „wioska” to lepiej, aby jej nie porównywał do swojego „władztwa”.
Tak na marginesie tej wypowiedzi pana prezydenta dla mediów to doradzałbym mu, aby zamiast samochodem dojeżdżać do pracy skorzystał z komunikacji miejskiej w celu poznania (i doznania) potrzeb mieszkańców w tym zakresie.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Del_Rey » sobota, 26 mar 2011, 21:00

Ryszard O. napisał(a):
Del_Rey napisał(a):
Ryszard O. napisał(a):„Nigdy nie byłem w Biedronce - przyznaje prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult. - Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów, a ja nie mam na to czasu. Wybieram te, do których mogę dojechać samochodem, z parkingiem i łatwym dojazdem, po drodze do pracy i z pracy.”
GW
Co ma pan prezydent do wiosek. To ludzie wiosek między innymi pośrednio pracują na jego wynagrodzenie za jego „pracę”

Pewnie poprostu to,że na wiosce trzeba podjechać extra do "centrum" i nie ma sklepu na każdym rogu. Proste i logiczne.
Nie szukaj dziury w całym.

Obecnie okoliczne wioski sąsiadujące z „wielką wiochą” posiadają liczne sklepy ( w tym i Biedronkę) z parkingami na „każdym rogu” a nawet wzdłuż każdej ulicy. Więc twierdzenie pana J. Krywulta „Bielsko to nie wioska, żeby szukać sklepów” uważam, co najmniej nie na miejscu żeby nie powiedzieć, że za obraźliwe. Jak nie ma pojęcia jak teraz wygląda „wioska” to lepiej, aby jej nie porównywał do swojego „władztwa”.
Tak na marginesie tej wypowiedzi pana prezydenta dla mediów to doradzałbym mu, aby zamiast samochodem dojeżdżać do pracy skorzystał z komunikacji miejskiej w celu poznania (i doznania) potrzeb mieszkańców w tym zakresie.

Czepiasz sie. Na nogach mam prawie pól godz do najblizszego sklepu, a to nawet nie jest wioska. Biedronka, owszem jest, ale 10 min jazdy samochodem,ale jest mi nie po drodze.
Co do dojazdów, to chyba tych 75 % wyborców nie interesuje sie, czy Krywult dojezdza do pracy Lancia, czy MZK, skoro zostal wybrany na kolejna kadencje.
Co do potrzeb i doznań w transporcie miejskim, jest wątek w tym temacie, z którego widać, że zawsze bedzie ktoś, kto nie bedzie zadowolony.
I nie czuje sie obrazony, mimo, ze bylem mieszczuchem, a teraz jestem "wioskowy", bo zdaza sie, ze budza mnie koguty :) , wiec czemu Ty masz problem?
Jak jeszcze by sie mu udało zmodernizować Międzyrzecką, to bym go polubil nawet :)

Co do wielkiej wiochy, jak to ujaleś, to mozna zastosować to określenie do Kóz, a do B-B to chyba nie pasuje
Ostatnio edytowano sobota, 26 mar 2011, 21:03 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Ryszard O. » poniedziałek, 28 mar 2011, 08:53

Przychodzi Jarosław K. do sklepu monopolowego a tam wina Tuska.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez sweeper » poniedziałek, 28 mar 2011, 20:38

Ryszard O. napisał(a):Przychodzi Jarosław K. do sklepu monopolowego a tam wina Tuska.

oglądamy szkło kontaktowe ?? ?? :D :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez necia55 » wtorek, 29 mar 2011, 13:50

Wina z Tuska..nii? :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości