Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Piłkę nozna - liga rekreacyjnych

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Brett » niedziela, 24 kwi 2011, 00:53

Witam, jestem od nie dawno w Bielsku i chętnie bym pograł w piłkę nozna. Jeśli wiecie o jakis rekreacyjny lidze, to chciałbym grać. Mozna do mnie pisac emailem: brettwsmith@gmail.com. Dziekuje z gory :)
Brett
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 13 sty 2011, 17:50

Postprzez endi_ » piątek, 29 kwi 2011, 06:40

Cześć.
Jeśli jesteś zainteresowany może nie ligą ale towarzyskim graniem w niedziele a docelowo również w inny dzień to się odezwij na meila.
Nie bójcie sie używać rozumu
endi_
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Brett » poniedziałek, 2 maja 2011, 10:52

O tak!

Wlasnie, nie wiedzialem jak napisac ogloszenia. Ale oto chodzilo: rekreacjny + niedziela + pilka nozna = super :)

Sprobowalem napisac email przez forum, ale nie wyszlo pierszy raz. Sprobuje ponownie. Ale jesli cos wiesz, to moj numer telefon to 796-521-299, email brettwsmith@gmail.com

Dzieki :)

Brett
Brett
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 13 sty 2011, 17:50

Postprzez nieznajomy99 » sobota, 14 maja 2011, 11:26

witam,
i jak z tą drużyną ? Jestem zainteresowany pokopaniem rekraacyjnym w weekend...ilu jest chętnych, czy już gracie? Poszę o odpowiedz chętnych bo można fajnie spędzić czas w weekend niż siedzieć przed TV
ps zawodowcy i amatorzy.. ;)
nieznajomy99
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 8 mar 2009, 23:23

Postprzez endi_ » wtorek, 17 maja 2011, 08:07

nieznajomy99 napisał(a):witam,
i jak z tą drużyną ? Jestem zainteresowany pokopaniem rekraacyjnym w weekend...ilu jest chętnych, czy już gracie? Poszę o odpowiedz chętnych bo można fajnie spędzić czas w weekend niż siedzieć przed TV
ps zawodowcy i amatorzy.. ;)

Cześć.
Tak, gramy już ale jak chcesz pokopać z nami to się odezwij na meila.
P.S. Nie szukamy chętnych do grania raz na jakiś czas i z cukru!
Nie bójcie sie używać rozumu
endi_
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron