Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zbanowani

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Piotrek » czwartek, 5 maja 2011, 16:43

To są też nasi Koledzy, niektórzy od lat, proszę o sprawiedliwy wyrok. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 5 maja 2011, 17:29

Mam apel..... Olewajcie miro bo przez niego wiecej osob dostanie bana....
Ostatnio edytowano czwartek, 5 maja 2011, 17:33 przez GrzegorzD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez zuo » czwartek, 5 maja 2011, 18:14

GrzegorzD napisał(a):Mam apel..... Olewajcie miro bo przez niego wiecej osob dostanie bana....

Coś mnie omineło?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 5 maja 2011, 18:29

Pan Kazimierz. Tyle zauważyłem
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez zuo » czwartek, 5 maja 2011, 18:42

GrzegorzD napisał(a):Pan Kazimierz. Tyle zauważyłem

Rzeczywiscie. I do tego prowadzi zasrana polityczna poprawność. Jednego zasranego niereformowalnego wrzoda nie potrafiacego zrozumieć ze gówno nas obchodza jego polityczne lęki, nikt nie potrafi uspokoić. Za to wywala kogos komu przez tego debila nerwy puszczaja (bo jakos mi sie zdaje ze o to chodzi) Cóż, czas sie wypisać.

GP. Co jest/było powodem zbanowania Pana Kazimierza? Pyskówki z miro? Wiesz ze miales DOŚĆ okazji żeby wywalić tego ostatniego. Jak tak dalej pójdzie to możesz skończyć tutaj z miro w roli bota politycznego.
Ostatnio edytowano czwartek, 5 maja 2011, 18:47 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez banan.eu » czwartek, 5 maja 2011, 18:46

jeszcze mercedesa zbanowali ale on w sumie sam się prosił...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Piotrek » czwartek, 5 maja 2011, 18:50

I Santos, pozdr.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez zuo » czwartek, 5 maja 2011, 18:50

Ale jakieś powody?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 5 maja 2011, 18:58

Poczekajmy na Admina.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez tomi308 » czwartek, 5 maja 2011, 18:59

To pewno teraz przyjdzie na mnie kolej.A Pan Kazimierz ostrzegał .......przed Mirem.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez zuo » czwartek, 5 maja 2011, 19:07

tomi308 napisał(a):To pewno teraz przyjdzie na mnie kolej.A Pan Kazimierz ostrzegał .......przed Mirem.

Cóż. Jesli to rzeczywiscie ten problem to admin najwyrazniej nie zauwaza prawdziwej przyczyny problemów. A problemem sa wypowiedzi w rodzaju: "Bo tylko ułomny wyznawca PO może uwierzyć w cuda Tuska. A elektorat PO jak POkorne baranki wierzą, w cud gospodarczy swego guru,"
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez GP » czwartek, 5 maja 2011, 19:20

Pierwsza sprawa: Wymienieni wyżej użytkownicy nie dostali bezterminowego bana, a jedynie tygodniowy. Także wrócą, jeśli będą chcieli.

Druga sprawa: Powód zbanowania nie będzie publicznie roztrząsany - sami zainteresowani uzyskują stosowną informacją podczas próby logowania.

Trzecia sprawa: Szczerze mówiąc nie zauważyłem, by miro popełniał jakieś rażące wykroczenia na forum. To, że ma swój punkt widzenia na taki, czy inny temat nie jest czymś złym - każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, o ile nie są one bezpośrednim atakiem na innych użytkowników forum, czy też na osoby trzecie.
Jeśli natomiast ktoś zauważył jakieś naruszenia regulaminu, to od tego jest przycisk "Raportuj" przy każdym wpisie.

Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » czwartek, 5 maja 2011, 19:27

Napewno Admin miał uzasadnione powody żeby tak postąpić, zresztą sami wiemy, że takie przyczyny były. Nie jesteśmy władzą na tym Forum i jeśli odejdziemy przyjdą następni. Jesteśmy małą społecznością i szanujmy się. Są reguły, które należy przestrzegać, a były one wielokrotnie przekraczane, doskonale o tym wiemy. Może nie jest sprawiedliwe, że nie został równolegle zbanowany ten, który jest przyczyną, prowokatorem i powodem wielu zachowań kolidujących z dobrym wychowaniem, Kolega który wielokrotnie obrażał wielu z nas. Ale to nie my decydujemy. Myślę, że Koledzy zostali skazani na czasową banicję w ramach ostrzeżenia i ich powrót nastąpi po jakimś czasie, a przynajmniej mam taką nadzieję. Zresztą zobaczymy. pozdrawiam
No i się wyjaśniło. I bardzo dobrze.
Ostatnio edytowano czwartek, 5 maja 2011, 19:29 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez zuo » czwartek, 5 maja 2011, 19:35

GP napisał(a):Pierwsza sprawa: Wymienieni wyżej użytkownicy nie dostali bezterminowego bana, a jedynie tygodniowy. Także wrócą, jeśli będą chcieli.

Druga sprawa: Powód zbanowania nie będzie publicznie roztrząsany - sami zainteresowani uzyskują stosowną informacją podczas próby logowania.

Trzecia sprawa: Szczerze mówiąc nie zauważyłem, by miro popełniał jakieś rażące wykroczenia na forum. To, że ma swój punkt widzenia na taki, czy inny temat nie jest czymś złym - każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, o ile nie są one bezpośrednim atakiem na innych użytkowników forum, czy też na osoby trzecie.
Jeśli natomiast ktoś zauważył jakieś naruszenia regulaminu, to od tego jest przycisk "Raportuj" przy każdym wpisie.

Pozdrawiam.

Naprawde uwazasz ze ciagle poruszanie tematyki politycznej - niezaleznie od tematyki watku - jest czyms normalnym i zrozumialym? Co do bezposredniego ataku na innych uzytkowników - rozumiem ze moge pisac ze polacy mieszkajacy w stanach sa lekko klepnieci i wszystko bedzie grac? Bo skoro pozwalasz panu M na stwierdzenia w rodzaju: "Bo tylko ułomny wyznawca PO może uwierzyć w cuda Tuska. A elektorat PO jak POkorne baranki wierzą," to chyba ja moge napisać "nie dyskutuj z polakiem zamieszkujacym w USA - istnieje ryzyko ze przerazi cie glupota jego wypowiedzi"?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez staszeks » czwartek, 5 maja 2011, 22:01

Zdaje się, ze zbanowani zostali ci którzy najgłośniej wołali o "nie karmienie trolla".
A gdyby sami posłuchali siebie.............
Wierzcie mi, można się powstrzymać.
Początkowo też nie wytrzymywałem,
ale da się.
Po drugie zamiast napisać "jesteś baran" napiszcie "moim zdaniem jesteś baran".
Niby nic a róznica wielka.
Pozdrawiam wszyskich, obecnych,nieobecnych,administratorów (równeż
tych tylko nominalnychj), banitów i tych co za miedzą nawet ta szeroką i więcej
niż mokrą.
Ostatnio edytowano czwartek, 5 maja 2011, 23:17 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości