Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zbanowani

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez tomi308 » piątek, 6 maja 2011, 06:35

miro napisał(a):
staszeks napisał(a):Początkowo też nie wytrzymywałem,
ale da się.

No widzisz. Da się zachowywać kulturalnie.
Moim zdaniem jesteś ok.

Może, kiedy na tym forum będzie się przestrzegać podstawowe zasady kultury, to nowi forumowicze będą bardziej ochoczo się udzielać, a nie bać się zaszczekania przez te same osobniki.

Ty nas chcesz uczyć kultury.Jak napisał Staszeks ''to moim zdaniem jesteś baran"i nie masz zielonego pojęcia o kulturze (osobistej bo o tej mówimy)
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez katiabb » piątek, 6 maja 2011, 07:20

Cóż, już w tym krótkim wątku o zbanowanych użytkownikach pojawiają się co najmniej 3 inwektywy skierowane do miro. Ja uważam, że tutaj trwa jakaś chora nagonka na miro. I naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego.
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Postprzez basianek » piątek, 6 maja 2011, 07:50

Ja uważam, że miro jest raczej nieszkodliwy :P Każdy ma przekonania i może sobie je wyrażać jak tylko chce, byleby nie obrażały nikogo, a przynajmniej nikogo na forum ;)
Ja nic do mira nie mam. Nawet nie trolluje za bardzo, a ban dla Mercedesa popieram ;)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez GP » piątek, 6 maja 2011, 10:18

katiabb napisał(a):Cóż, już w tym krótkim wątku o zbanowanych użytkownikach pojawiają się co najmniej 3 inwektywy skierowane do miro. Ja uważam, że tutaj trwa jakaś chora nagonka na miro. I naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego.

Cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłem...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Prima50 » piątek, 6 maja 2011, 10:55

Całą sytuacja uwidacznia, że wszystkie konflikty i sposób ich prowadzenia "na górze" wiodą do konfliktów zwykłych ludzi na podobnym poziomie, jak tutaj na forum na przykład... Wszyscy krytykują nasze władze centralne za nieumiejętność dojścia do porozumienia, a sami co robimy?
Ostatnio edytowano piątek, 6 maja 2011, 10:56 przez Prima50, łącznie edytowano 1 raz
Prima50
użytkownik
 
Posty: 315
Na forum od: 8 wrz 2007, 20:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » piątek, 6 maja 2011, 12:56

Prima50 napisał(a):Całą sytuacja uwidacznia, że wszystkie konflikty i sposób ich prowadzenia "na górze" wiodą do konfliktów zwykłych ludzi na podobnym poziomie, jak tutaj na forum na przykład... Wszyscy krytykują nasze władze centralne za nieumiejętność dojścia do porozumienia, a sami co robimy?

Ryba smierdzi od głowy.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 11 maja 2011, 10:45

GP napisał(a):
katiabb napisał(a):Cóż, już w tym krótkim wątku o zbanowanych użytkownikach pojawiają się co najmniej 3 inwektywy skierowane do miro. Ja uważam, że tutaj trwa jakaś chora nagonka na miro. I naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego.

Cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłem...

Fajnie że to widzicie więc teraz pozostaje włączyć myślenie i dojść do wniosków czym to jest spowodowane :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 11 maja 2011, 10:46

Witam!

Tak dostałem BANA na 1 tydzień - taka kara jak w hokeju na lodzie - odysłają na ławkę kar :)
Za co?
W moim przypadku dostałem bana za obrazę użytkownika forum - taką informację otrzymałem przy próbie zalogowania się na forum. Ponieważ nie byłem pewnie o jaką sytaucję dokładnie chodzi napisałem maila do Admina - adres był podany pod komunikatem o banie.
Pomimo maila napisanego do ADMINA 4.05.11 z prośbą o wyjaśnienie mi czy na pewno chodzi o sytuację o której myślałem do dnia dzisiejszego NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI. O czym to świadczy odpowiedzcie sobie sami.

Domyślam się że bana przyznano mi za to że w wątku o spotkaniu forumowiczów napisałem że: jeśli chcecie mieć dużą frekwencję na spotkaniu to na drugi raz zaproście MIRA bo wielu ludzi będzie chciało skorzystać z okazji wypicia piwa z MAŁPĄ bo to rzadka możliwość.
Chodziło mi tutaj o dyskretne nawiązanie do wypowiedzi Ś.P. idola Mira: " Ta małpa w czerwony".
Napisałem to jako ŻART którego nie załapał ADMIN - miał takie prawo gdyż jak wiemy wszyscy każdy z nas ma inne poczucie humoru.
Czy przegiąłem bardziej niż niejeden z tego forum wcześniej? Czy zasłużyłem na bana? Może? Nie mnie to oceniać.

Cała ta sytuacja skłoniła mnie do podjęcia pewnych kroków do których zachęcam i WAS drogie koleżanki drodzy koledzy i na tym forum.
Otóż od dzisiaj:
- NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ NA POSTY I KOMENTARZE tego (wycięto).
- mam w d_pie co on myśli, uważa, wymyśla, cytuje
- stwórzmy fajne forum dla mieszkańców BB i okolic
- bawmy się a politykę zostawmy innym.

Zachęcam również WAS do takiego postępowania - niech bawi się sam w swoje gierki i niech sam komentuje swoje tematy.

Z wyrazami szacunku
Kazek :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez darqi » środa, 11 maja 2011, 10:50

Pan Kazimierz napisał(a):Witam!

Tak dostałem BANA na 1 tydzień - taka kara jak w hokeju na lodzie - odysłają na ławkę kar :)
Za co?
W moim przypadku dostałem bana za obrazę użytkownika forum - taką informację otrzymałem przy próbie zalogowania się na forum. Ponieważ nie byłem pewnie o jaką sytaucję dokładnie chodzi napisałem maila do Admina - adres był podany pod komunikatem o banie.
Pomimo maila napisanego do ADMINA 4.05.11 z prośbą o wyjaśnienie mi czy na pewno chodzi o sytuację o której myślałem do dnia dzisiejszego NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI. O czym to świadczy odpowiedzcie sobie sami.

Domyślam się że bana przyznano mi za to że w wątku o spotkaniu forumowiczów napisałem że: jeśli chcecie mieć dużą frekwencję na spotkaniu to na drugi raz zaproście MIRA bo wielu ludzi będzie chciało skorzystać z okazji wypicia piwa z MAŁPĄ bo to rzadka możliwość.
Chodziło mi tutaj o dyskretne nawiązanie do wypowiedzi Ś.P. idola Mira: " Ta małpa w czerwony".
Napisałem to jako ŻART którego nie załapał ADMIN - miał takie prawo gdyż jak wiemy wszyscy każdy z nas ma inne poczucie humoru.
Czy przegiąłem bardziej niż niejeden z tego forum wcześniej? Czy zasłużyłem na bana? Może? Nie mnie to oceniać.

Cała ta sytuacja skłoniła mnie do podjęcia pewnych kroków do których zachęcam i WAS drogie koleżanki drodzy koledzy i na tym forum.
Otóż od dzisiaj:
- NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ NA POSTY I KOMENTARZE tego (wycięto).
- mam w d_pie co on myśli, uważa, wymyśla, cytuje
- stwórzmy fajne forum dla mieszkańców BB i okolic
- bawmy się a politykę zostawmy innym.

Zachęcam również WAS do takiego postępowania - niech bawi się sam w swoje gierki i niech sam komentuje swoje tematy.

Z wyrazami szacunku
Kazek :)

POPIERAM!
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez sweeper » środa, 11 maja 2011, 11:46

Pan Kazimierz napisał(a):Otóż od dzisiaj:
- NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ NA POSTY I KOMENTARZE tego (wycięto).
- mam w d_pie co on myśli, uważa, wymyśla, cytuje

ja tak robię od dwóch miesięcy :)
troll niekarmiony zdycha z głodu
szkoda, że ta wersja forum nie obsługuje ignorowania użytkowników bo to znacznie uprościłoby sprawę :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » środa, 11 maja 2011, 18:10

Bo to stare punbb.... wrzuciłem nową kompilację do siebie, jest pełno modów. Po weekendzie dam znac co sie da zrobic.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez banan.eu » środa, 11 maja 2011, 18:28

a tak pytanie to kolegów z większa widzą ...

jest możliwe przeniesienie forum(konta użytkowników + posty) na nowsza wersja silnika forum?
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez GP » środa, 11 maja 2011, 18:32

Pan Kazimierz napisał(a):Witam!

I ja również :)

Pan Kazimierz napisał(a):Ponieważ nie byłem pewnie o jaką sytaucję dokładnie chodzi napisałem maila do Admina - adres był podany pod komunikatem o banie.
Pomimo maila napisanego do ADMINA 4.05.11 z prośbą o wyjaśnienie mi czy na pewno chodzi o sytuację o której myślałem do dnia dzisiejszego NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI. O czym to świadczy odpowiedzcie sobie sami.

Do mnie niestety żadna informacja nie dotarła.
Przeglądając konfigurację forum znalazłem, iż e-mail "admina" zaczyna się od tomekd@... - czy to na ten adres pisałeś?
Szczerze mówiąc nie wiem, kim jest rzeczony Tomekd. Muszę tę sytuację zgłosić "wyżej", żeby to chodziło jak należy...

Pan Kazimierz napisał(a):Cała ta sytuacja skłoniła mnie do podjęcia pewnych kroków do których zachęcam i WAS drogie koleżanki drodzy koledzy i na tym forum.
Otóż od dzisiaj:
- NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ NA POSTY I KOMENTARZE tego (wycięto).
- mam w d_pie co on myśli, uważa, wymyśla, cytuje
- stwórzmy fajne forum dla mieszkańców BB i okolic
- bawmy się a politykę zostawmy innym.

Zachęcam również WAS do takiego postępowania - niech bawi się sam w swoje gierki i niech sam komentuje swoje tematy.

Brawo!

banan.eu napisał(a):jest możliwe przeniesienie forum(konta użytkowników + posty) na nowsza wersja silnika forum?

Na pewno jest taka możliwość techniczna - natomiast nie jestem przekonany o tym, czy właściciel forum będzie chciał tę czynność przeprowadzić ;)
Choć mam też pewne informacje na temat zmian (na razie nic więcej nie mogę powiedzieć), więc kto wie - może się uda :)

Pozdrawiam :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » środa, 11 maja 2011, 18:58

banan.eu napisał(a):a tak pytanie to kolegów z większa widzą ...

jest możliwe przeniesienie forum(konta użytkowników + posty) na nowsza wersja silnika forum?

Zawsze jest jakis mechanizm upgradu.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez banan.eu » środa, 11 maja 2011, 19:02

tak myślałem ale nie byłem pewien czy przy okazji nie trafi szlaG historii forum ;)

edit sens zdania wiadomy ^^
Ostatnio edytowano środa, 11 maja 2011, 19:10 przez banan.eu, łącznie edytowano 1 raz
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości