Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

zapraszmy kazdego na WIELKIE SWIETOO!!!!!!

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez car » piątek, 27 maja 2011, 12:30

4 czerwca (sobota) o godzinie 14:00 odbędzie się feta z okazji awansu Podbeskidzia Bielsko-Biała do ekstraklasy.

O 14:00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się towarzyski mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Górnikiem Zabrze.
Podczas meczu będzie można zobaczyć w akcji nowych zawodników Podbeskidzia, przewidziane są także liczne atrakcje dla kibiców.
Później, wszystkich kibiców naszego klubu zapraszamy na Plac Ratuszowy, gdzie przygotowana będzie scena.
Piłkarze naszego zespołu przejadą przez miasto specjalnym, odkrytym autobusem i dotrą na Plac Ratuszowy, gdzie rozpocznie się druga część imprezy.
Dla kibiców przygotowaliśmy wiele atrakcji, na czele z koncertem muzycznej gwiazdy - Pawłem Kukizem z zespołem Piersi.

Źródło: ts.podbeskidzie.pl
car
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 27 maja 2011, 12:13

Postprzez staszeks » czwartek, 2 cze 2011, 13:32

Z Górnikiem Zabrze zapewne tez przyjada kibice.
Ich już na plac Ratuszowy nie zapraszacie?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez zbożowy » czwartek, 2 cze 2011, 14:40

Jakie szczęście że u nas na Placu Ratuszowym nie ma żadnego Pręgierza ani nic w ten deseń co można zniszczyć.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez GeN » piątek, 3 cze 2011, 20:47

Właśnie w tej chwili!

Pada sobie deszczyk równo
Raz na kwiatek,raz na...

...zgromadzenie pod Ratuszem. Przestaną w końcu mi hałasować pod oknami i denerwować! ;) :P


Aktualizacja

Niestety. Zapas wody się skończył. Fiesta trwa dalej. Zaraz zaczną... Oj, zaczęli. Pierdut i smród, czyli sztuczne ognie w wydaniu mokrym.

Nawet pies wygląda na zrezygnowanego. W przeciwieństwie do alarmów :D
Ostatnio edytowano piątek, 3 cze 2011, 20:57 przez GeN, łącznie edytowano 1 raz
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron