Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

czy są tu modelarze? (szęka na kolanach)

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez staszeks » piątek, 1 lip 2011, 16:30

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez GP » piątek, 1 lip 2011, 18:54

Chłopak jak dorośnie, to tak będzie latał prawdziwym śmigłowcem ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez vaygr » środa, 10 sie 2011, 12:33

Ja latam :cool: ale szybowcami i samolotami. Polecam każdemu, nic prostszego wejść na stronę np. www.nastik.pl lub www.bocianmix.pl i zakupić gotowy zestaw z radiem potem dla zdobycia wiedzy teoretycznej i podłapania kontaktów wejść na www.pfmrc.eu, potem udać się na lotnisko lub większą łąkę, sam lub lepiej z poznanym kolegą z wymienionego forum i mamy SUPER hobby.
vaygr
użytkownik
 
Posty: 86
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez sharkon » poniedziałek, 22 sie 2011, 09:38

Pewnie jacyś są tylko się nie ujawniają ;). Sam w temacie siedzę od niedawna. Latam na Lamie v3, chętnie bym polatał z jakimiś doświadczonymi osobami bo chciałbym się czegoś nauczyć bo jakby nie patrzeć to laik jestem ;D
sharkon
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 22 sie 2011, 09:34

Postprzez slim » środa, 19 wrz 2012, 09:15

Cześć, ja latam modelami "od zawsze" - tj od 7-8 roku życia, czyli jakies ponad 25 lat. Zaczynałem sam od modelu szybowca sterowanego radiem. Wtedy były zupełne inne realia - radio 2 kanałowe, wyciagarka najczęściej w formie holu ręcznego. Gdybym dziś miał zacząć od latania rozpocząłbym od modelu napędzanego silnikiem elektrycznym. Taki napęd eliminuje potrzebę holowania, jest bardzo wygodny i ostatnio relatywnie tani. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz. Chętnie doradze.
slim
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2006, 10:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości