Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

odnosnie ogloszen

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez rachelgreen » wtorek, 7 lut 2012, 23:03

Chcialabym zapytac czy dzial ogloszen nie powinien byc stricte do OGLOSZEN wlasnie?
A nie wymieniania pogladow na temat tego co w ogloszeniu albo co gorsza, inne? Wydaje mi sie, ze do takich rozmow jest dzial pogaduszki.
Czy moznaby z tym zrobic porzadek?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez franklyn » środa, 8 lut 2012, 07:36

Też mnie toi wkurzało...ale odkąd zacząłem wypowiadać się pod ogłoszeniami w tym dziale, daje mi to niesłychaną satysfakcje :)

Też spróbuj :)
Avatar użytkownika
franklyn
użytkownik
 
Posty: 366
Na forum od: 19 lut 2009, 13:59

Postprzez Kangaroosek » środa, 8 lut 2012, 08:25

ja proponuję, po każdym głupim komentarzu kopiować tekst ogłoszenia i wklejać niżej.

Albo poprosić pana admina aby dawał bloka na jakiś czas delikwentom.
Cholera, to ja też bym dostał :) Dlatego trzeba będzie się pilnować wtedy :)
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Postprzez GP » środa, 8 lut 2012, 11:19

rachelgreen napisał(a):Chcialabym zapytac czy dzial ogloszen nie powinien byc stricte do OGLOSZEN wlasnie?
A nie wymieniania pogladow na temat tego co w ogloszeniu albo co gorsza, inne? Wydaje mi sie, ze do takich rozmow jest dzial pogaduszki.
Czy moznaby z tym zrobic porzadek?

Na podstawie obserwacji, szykują się pewne zmiany regulaminowe, na podstawie których będę mógł też nieco skuteczniej działać ;)
Z tymi ogłoszeniami, to jestem ZA. Powinny one służyć jedynie do wystawiania ogłoszeń i ewentualnych zapytań, czy dany przedmiot jest taki, czy owaki...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rachelgreen » środa, 8 lut 2012, 14:22

Czekam wiec na te zmiany - mam nadzieje, ze szybko one nastapia?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » środa, 8 lut 2012, 14:58

W miarę szybko (mam nadzieję) :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 21 lut 2012, 20:42

rachelgreen napisał(a):Chcialabym zapytac czy dzial ogloszen nie powinien byc stricte do OGLOSZEN wlasnie?
A nie wymieniania pogladow na temat tego co w ogloszeniu albo co gorsza, inne? Wydaje mi sie, ze do takich rozmow jest dzial pogaduszki.
Czy moznaby z tym zrobic porzadek?

Z przyjemnością informuję, iż dzisiaj zostały wprowadzone zmiany regulaminowe, które regulują powyższą kwestię :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rachelgreen » wtorek, 28 lut 2012, 18:54

A dlaczego nie ma mozliwosci skasowania nieaktualnych ogloszen? Nawet jesli jest tylko 1 post, bez postow innych osob?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 28 lut 2012, 19:19

rachelgreen napisał(a):A dlaczego nie ma mozliwosci skasowania nieaktualnych ogloszen? Nawet jesli jest tylko 1 post, bez postow innych osob?

Nie ma możliwości usuwania nieaktualnych ogłoszeń, ponieważ możliwość usuwania jakichkolwiek wątków (w tym ogłoszeń) została wyłączona na wniosek wielu Forumowiczów.

Niemniej jednak, jeśli jakieś ogłoszenie nadaje się do usunięcia, z przyczyn wygaśnięcia jego aktualności, AUTOR ogłoszenia może Raportować chęć usunięcia, a ja wtedy takie ogłoszenie usunę.

Pozdrawiam :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron