Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

TSP-Legia

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez ZIZ » piątek, 9 mar 2012, 11:23

Pan Kazimierz napisał(a):Jak wpuszczą kibiców Legii to pojawią się też napinacze z BKS-u - w końcu bedą chcieli się pokazać nieco wyżej niż w klasie międzyokręgowej. Znowu boroczki z BKS-u będą się napinali i ganiali dzieci po mieście. Szkoda że klub pozwala sobie na takie bandyckie zachowanie.

Klub nie pozwala sobie :(
Bandyckie zachowania od kilku lat mają charakter incydentalny, są zarówno mniejsze niż wybryki kiboli w innych miastach jak i mniej liczne i znaczące w porównaniu do innych przestępstw i wykroczeń na terenie miasta B-B, które nie powiązuje się z z szalikowcami.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 20:55

To się zgadza ZIZ, w Bielsku praktycznie nie widać szalikowców;)
Chyba najspokojniejsze miasto jakie znam.
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez trututu » piątek, 9 mar 2012, 21:37

Eta3 napisał(a):To się zgadza ZIZ, w Bielsku praktycznie nie widać szalikowców;)
Chyba najspokojniejsze miasto jakie znam.

Ciekawe stwierdzenie, każdy głupi wie, że jutro miasto będzie jednym z najniebezpieczniejszych miast...
Ostatnio edytowano piątek, 9 mar 2012, 21:48 przez trututu, łącznie edytowano 1 raz
trututu
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 9 mar 2012, 21:14

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 21:39

trututu kompletnie nie wiem o czym mówisz :D
Ja tam czuję się bardzo bezpiecznie ;)
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 9 mar 2012, 21:48

trututu napisał(a):Ciekawe stwierdzenie, każdy głupi wie, że jutro miasto będzie jednym z najniebezpieczniejszym miast...

po czym wnosisz? ja myślę że juto Bielsko-Biała będzie jednym z najbezpieczniejszych miast. Podejrzewam że policji będzie od groma.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez trututu » piątek, 9 mar 2012, 21:52

Policji będzie od groma, ale jak sam widzisz oni po prostu sobie nie radzą. Ostatnie dwa wydarzenia które wyszły na jaw są niczym przy tym co się dzieje. I tym bardziej jutro sobie z tym wszystkim nie poradzą.
Ostatnio edytowano piątek, 9 mar 2012, 21:53 przez trututu, łącznie edytowano 1 raz
trututu
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 9 mar 2012, 21:14

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:11

SAMAEL66 napisał(a):
trututu napisał(a):Ciekawe stwierdzenie, każdy głupi wie, że jutro miasto będzie jednym z najniebezpieczniejszym miast...

po czym wnosisz? ja myślę że juto Bielsko-Biała będzie jednym z najbezpieczniejszych miast. Podejrzewam że policji będzie od groma.

Zapewne, tak samo jak z Lechem, Wisłą czy nawet Jagą:D
Grunt, że Twoim zdaniem policja zapewni nam bezpieczeństwo!!!

Jak zawsze, będzie ich całe mnóstwo 5 radiowozów :D:D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:12

trututu napisał(a):Policji będzie od groma, ale jak sam widzisz oni po prostu sobie nie radzą. Ostatnie dwa wydarzenia które wyszły na jaw są niczym przy tym co się dzieje. I tym bardziej jutro sobie z tym wszystkim nie poradzą.

A co tak niesamowitego wyszło na jaw?
Bo chyba zacofan(y/a) jestem :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » piątek, 9 mar 2012, 22:46

@trututu / Już to wklejałem powyżej ale powtarzam, dedykując specjalnie Tobie:

http://www.youtube.com/watch?v=jSzw1JkKIi8

Nie bój żaby, dadzą radę :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 23:13

ZIZ tylko że to był 2006 rok :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez davnbb » piątek, 9 mar 2012, 23:50

trututu napisał(a):
Eta3 napisał(a):To się zgadza ZIZ, w Bielsku praktycznie nie widać szalikowców;)
Chyba najspokojniejsze miasto jakie znam.

Ciekawe stwierdzenie, każdy głupi wie, że jutro miasto będzie jednym z najniebezpieczniejszych miast...

Skro tak to nie wychodz z domu ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 mar 2012, 18:04

Z ciekawości przeszedłem się pod stadion. Zaskoczył mnie cichy i dość słaby doping Podbeskidzia. Doping Legii głośniejszy choć dość płytki w wyrazie. Ogólnie pod stadionem bezpiecznie, sporo policji i dzieciaków (wiekowo jak i mentalnie) z BKS-u. Parę tekstów tych dzieciaków które mnie rozbawiły.
"tam jest jeden! z Podbeskidzia, zluzuj pały mają pewnie kamery"
"i co od ciebie chciał ten pies? chciał dowód a mi wypadła fifka i chyba się przestraszył kazał mi iść" dygresja ode mnie- człowieku on nie chciał ci marnować życia a nie się przestraszył.
Trzech fanów widomej drużyny sporo przeklinało, policjant krzyknął "spokój mi tu" zapadła cisza heheh i wzrok wbity w chodnik :)

Dorośli kibole pili w pobliskim barze.

ale i tak najbardziej zapadło mi w pamięć widok policjanta na skuterku :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez ZIZ » sobota, 10 mar 2012, 23:15

Eta3 napisał(a):ZIZ tylko że to był 2006 rok :D

Niemożliwe :P A ja myślałem, że wklejam link do filmu z cyklu "Powrót do przyszłości" :lol:


pt.: Niedziela, 18 marca 2012, godz: 17:00
Chorzów
:P

Wraczjąc do tematu wątku - co sądzicie o przebiegu meczu?
Moim zdaniem fatalna dekoncentracja w końcówce pierwszej połowy :(
Uważam, że Zajac nie zawalił, wyszedł bardzo daleko i zrobił co mógł. Natomiast wracający Dancik (7) nie wszedł zdecydowanie w Wolskiego; pokutuje trochę liderowanie TSP w klasyfikacji fair play. Lecz gdy bramkarz jest na szesnastym metrze lub dalej a piłka poza polem karnym - nie ma zmiluj. Dancik powinien był wejść w Wolskiego na żółtą a nawet czerwoną kartkę; byłby tylko rzut wolny bezpośredni a nie bramka. A Dancik zamiast ostro w Wolskiego to szukał piłki w niebie.
Ostatnio edytowano sobota, 10 mar 2012, 23:38 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » niedziela, 11 mar 2012, 00:00

ZIZ szkoda, że Ty nie grasz w TSP, było by o jednego mniej:D Szkoda również, że w Ciebie nikt ostro nie wszedł... :P
Mecz moim zdaniem sędzia troszkę odpuszczał TSP za to faworyzował Legię w konkurencji na kartki...
Grunt, że wygraliśmy, a całe "TSP" śpiewa BKS :D
Legioniści pokazali klasę, było miło i spokojnie ;]
a Canal+ doping był zagłuszany :D:D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » niedziela, 11 mar 2012, 00:03

Czasem trzeba taktycznie wejść ostrzej, taki sport - to nie szachy :).
Kto to powiedział:
"słabsza kość pęka pierwsza! :lol:

To powiedzenie wyspiarzy a więc z ojczyzny footballu.
Ostatnio edytowano niedziela, 11 mar 2012, 00:21 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron