Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BKS

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 9 mar 2012, 22:11

moim zdaniem cały nasz spór wynika z odmiennych definicji kibica i co za tym idzie jego godnego zachowania. Jeśli by tak podzielić fanów na trzy grupy i pozwolić im konkurować tylko w swych kategoriach byłoby może inaczej. Kibice konkurowaliby np na pieśni stadionowe, szalikowcy na oprawy, a kibole na pałki i maczety. Tylko że tutaj to ci ostatni by się chyba zanudzili na śmierć bo aktywna byłaby tylko jedna reprezentacja.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:16

SAMAEL66 jeśli już to na 2;)
moim zdaniem oprawa i pieśni to dość zbliżone pojęcia ;)
co masz na TSP?
idzie, idzie .... Podbeskidzie
Bielsko .... Biała
kiedyś nawet PZPN się zdarzyło :D
oraz
hej Bielsko GOL
oczywiście główna oprawa: nuta z Janosika :D bardzo wyszukane
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez trututu » piątek, 9 mar 2012, 22:18

Chyba ktoś tu leczy kompleksy związane z Podbeskidziem:)
trututu
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 9 mar 2012, 21:14

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:19

trututu napisał(a):Chyba ktoś tu leczy kompleksy związane z Podbeskidziem:)

Właśnie po to się dziś zarejestrowałeś? ;)
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » piątek, 9 mar 2012, 22:20

Eta3 napisał(a):SAMAEL66 a podobno szalik to szalik, czyli rzecz materialna?
Wiesz, nie wiem o jakich kibicach mówisz, moim zdaniem oni raczej nie przychodzą z płaczem do NFZ :D

ZIZ litości! już się boisz jutrzejszego dnia? :D

@Eta / Coraz mniej zabawna, coraz bardziej żałosna; tak, nieprzytomni kibole po ustawkach czy bójkach na maczety w blokowiskach jakoś nie przychodzą do NFZ. Zwykle nieprzytomny ma trudności z chodzeniem. Jest przewożony R-ką na reanimację.

Boję się jak cholera :D :D :D. Tym bardziej, że na mecze ostatnio nie chodzę z kilku zasadniczych powodów: nie lubię, jak mi jakiś dragal wstanie i akurat zasłoni moment strzelenia jedynej, decydyjącej bramki :P, lubię w czaiasie meczu wypić piwko, czasem zapalić papierosa :P
A tak na poważnie, to nie przyjdę, bo ekipa "Kasztelana" położyła sprawe budowy nowego stadionu a odejście Prezesa Janusza Okrzesika przypieczętowało moją nischęć do całego pozostałego w TSP "układu". I ten przejściowy Prezes co klocki i młotki piłkarzom chciał kupić. Żałosne.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 9 mar 2012, 22:24

to można podzielić na dwie grupy :) kibiców/ultrasów i na kiboli.
Ja lubię melodię z janosika heh Kibicem Podbeskidzia nie jestem ale na 2 meczach byłe. Tak po prostu by zobaczyć widowisko sportowe. Gdybym był we Wrocławiu to pewnie przeszedłbym się obejrzeć to estadio na euro :)Rzeczywiście gama przyśpiewek na Podbeskidziu jest ograniczona.
Nie porównujmy tutaj TSP do Polonii. Polonia może i duzo mniej liczna od legii (choć nie jest to taki margines jak np. w Bytomiu Szombierki czy w Gdyni Bałtyk) ale swoje struktury chuligańskie posiada a TSP raczej nie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:26

ZIZ mogę nie komentować?
Aczkolwiek rozumiem wiele powodów, dla których Ciebie jutro nie będzie...
Nie martw się, mnie też nie będzie na stadionie:D
Jestem przeciwnikiem kart kibica! A pomijając - na trybunie Gości i tak zabraknie miejsc ;)
Tak, tak R-ką... Oczywiście.
W takim razie miłego oglądania w spokojnym, domowym azylu;)
NIe boisz się? To bardzo dobrze :D
Co do piwka - zapewne będziesz na meczu z polonią - w końcu to jedyny, na którym ma być piwo sprzedawane :D:D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 22:31

SAMAEL66 napisał(a):to można podzielić na dwie grupy :) kibiców/ultrasów i na kiboli.
Ja lubię melodię z janosika heh Kibicem Podbeskidzia nie jestem ale na 2 meczach byłe. Tak po prostu by zobaczyć widowisko sportowe. Gdybym był we Wrocławiu to pewnie przeszedłbym się obejrzeć to estadio na euro :)Rzeczywiście gama przyśpiewek na Podbeskidziu jest ograniczona.
Nie porównujmy tutaj TSP do Polonii. Polonia może i duzo mniej liczna od legii (choć nie jest to taki margines jak np. w Bytomiu Szombierki czy w Gdyni Bałtyk) ale swoje struktury chuligańskie posiada a TSP raczej nie.

Miły kolego, zasadnicza sprawa pOlonia oraz Legia!
Oczywiście, że mają jakieś tam niby struktury, które napadają na dzieci - to właśnie ta pseudo chuliganka przeciwko której jestem.
TSP też zapewne coś ma, aczkolwiek wirtualnie...
Odnośnie Twojej propozycji, też jestem tego zdania, by walki między kibicami były ustawiane oraz by bez wyraźnego powodu nikogo nie ruszać fizycznie ;)
Wytłumacz mi tylko po kiego TSP napina się teraz w necie przeciwko Legii?
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » piątek, 9 mar 2012, 22:33

@Eta3/ Czemu nie? To ostatnia , 30 kolejka wiosennej rundy, 06 maja. Namówiłaś mnie. Będę i już.
A mecze oglądam nie w kapciach ale w barze razem ze znajomymi :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 9 mar 2012, 22:38

Z tego samego powodu co Legioniści na forach Polonii, fani Lechii na forach Arki i tak do znudzenia. Leczą kompleksy ale te swoje a nie grup kibicowskich. Nigdy nie wiesz czy ktoś podajacy się za np kibica Widzewa jest nim w rzeczywistości czy to tylko kibic ŁKS-u chcący ośmieszyć widzewiaków (to tylko przykład)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez SP&C » piątek, 9 mar 2012, 22:45

@Eta3 - z Twoich wypowiedzi w tym wątku (udaję, że nie czytałem innych, nie mniej błyskotliwych), wynika, że jesteś zafascynowana patologią spod znaku bks (definicja ZIZ jest trafna). Wg mnie, schizofrenię można leczyć, bo jak Twoje fascynacje mają się do tego wpisu :

Eta3 napisał(a):Po prostu dziwi mnie, że nie wpuszczamy gości (przynajmniej taka poszła fama wśród Legionistów)...
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 23:18

ZIZ napisał(a):@Eta3/ Czemu nie? To ostatnia , 30 kolejka wiosennej rundy, 06 maja. Namówiłaś mnie. Będę i już.
A mecze oglądam nie w kapciach ale w barze razem ze znajomymi :)

ZIZ domyślam się :D w końcu na Polonii będzie wybitnie bezbiecznie - dzieci kontra podstawówka:D Nie wiem czy wiesz, ale Polonia daje znizki dla szkół na swoje mecze ;)
W jakich to barach oglądasz mecze?
Są tu jakieś z przeznaczeniem dla kibiców, z dobrym browarkiem i salą dla palących?
Może mi jeszcze powiesz, że smakosze mogą się tu gdzieś dobrego Królewskiego napić? :D
Będę stałym bywalcem;)
Ostatnio edytowano sobota, 10 mar 2012, 10:14 przez Eta3, łącznie edytowano 1 raz
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 23:22

SP&C napisał(a):@Eta3 - z Twoich wypowiedzi w tym wątku (udaję, że nie czytałem innych, nie mniej błyskotliwych), wynika, że jesteś zafascynowana patologią spod znaku bks (definicja ZIZ jest trafna). Wg mnie, schizofrenię można leczyć, bo jak Twoje fascynacje mają się do tego wpisu :

Eta3 napisał(a):Po prostu dziwi mnie, że nie wpuszczamy gości (przynajmniej taka poszła fama wśród Legionistów)...


Wiesz, akurat BKSu ani nie widuję, ani nie słyszę, ani nikogo z nich nie znam...
Są to są... skoro mają sztamę z Zagłębiem to zapewne nie bez powodu ;)
Fascynacją bym tego nie nazwała, akurat nie piszę nic o nich, lecz potępiam postawę TSP...
Hmmm kolejny domorosły psychiatra? :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez SP&C » piątek, 9 mar 2012, 23:34

Eta3 napisał(a):Hmmm kolejny domorosły psychiatra? :D

A może warto spróbować, skoro jestem kolejnym, który to sugeruje . Spróbuj, może będą zniSZki
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Eta3 » piątek, 9 mar 2012, 23:45

u Ciebie? Wiesz, podziękuję skoro sam piszesz co Ci dolega... malutkie urojenia :D
Nie wiem tylko czemu odbiegasz od tematu... Jutro prawdziwe Święto, a Ty tu o schizofrenii ;p
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron