Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BKS

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez davnbb » sobota, 10 mar 2012, 01:05

ZIZ napisał(a):Tak, oczywiście. Byłem na marszu w dniu Swięta Żołnierzy Wyklętych, kibice BKS-u stanowili oddzielną, znaczną grupę podczas manifestacji. Niestety ONR to nie jest moja opcja polityczna. Potraficie bardzo głośno krzyczeć, to może podobać się niektórym politykom. Potraficie pokazać przywiązanie do barw i sztandaru.

Co ma wspólnego obecność kibiców BKS-u na marszu z okazji Święta Żołnierzy Wyklętych z ONR-em? Pewnie wśród kibiców znajdzie się kilka osób zafascynowanych tą opcją polityczną ale uwierz mi, że to marginalna sprawa. Niestety ze względów zawodowych nie mogłem być na tym marszu ale chętnie poszedłbym razem z resztą uczestników. Jednak nie po to by manifestować swoje poglądy polityczne (nie identyfikuję się ani z partia Stanisława Pięty ani z ONR-em) ani tym bardziej robić szopki w obronie pewnych mediów (co niektórzy chcieli zrobić przy okazji marszu) ale po to aby uczcić pamięć osób, które walczyły o to abyśmy żyli w wolnym kraju. Wkurza mnie, że z takiej okazji co poniektórzy wolą na siłę zbijać jakiś kapitał (polityczny lub jakikolwiek inny) niż skupić się na sensie tego dnia.
Film, o którym piszesz bardzo chętnie obejrzę (chociaż raczej nie dam rady w niedziele). Znam osoby z grup rekonstrukcyjnych interesujące się tematem żołnierzy, którzy nie złożyli broni po 1945 roku - od nich już wcześniej słyszałem, że taki film powstaje.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 mar 2012, 08:37

Eta3 napisał(a):Nie wiem czy wiesz, ale Polonia daje zniszki dla szkół na swoje mecze ;)

te zniżki są złe? bardzo dobre podejście klubu do młodych fanów. Jak miałem np 13 lat to nie miałem zbyt wiele swojej kasy i trudno było kupować bilety. Te dzieciaki mają już łatwiej. Sporo z nich jak już się zarazi Polonią to zostanie z nią na stałe. To jest patrzenie klubu w przyszłość.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Eta3 » sobota, 10 mar 2012, 10:18

SAMAEL66 właśnie o to chodzi, Polonia kupuje sobie ubogie przedszkole :P
TSP dopłaca do wyjazdów, bo inaczej zapewne nikogo by nie było.

Trochę przykre, tym bardziej, że bilety są stosunkowo tanie.
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez trututu » sobota, 10 mar 2012, 10:56

Eta3 napisał(a):TSP dopłaca do wyjazdów, bo inaczej zapewne nikogo by nie było.

Jakieś dowody na to masz? Pierwszy raz o tym słyszę.
trututu
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 9 mar 2012, 21:14

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 mar 2012, 11:29

Eta3 napisał(a):SAMAEL66 właśnie o to chodzi, Polonia kupuje sobie ubogie przedszkole :P

nie nazwałbym tego kupowaniem tylko promocja klubu. Według tego toku rozumowania Wrta Poznań kupiła sobie parę tysięcy osób na paru meczach :). Przecież nikt ich do przyjścia na stadion nie zmuszał. Gdyby płacili za przyjście to rozumiem :)Niektóre kluby przeznaczają nawet pieniądze na oprawy meczów by były lepsze i ciekawsze i to jest ok. Tak samo jak organizowanie wyjazdów dla swych kibiców np TSP . Kibice wspomagają klub a klub wspomaga swoich kibiców to nic nienormalnego.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Kofeinka72 » sobota, 10 mar 2012, 13:15

Odpisuję tylko na jednego posta ,,bo wiem -więc zabieram głos-TSP nie dofinansowuje żadnego wyjazdu kibiców na mecze.
Kofeinka72
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 6 paź 2009, 17:34

Postprzez Eta3 » sobota, 10 mar 2012, 13:25

Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 10 mar 2012, 14:04

widać po komentarzach kibicom Legii spodobał się pomysł wspierania kibiców przez klub. Większość jest pełna uznania dla zarządu Podbeskidzia. To tylko potwierdza tezę że ten klub jest dobrze zarządzany. Tak być powinno wszędzie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez ZIZ » sobota, 10 mar 2012, 22:52

Eta3 napisał(a):
ZIZ napisał(a):A mecze oglądam nie w kapciach ale w barze ...

W jakich to barach oglądasz mecze?
Są tu jakieś z przeznaczeniem dla kibiców, z dobrym browarkiem i salą dla palących?
Może mi jeszcze powiesz, że smakosze mogą się tu gdzieś dobrego Królewskiego napić? :D
Będę stałym bywalcem;)

Eta3 czy mieszkasz dopiero ósmy tydzień tydzień w Bielsku-Białej :P i jesteś zagorzałą kibicką warszawskich klubów? :P :P :P ( Królewskie uważam za przereklamowane, cóż, kwestia gustu albo nostalgii za stolicą :lol: )

Bary z przeznaczeniem dla kibiców to wszystkie te, gdzie jest duży ekran tv lub projektor i przyjdzie paczka znajomych aby obejrzeć mecz. To właścicielowi powinno zależeć na klientach.
Ale skoro tak krótko jesteś bielszczanką ;) ;) ;), to podam parę namiarów:
dzisiaj akurat byłem w Magnum 2B, ekran ca. 2x2m, żeberka pyszne a o Królewskie nie pytałem; był mały zong - na sali obok leciała imprezka, więc zamiast komentatora słuchaliśmy muzyki. Czasem jednak komentarze na Polsacie są cienkie więc może to i lepiej :)
pizzeria na Szarotki naprzeciwko centrum ogrodniczego; dawno tam nie byłem, nawet nie wiem czy nadal istnieje, ale chodziliśmy tam na Euro 2008;
Magmum przy Piastowskiej/Sobieskiego;
Red 5, jeżeli nie boisz się lokalu na uboczu, gdzie chodzi lokalna klientela; tam bywa full gdy są ciekawe pojedynki bokserskie lub KSW nocą. Wpadałem tam solo (patrz stopka :P) ale polecam przyjść w parę osób ;) ;
bar oiedlowy Joker na PS; (wtedy, jak mecz leci na Polsacie sport bo chyba Canal+ Sport mają nieopłacony) tylko miejscowi ale pełne spoko :)
Sali dla palących nigdzie nie ma, ale wychodząc na dymka z kilku w/w lokali, ekran jest dobrze widoczny;
kurczę/kończę bo zaraz dostanę bana za reklamę knajp :lol:
Ostatnio edytowano sobota, 10 mar 2012, 22:55 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » sobota, 10 mar 2012, 23:12

Tak tak a jak oglądałam Puchar Polski w All Stars to był wyłączony dźwięk..
Pytam o tego typu puby, jak dzisiaj obok stadionu ;)

Nie wiem skąd akurat 8 tygodni Ci się wzięło :D
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » sobota, 10 mar 2012, 23:17

@Eta - bo tyle czasu jesteś na forum :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » sobota, 10 mar 2012, 23:55

ZIZ pochodzę z Legijnej rodziny i nigdy się tego klubu nie wyprę;)

Nie, nie mieszkam od 8 tygodni w BB. Aczkolwiek mieszkam tu dłużej niż TSP jest w Ekstraklasie :P
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » niedziela, 11 mar 2012, 00:00

Eta3 napisał(a):ZIZ pochodzę z Legijnej rodziny i nigdy się tego klubu nie wyprę;)

Nie, nie mieszkam od 8 tygodni w BB. Aczkolwiek mieszkam tu dłużej niż TSP jest w Ekstraklasie :P

Popracuj nad tym:
Mówimy: Jednakże mieszkam tu dłużej niż...
lub Aczkowlwiek nie mieszkam tu dłużej niż...
:P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Eta3 » niedziela, 11 mar 2012, 00:16

ZIZ jeb**** Cię? wytłumacz proszę polonisto :D:D HAAHAHAHA mocny jesteś :D
Fakt, nie znam wyrazu "Aczkowlwiek"
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez ZIZ » niedziela, 11 mar 2012, 00:33

Eta3 napisał(a):ZIZ jeb**** Cię? wytłumacz proszę polonisto :D:D HAAHAHAHA mocny jesteś :D
Fakt, nie znam wyrazu "Aczkowlwiek"

Nie jestem polonistą, nawet nie jestem humanistą; mam wykształcenie ściśle techniczne a pracuję w branży związanej z finansami.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości