Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego zniknął Twój post?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez GP » wtorek, 21 lut 2012, 21:38

Witam :)
W tym wątku będzie można znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego taki, czy inny post został usunięty. Informacje te mogą pojawiać się z opóźnieniem, jednak będę się starał opisywać sytuację jak najszybciej w miarę moich możliwości czasowych.

W niektórych przypadkach informację o przyczynie usunięcia wpisu otrzyma sam zainteresowany, drogą mailową, bez pozostawiania informacji na forum.

Jednocześnie informuję, iż spraw oczywistych (spam, reklamy) opisywać tutaj nie będę.

Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » środa, 22 lut 2012, 10:30

No to zaczynamy ;)

Wątek "Wykonam remonty, malowanie, tapetowanie...." - usunięte wpisy użytkowników kristoff oraz franklyn, na podstawie punktu 5.1 regulaminu (czyli wypowiedzi niezwiązane z ogłoszeniem).
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 28 lut 2012, 14:48

Dzisiaj został usunięty wątek Forumowiczki mini84, w myśl punktu 8 regulaminu forum.
Usunięty został również wpis "novva", ponieważ był totalnie nie na temat dyskusji. Niestety ze względów technicznych nie miałem możliwości przeniesienia wpisu do docelowego wąku/działu (i chętnie bym to uczynił, gdybym mógł).

Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » środa, 29 lut 2012, 15:34

Usunięto post Użytkownika bonzaj, ponieważ był sprzeczny z punktem 8 regulaminu forum.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » sobota, 3 mar 2012, 13:15

Dzisiaj usunąłem post Forumowiczki Moniaa25, ze względu na punkt 5 regulaminu (1 post, dzisiejsza rejestracja).

Dodatkowo poświęciłem ponad 4 godziny tak pięknego dnia na przejrzenie całego wątku dotyczącego wyboru szkoły nauki jazdy. Bez wdawania się w szczegóły, usunięte zostały wpisy niezgodne z regulaminem, czyli łamiące regulamin w punktach: 5, 7f oraz 8. Dodatkowo usunięte zostały dyskusje nie na temat, wypełnione kłótnią (zgodnie z punktem 2 regulaminu).

Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » niedziela, 4 mar 2012, 19:52

I znowu Moniaa25 została wycięta, z tego samego powodu, co powyżej...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez AgaM » niedziela, 4 mar 2012, 21:26

To może warto powycinac również parę postów niejakiej php_symfony2 - większość to zwykły spam...
Ostatnio edytowano niedziela, 4 mar 2012, 21:42 przez AgaM, łącznie edytowano 1 raz
AgaM
nowicjusz
 
Posty: 15
Na forum od: 15 sty 2012, 21:59

Postprzez GP » niedziela, 4 mar 2012, 21:42

AgaM napisał(a):To może warto powycinac również parę postów niejakiego php_symfony2 - większość to zwykły spam...

Chętnie bym to uczynił, wiem jak to wygląda, jednak nie mam formalnej podstawy do skasowania tych postów :/
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » niedziela, 4 mar 2012, 21:56

GP napisał(a):
AgaM napisał(a):To może warto powycinac również parę postów niejakiego php_symfony2 - większość to zwykły spam...

Chętnie bym to uczynił, wiem jak to wygląda, jednak nie mam formalnej podstawy do skasowania tych postów :/

Nick jest reklamą pewnego frameworka :PP
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 5 mar 2012, 14:13

Wysłałem E-mail przez portal do @Pana Kazimierza. Nie dotarł. Był dosyć długi, opisywałem pewne kwestie szczegółowo. Treści nie zapisałem na kompie, wasz system nie ma opcji wyślij i zapisz. I co dalej z tym fantem? :( :( :(

Tydzień temu napisałem do innego użytkownika w sprawie jego ogłoszenia, byliśmy prawie dogadani co do transakcji, teraz jest echo. Czy to też nie doszło? :mad: :mad: :mad:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 mar 2012, 14:18 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » poniedziałek, 5 mar 2012, 19:03

ZIZ, wszelkie reklamacje i interwencje techniczne (związane z niedziałaniem jakichś elementów forum i portalu) należy kierować pod adres info@bielsko.biala.pl
Ja nie mam nic wspólnego z technicznym funkcjonowaniem forum :(
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 8 mar 2012, 21:44

Usunięty został wpis Forumowicza "niebieskiszerszeń", łamiący m.in. punkt 5 regulaminu.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » poniedziałek, 12 mar 2012, 18:58

Dzisiaj zniknął wpis Forumowiczki nola, który był niezgodny z punktem 8 regulaminu.
Dodatkowo cały wątek o fryzjerach i kosmetyczkach został "przesiany" pod kątem regulaminu :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 27 mar 2012, 16:58

Ponownie został usunięty post Forumowiczki nola, z tego samego powodu, co wcześniej...
Dodatkowo, usunięty został post Eta3, również ze względu na naruszenie punktu 8 regulaminu forum.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 29 mar 2012, 10:53

Dzisiaj sprzątnąłem wpisy Proshock oraz karelo, łamiące punkty 5 oraz 7f regulaminu.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość