Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

T-MOBILE EKSTRAKLASA PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 11 maja 2012, 12:53

Eta3 napisał(a):przez ostatni rok widziałam tu przynajmniej 3 osoby w szaliku lub czapce Legii (oczywiście nie mówię o meczu)...
natomiast ostatnio zobaczyłam AŻ JEDNEGO menela w czapeczce tsp!!!
wstydzicie się klubu, tacy z was kibice ... :(

Bo w BB moja droga w czapeczkach z logiem klubu chodzą tylko dzieci i pijani menele. Możliwe że w stolycy taki zwyczaj ma "elita" społeczeństwa.

Eta3 napisał(a):to zaczynam chodzić na mecze aby się z was na żywo pośmiać !

A jak się już posikasz z tego śmiechu to nie zapomnij przebrać majtek bo zapewne masz je z logiem twojej ukochanej drużyny a to nie wypada aby logo to maczało się w siurkach.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 12 maja 2012, 14:24

Eta cały czas swoje hehhe aż lubię tą bakę :)
musisz lubić się denerwować, tutaj nikt nie zrozumie twoich argumentów. Widzisz kibice TSP to nie ten sam typ kibiców co większości klubów z Ekstraklasy. Oni mają inne priorytety i tyle.
Kibic Wisły postąpił bardzo głupio z dwóch powodów:
po pierwsze poszedł jak kozak do młyna TSP i pewnie się zdziwił bo nic mu się nie stało. Widać nie zrozumiał że kibice Podbeskidzia nie dążą do starcia (sami z siebie)
po drugie jeśli chciał się pokazać jako "odważny chuligan" to trzeba było zrobić to na Cracovii a nie w Bielsku. :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez davnbb » sobota, 12 maja 2012, 15:13

SAMAEL66 napisał(a):...
po pierwsze poszedł jak kozak do młyna TSP i pewnie się zdziwił bo nic mu się nie stało. Widać nie zrozumiał że kibice Podbeskidzia nie dążą do starcia (sami z siebie)

A to dziwne, bo jak ochroniarze sciagali go z gniazda to nagle znalezlo sie paru odwaznych, ktorzy zza plecow ochroniarek zadawali mu ciosy
SAMAEL66 napisał(a):...po drugie jeśli chciał się pokazać jako "odważny chuligan" to trzeba było zrobić to na Cracovii a nie w Bielsku. :)

to nie byla zadna "chuliganska akcja" tylko beka z kibicow stojacych w mlynie.

W Krakowie takie wejscie w sektor kibicow Cracovii skonczylo sie rozebraniem goscia do naga i puszczenia go po wolno w kierunku klatki a nie wezwaniem ochrony i "pomoca" w jego wyprowadzaniu.
Ostatnio edytowano sobota, 12 maja 2012, 15:14 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Muffi » sobota, 12 maja 2012, 16:00

donovanie nie jesteś chyba obiektywnym źródłem informacji :0
Avatar użytkownika
Muffi
użytkownik
 
Posty: 76
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 12 maja 2012, 16:58

chodziło mi o to że ten koleś nic nie osiągną swoim zachowaniem. Zdaniem nawet swoich kolegów z Wisły będących na meczu. Teraz ma zakaz stadionowy w sumie za co? głupota totalna. Pochwali się znajomym którzy też mają zakazy? czym że dostało go za to że krzyczał na innych kibiców hehe porażka

Ludzie muszą w końcu zrozumieć że w Bielsku-Białej jest przewaga ilościowa osób (pikników) chcących jedynie oglądać mecze bez bluzgów, bijatyk i palenia barw nad kibolami. Oczywiście w innych miastach stosunek ten jest odwrotny. Tutaj te osoby (pikniki) są na tyle dobrze zorganizowani że mają swój zespół. Zresztą ci drudzy też stosunek ten przedstawia się mniej więcej 4000 do 500 osób. Na meczach swojej drużyny mają prawo zachowywać się jak chcą i jak im się podoba!! mimo że dla przyjezdnych kiboli jest to zachowanie śmieszne.

Komu się nie podoba niech nie przyjeżdża i nie ogląda takiego widowiska. Można to olać ciepłym moczem i nie spuszczać się na kokoś na kim nie robi to najmniejszego wrażenia!
A zwolennikom innego typu kibicowania pozostaje zadbanie o swoją drużynę i niedopuszczenie by na mecz na który jest dwutygodniowa mobilizacja przyszło marne 500 osób ehh
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Eta3 » sobota, 12 maja 2012, 18:49

SAMAEL66 skąd Ty wytrzasnąłeś te liczby??
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez davnbb » sobota, 12 maja 2012, 19:06

Muffi napisał(a):donovanie nie jesteś chyba obiektywnym źródłem informacji :0

Nie jestem Donovan chociaz znamy sie (jesli chodzilo Ci o goscia o inicjalach M B) i prezentujemy podobna opcje ;-) W tym wypadku opisalem to bardzo obiektywnie - na potwierdzenie moich slow mozna znalezc odpowiednie zdjecia i filmiki w sieci.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 12 maja 2012, 19:13

po liczbach ludzi na meczach, znajdziesz je na stronie 90minut.pl. To jedyne źródło na którym mogę się opierać, ponieważ podczas spisu powszechnego nie było pytania za kim się opowiadasz :) na Podbeskidzie chodzi do 4000 ludzi a na BKS do 500. Jak na niby jedyną słuszną drużynę (za jaką się ma BKS) w tym 175 tysięcznym mieście liczba 500 kibiców no lekko mówiąc nie zachwyca. Wychodząc oczywiście z założenia że prawdziwy kibic chodzi na mecze a nie siedzi w domu i drapie się po jajach. Po prześledzeniu danych z tej strony (chyba w miarę prawdziwych) stwierdzam że na frekwencje tych zespołów nie ma wpływu klasa rozgrywkowa. Liczba zdeklarowanych kibiców jest raczej stała a nawet paradoksalnie ilość na TSP spadła!
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez basianek » sobota, 12 maja 2012, 20:51

Ja tak się zastanawiam czasami czy kibice BKSu (zarówno kibole, jak i kibice) wiedzą co oznacza skrót BKS ;)
A co do samej organizacji ich samych to uważam, że plakaciki mają fajne, a transparent ostatnio na ul. PCK był spoko :) Tylko mogli go sobie jeszcze dołem przywiązać co by nie fruwał :P Lepsze to niż malowanie po ścianach.
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez davnbb » niedziela, 13 maja 2012, 11:48

basianek napisał(a):Ja tak się zastanawiam czasami czy kibice BKSu (zarówno kibole, jak i kibice) wiedzą co oznacza skrót BKS ;)
A co do samej organizacji ich samych to uważam, że plakaciki mają fajne, a transparent ostatnio na ul. PCK był spoko :) Tylko mogli go sobie jeszcze dołem przywiązać co by nie fruwał :P Lepsze to niż malowanie po ścianach.

Myślę, że sporo bielszczan odpowie źle na pytanie od czego wzięła się literka B.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Arczi » niedziela, 13 maja 2012, 14:32

Witam.To mój pierwszy post ale czytam od dawien dawna. Jeśli chodzi o klub Podbeskidzie to chodziłem kiedyś na jego mecze i większość (zdecydowana) która chodzi na Tsp to pikniki. Ktoś tu pisał że na TSP chodzi 4 tys a na BKS 500..Niech ta osoba zauważy że te 500 osób które chodzą na BKS są za swoją drużyną na dobre i na złe..TSP gdyby grało w 3 lidze z tych 4 tys. oddanych "fanatyków" zostało by może 10 czy 20...Pozdro..
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 13 maja 2012, 15:42

pierwsze lepsze z brzegu
II liga 2002/2003 4 sierpnia, 16:30 mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Tłoki Gorzyce widzów 6000. Tłoki Gorzyce to raczej nie gwiazda formatu Wisły Kraków lub Lecha Poznań a jednak 6 tysięcy osób przyszło.
Fanatyzmu w nich nie ma ale klub może na nich liczyć w sensie chociażby wpływów z biletów. Gdyby na BKS przychodziło nawet po 3 tysiące osób to kasa byłaby na wzmocnienia. W chwili obecnej można liczyć jedynie na sponsorów których brak. Kibice sami się troszkę do tego niestety przyczyniają.

Żeby nie być gołosłownym byłem na meczu Podbeskidzia i BKS-u by zobaczyć na własne oczy jak to wygląda a nie pierdzielić głupoty, i zauważyłem że na meczu TSP jest sporo młodych ludzi w wieku 12-17 lat a na BKS-ie prawie ich nie ma. Większość ma 17-30 lat. Trzeba pamiętać że w młodzieży siła i by się nie okazało za 5 lat że proporcje nawet w mniej grzecznych kibicach zaczną się odwracać.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Eta3 » niedziela, 13 maja 2012, 16:14

SAMAEL66 czy znasz pojemność stadionu? Bo ja akurat nie znam jego historii ale wątpię, by z małego zrobili mikroskopijny...
Chyba, że tsp kiedyś grało na innym?
Arczi podsumował temat idealnie. Nic dodać nic ująć.
Eta3
użytkownik
 
Posty: 158
Na forum od: 22 sty 2012, 19:09

Postprzez trututu » niedziela, 13 maja 2012, 16:43

Widzę że lecicie tu liczbami, ale macie jakieś potwierdzenia? Na Podbeskidzie, grające jeszcze jako BBTS w III lidze przychodziło nawet po 2 tysiące osób.

W środku tygodnia, na mecz pucharowy przybyło 1000 osób.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga34.html
trututu
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 9 mar 2012, 21:14

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 13 maja 2012, 16:52

Z tego co czytałem to stadion był na ponad 10 tysięcy ludzi. Nie wiem dokładnie na ile, ale dużo więcej niż jest teraz. Wyburzono część trybun. Nie wiem po kiego czorta ale tak zrobiono. Znalazłem jakiś czas temu Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Arka Gdynia 15 września, 15:00 widzów 8000 widzów sam jestem w szoku to był chyba rekord. Więc pojemność stadionu jak to też zauważyła Eta musiała zostać zmniejszona.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron