Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto się pod tym podpisuje?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez staszeks » czwartek, 14 cze 2012, 23:32

10RONNIE10 napisał(a):
staszeks napisał(a):Jeżeli służby nie robią tego co powinny, to jeszcze nie znaczy, ze te służby
należy zastępować (wtedy dalej nie będą nic robić).
Wtedy należy podjąć działania zmuszające te służby do wykonywania obowiązków.
Ale do tego trzeba myśleć czymś więcej niż pięścią i butem.

NO tylko że szkoda że te nasze "włądze" polską stronę nazywają bandytami i kibolami a kacapów "KIBICAMI" nosz kurw .... albo wsadzamy do jednego worka albo w ogole sie nie odzywamy.
Należało się ruskim i możecie tutaj wypisywać sobie co chcecie prawilniaki ....

Jak pisałem prędzej: myśleć głową a nie butami i pięściami.
Ile jest was kibiców?
Była PPPP. Co wam szkodzi założyć partię kibiców, wprowadzić ją do sejmu.
Wtedy będziecie mogli żądać n.p. ustawy, że na stadion można wnosić tylko szalik z nazwą państwa (przy meczu międzynarodowym) lub nazwą klubu.
Będziecie mogli dopilnować aby władze działały szybciej
A tak to widzę, ze tylko zależy wam na tym żeby międzynarodowe środki masowej informacji
przedstawiały Polskę jako kraj bandytów, czyli wasze cele są TAKIE SAME jak kibiców
rosyjskich. Jednym słowem jesteście z nimi w zmowie mającej na celu szkodzenie Polsce.
P.S. władza ma rację nazywając was tak.
Ten kto zamiast głową myśli butem i pięścią jest bandytą.
Ostatnio edytowano czwartek, 14 cze 2012, 23:40 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez lag » piątek, 15 cze 2012, 00:01

Pan Kazimierz napisał(a):
lag napisał(a):Ostatnio grałem jakieś 10 lat temu i nie zamierzam, ale i tak bardziej szanuję osoby które grają same, niż starych nudziarzy którzy grali kiedyś 30 lat temu i teraz ekscytują się tym w TV. Dlatego sport dla plebsu.

Rozumiem że ty grałeś sam? To jak odbijałeś piłką o ścianę i wołałeś : PODAJ ? Czy może strzelałeś bramę za bramą na bramkę bez bramkarza?
Nie grasz teraz bo brzuszek przeszkadza co??? :)

Fajna logika - piłka nożna jest sportem dla plebsu ponieważ piłkarze którzy 30 lat temu osiągali dobre wyniki rozmawiają o niej w TV. Po prostu geniusz z ciebie i tyle.

Grałem zanim boisko niedaleko mnie zarosło bo wszyscy przestali grać po jakimś czasie, a nowe pokolenie woli grać na komputerze.
Nie zrozumiałeś trochę mojego posta - raczej chodziło o to, że ktoś kto od pon do pt pracuje gdzieś za minimalną pensję (lub chodzi kraść metalowe rzeczy ze szwagrem) w weekend ubiera biało czerwony t-shirt, kupuje krate browara i siada przed TV oglądając mecz piłkarski i wspomina, że o mało co bylibyśmy mistrzami kilkadziesiąt lat temu.
To jest sport dla plebsu, motorsport był od początku dla bogatych ludzi a i widzowie niejednokrotnie głodem nie przymierali. W tamtych czasach wszyscy kierowcy startujący w wyścigach - każdy z osobna - miał więcej jaj niż cała drużyna piłkarska. W dodatku najczęściej nie byli profesjonalistami, a traktowali wyścigi jako hobby. Nawet w dzisiejszych chorych na punkcie bezpieczeństwa czasach są miejsca na ziemi gdzie trzeba wykazać się czymś więcej niż żelem na włosach i wydepilowaną dupą, by nie zginąć. Dajmy na to Isle of Man TT Race, Nurburgring 24h i inne.

http://www.youtube.com/watch?v=wS43s3slbGY

http://www.youtube.com/watch?v=VJOE3Oot_qQ

Proszę wybaczyć, to prawdziwa historia. Niestety - znów pudło, nie mam brzuszka, gdyż nie wypijam przed tv 5 litrów piwa "Tatra" co wieczór oglądając mecze i nie zagryzam 2 litrów czystej wódki pajtami kiełbasy.

^^

http://prentki.blog.pl/eurogabki-dla-ma ... 15663415,n

Tutaj jest to dobrze wyjaśnione.
Ostatnio edytowano piątek, 15 cze 2012, 00:11 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez staszeks » sobota, 16 cze 2012, 22:47

Jak widać rezultaty "działalności" piłkarzy są odwrotnie proporcjonalne
do rezultatów "działalności" kibiców.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez staszeks » niedziela, 17 cze 2012, 16:57

Spodziewałem się, ze po meczu w jakimkolwiek wątku sportowym przewinie się
co najmniej kilkadziesiąt wypowiedzi kibiców, którzy tak aktywni byli przed.
Panowie jestem bardzo rozczarowany.
(Specjalnie zaczekałem z tą wypowiedzią do popołudnia aby dać kibicom czas.)
Szkoda, ze dzisiaj nie pracują pasmanterie, bo chciałem kupić czarnej wstążki
i społecznie dowiązywać do flag, które jeszcze zostały na samochodach.

A tak, nawiasem mówiąc, jakieś tam przepisy określają kiedy można wyciągnąć
polską flagę.
Zechciejcie mi wyoślić, czy EURO jest tam wymienione?
Jeżeli nie to wszyscy, którzy mienią się praworządnymi w te pędy powinni udać się
na najbliższy posterunek z dobrowolnym przyznaniem do winy.

P.S.Nawiasem mówiąc ja jestem nawet zadowolony z takiego wyniku.
W bloku naprzeciw mimo przegranego meczu do rana słychać było krzyki
i jakoś nie odniosłem wrażenia aby to były krzyki rozpaczy a raczej nadmiaru
"napojów energetyzujących"
Może dzięki temu, że zdarzenia tak się potoczyły jak się potoczyły
będę mógł spać spokojnie.
Ostatnio edytowano niedziela, 17 cze 2012, 16:59 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez ZIZ » niedziela, 17 cze 2012, 17:31

@staszeks / Polska i Rosja "wyszły" z grupy :(
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez davnbb » niedziela, 17 cze 2012, 21:22

Dla tych "przepraszających" - "niewinny" rusek dostaje baty (zdjęcie właśnie tego ruska użyto na jednym ze zmontowanych zdjęć z przeprosinami):
Obrazek


a tutaj kolejne zdjęcie ruskich ze Spartaka, którzy skroili komuś z Bielska flagę (swoja droga jestem ciekaw co za frajer bierze flagę na mecz i jej nie pilnuje)

Obrazek

Dalej chcecie ich tak przepraszać?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez staszeks » niedziela, 17 cze 2012, 22:40

A może zechcesz łaskawie podać skąd to zdjęcie?
Jak jedno zdjęcie zmontowane tak i drugie.
To drugie zdjęcie zresztą zupełnie niczego nie dowodzi.


To po pierwsze, a po drugie-
Co ty w ogóle chcesz udowodnić?
Ostatnio edytowano niedziela, 17 cze 2012, 22:53 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez davnbb » niedziela, 17 cze 2012, 23:00

Pierwsze zdjęcie jest zmontowane i opisane przez p.Jakuba Szymczuka.
Drugie zdjęcie (pierwotnie wrzucone na jednym z forum kibiców z Rosji) przedstawia grupę Rosjan, którzy chwalą się nową zdobyczą -flagą, którą stracił ktoś z naszego miasta (raczej nie w ten sposób, że zapomniał ją zdjąć z miejsca gdzie wywiesił ją na stadionie).

Argumenty? Wrzucam zdjęcia aby ci, których nie było w Warszawie w tych dniach, nie dali się ponieść propagandzie mediów przedstawiających hordy żądnych krwi Polaków atakujących niewinne owieczki z Rosji.
Ostatnio edytowano niedziela, 17 cze 2012, 23:00 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez ZIZ » niedziela, 17 cze 2012, 23:11

davnbb napisał(a):Dalej chcecie ich tak przepraszać?

Ja to mogę przeprosić wszystkich Rosjan, którzy rozwiesili na trybunie sektorówkę z uzbrojonym Dymitrem Pożarskim.
Niniejszym przepraszam za Zygmunta III Wazę, który odwiódł swojego syna Władysława (póżniejszego Króla Polski Władysława IV Wazę) od przyjęcia korony carskiej ofiarowanej mu przez bojarów przeciwnyvh rządom Szujskiego.
Przepraszam również za Władysława IV Wazę, że zawarł pokój wieczysty z Michaiłem (pierwszym carem z dynastii Romanowów) i zrezygnował z przysługującego mu tytułu cara Rosji. (w zamian między innymi za ziemię smoleńską i czernichowską), zamiast go pokonać i tak jak uprzednio Zygmunt III postąpił z carem Wasylem IV Szujskim, przyprowadzić Michaiła Romanowa do Waszawy jako jeńca.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » poniedziałek, 18 cze 2012, 12:15

davnbb napisał(a):Pierwsze zdjęcie jest zmontowane i opisane przez p.Jakuba Szymczuka.

gdzie i kiedy. To nazwisko mi może nic nie mówić.
davnbb napisał(a):Drugie zdjęcie (pierwotnie wrzucone na jednym z forum kibiców z Rosji) przedstawia grupę Rosjan, którzy chwalą się nową zdobyczą -flagą, którą stracił ktoś z naszego miasta (raczej nie w ten sposób, że zapomniał ją zdjąć z miejsca gdzie wywiesił ją na stadionie).

jakim forum -adres
davnbb napisał(a):Argumenty? Wrzucam zdjęcia aby ci, których nie było w Warszawie w tych dniach, nie dali się ponieść propagandzie mediów przedstawiających hordy żądnych krwi Polaków atakujących niewinne owieczki z Rosji.

Bandytyzm jest bandytyzm

Dalej upieram się przy stwierdzeniu
"Jak widać rezultaty "działalności" piłkarzy są odwrotnie proporcjonalne
do rezultatów "działalności" kibiców.", które już zamieściłem w jednym z wcześniejszych postów.

Dalej jestem zdecydowanym przeciwnikiem samosądów.To jest normalny bandytyzm.
Ludzi, którzy tak łatwo dają się ponieść najgorszym instynktom należy separować od społeczeństwa i to na ich własny koszt a nie tegoż społeczeństwa.

Zdaje się tylko w starym testamencie było "oko za oko".

P.S. Wydaje mi się, że nie rozróżniasz pojęć zmontowane i zmanipulowane
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 cze 2012, 12:44 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez davnbb » poniedziałek, 18 cze 2012, 15:11

jesli czyjes nazwisko nie jest znane mozna uzyc google.
jak bym nie byl naocznym swiadkiem tych wydarzen to bym sie nie udzielal w tym temacie. W wieszosci oberwali ruscy, ktorzy sie sami o to prosili.
Po obu stronach dostalo pewnie tez troche postronnych osob
Na tym koniec tematu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 cze 2012, 15:17 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez staszeks » poniedziałek, 18 cze 2012, 15:17

Że tez polscy kibice musza konkurować z rosyjskimi w w głębokości na jaką można zejść.

P.S.Drugie zdjęcie do chwili podania źródła dla mnie jest podpisane:
"Kibice z Bielska-Białej przed wyjazdem na EURO 2012"
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 cze 2012, 15:29 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez staszeks » poniedziałek, 18 cze 2012, 17:07

http://kp.ru/f/4/image/74/10/551074.jpg
zdjęcie wzięte z
http://irk.kp.ru/daily/25898/2856806/
podpis pod zdjęciem brzmi
"jedni polscy fanatycy biją naszych, inni okazują pomoc.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez davnbb » poniedziałek, 18 cze 2012, 20:38

staszeks napisał(a):Że tez polscy kibice musza konkurować z rosyjskimi w w głębokości na jaką można zejść.

P.S.Drugie zdjęcie do chwili podania źródła dla mnie jest podpisane:
"Kibice z Bielska-Białej przed wyjazdem na EURO 2012"

Mimo szczerych checi i przeszukania historii przegladarki nie moge trafic do miejsca gdzie po pierwszy raz trafilem to zdjecie (drugi raz pojawilo sie na kibice.net). W ostatnich dniach przegladalem tyle stron w tym temacie, ze nie jest to mozliwe aby sie przez calosc przekopac.

Dla twojej informacji napisze tyle: do gory "nogami" kibice pokazuja flagi zdobyte na przeciwnikach. Tak wiec nawet najwiekszy kibicowski glab swojej flagi tak nie zaprezentuje.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 18 cze 2012, 20:55

davnbb napisał(a):Dla twojej informacji napisze tyle: do gory "nogami" kibice pokazuja flagi zdobyte na przeciwnikach. Tak wiec nawet najwiekszy kibicowski glab swojej flagi tak nie zaprezentuje.

Znaczy sie nasz poprzednio miłościwie panujący prezydent kibicując na euro08 wiwijał skrojonym prawdziwiwym kibicom szalikiem? Bo miał go do góry 'nogami'? ;-)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości