Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Strzelectwo

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Grego » sobota, 29 maja 2010, 09:29

Dyscyplina dość nietypowa, w dodatku zastanawiam się czy w tym wypadku można mówić o sporcie. Tak czy siak kpr. Mariusz Mierzwa z naszego BB wygrał parę dni temu zawody Longshot w Międzyrzeczu. Zawody nie byle jakie dodam, choć mało znane z powodu nieco hermetycznej natury tego sportu. Wielkie brawa dla 18 bdsz i pana Mariusza osobiście. :)
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Postprzez Alinoe » środa, 2 cze 2010, 10:31

szkoda że w Bielsku, chociaż mamy 18 BDSZ i poligon przy błoniach, nie mamy strzelnicy z prawdziwego zdarzenia.
jest ta na Komorowickiej (Komes'u) ale jest cholernie droga, jest jedna w ekonomie (tylko pod pneumatyki), była jedna w szkole na Sarnim

dlaczego wojsko nie udostępnia strzelnicy która jest na poligonie przy Błoniach ??
z tego co pamiętam to są dwie, krótka (strzelanie z broni krótkiej, długiej stojąc, leżąc itp) zadaszona, i druga długa z dwoma ścianami (strzela się przez otwory do ruchomego celu) - strzelałem tam leżąc z kałacha i tantala
a po odgłosach (strzały słychać nawet w Lipniku) można stwierdzić, że wojsko nie trenuje tam codziennie.
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez belet » czwartek, 15 lip 2010, 18:15

Gdyby zamarzyło się komuś trochę postrzelać, to w Bielsku mamy klub strzelecki: www.skaut.bielsko.pl
Ostatnio edytowano piątek, 16 lip 2010, 22:58 przez belet, łącznie edytowano 1 raz
belet
użytkownik
 
Posty: 31
Na forum od: 15 lip 2010, 18:08

Postprzez jaromir » poniedziałek, 26 lip 2010, 14:16

Heh co za piękny sport, kiedyś należałem do LOK, dużo strzelałem z KBKS, odrzut minimalny jak dla dziecka nie odczuwalny. Wyobraźcie sobie że w tymże LOK strzelałem 2 lata i nigdy nic nie trafiłem, żadnej dziesiątki. Ale załapałem się jeszcze na jeden z ostatnich poborów do wojska i tam w końcu nauczyli mnie strzelać. Oko mam dobre tylko że mam dominujące lewe a jestem praworęczny - trochę dziwne. Pierwsze strzelanie ze 100 metrów z KBKMS 45 punktów na 50 możliwych, byłem najlepszy na całej kompani.
jaromir
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 26 lip 2010, 14:01

Postprzez Tsunami » wtorek, 23 sie 2011, 09:55

Witam, mam na imię Michał Kiersztyn i poszukuje osób w Bielsku-białej które strzelają rekreacyjnie z karabinków pneumatycznych i pistoletów. Obecnie wyrabiam papiery w Bielskim LOK'u na trenera. Poszukuje miejsc w Bielsku pod strzelnice otwarta na dalekie odległości do 300 metrów oraz tereny do strzelania z bliskich odległości. Jeśli macie jakieś pomysły piszcie do mnie m.kiersztyn@gazeta.pl, wejdźcie również na moją stronkę (usunięto). Moim zamiarem jest stworzenie Bielskiego Teamu Pneumatycznego, który będzie brał czynnie udział w treningach, szkoleniach i zawodach.

Sugerowałbym najpierw zapoznać się z regulaminem forum, z dużym naciskiem na punkt 5...
Admin
Tsunami
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 23 sie 2011, 09:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sanctus » niedziela, 29 lip 2012, 20:23

Grego napisał(a):Dyscyplina dość nietypowa, w dodatku zastanawiam się czy w tym wypadku można mówić o sporcie. Tak czy siak kpr. Mariusz Mierzwa z naszego BB wygrał parę dni temu zawody Longshot w Międzyrzeczu. Zawody nie byle jakie dodam, choć mało znane z powodu nieco hermetycznej natury tego sportu. Wielkie brawa dla 18 bdsz i pana Mariusza osobiście. :)

Pierwszy medal w Londynie zdobyty w STRZELECTWIE!! Na pohybel Policji, której nie w smak posiadanie broni palnej przez Polaków...
POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 29 lip 2012, 20:40

sanctus napisał(a):Pierwszy medal w Londynie zdobyty w STRZELECTWIE!! Na pohybel Policji, której nie w smak posiadanie broni palnej przez Polaków...

Tyle że medal polka zdobyla w strzelaniu z karabinka PNEUMATYCZNEGO panie fachowiec od broni. Jak medal zdobędzie ktoś w szermierce to będziesz za szablą dla każdego Polaka?
A jak wygra młociarz to będziesz za młotem dla każdego? Jak wygra pływak to basen dla każdego?
Ostatnio edytowano niedziela, 29 lip 2012, 20:47 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sanctus » niedziela, 29 lip 2012, 21:55

Pan Kazimierz napisał(a):
sanctus napisał(a):Pierwszy medal w Londynie zdobyty w STRZELECTWIE!! Na pohybel Policji, której nie w smak posiadanie broni palnej przez Polaków...

Tyle że medal polka zdobyla w strzelaniu z karabinka PNEUMATYCZNEGO panie fachowiec od broni. Jak medal zdobędzie ktoś w szermierce to będziesz za szablą dla każdego Polaka?
A jak wygra młociarz to będziesz za młotem dla każdego? Jak wygra pływak to basen dla każdego?

Tyle, że Bogacka strzela też kulę i niedługo również w tych konkurencjach będzie startować. Coś bardzo pobieżnie przejrzałeś biografię Bogackiej, panie metroseksualny. Szablę może sobie kupić każdy, podobnie jak młot. Natomiast broni palnej nie mogą czasem kupić nawet Ci, którzy spełniają wymogi ustawy, bo Policja wie lepiej od posłów, co jest lepsze dla Polaków. Tylko w Polsce i paru reżimowych państwach tworzy się bariery dla tych, którzy broni się nie boją i potrafią się nią posługiwać lepiej niż policja.
POLSKA SŁOWIAŃSKA, NIE WATYKAŃSKA!!
Avatar użytkownika
sanctus
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 27 mar 2007, 22:43


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron