Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - kibicujmy olimpijce z Bie

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez krzych391 » poniedziałek, 23 lip 2012, 22:58

Coraz bliżej do rozpoczęcia wielkiego święta sportu, jakim są co cztery lata Igrzyska Olimpijskie. Polska reprezentacja liczy ponad 200 osób, a wśród nich jest jedna bielszczanka - Beata Bartków-Kwiatkowska będzie reprezentowała Polskę w strzelectwie sportowym, a dokładnie w konkurencjach pistoletowych (pistolet pneumatyczny 40 strzałów oraz pistolet sportowy 30+30). Beata reprezentuje co prawda barwy TS Wisła Kraków, ale mieszka i trenuje w Bielsku, a więc sportowcem jest jak najbardziej naszym, bielsko-bialskim :).

Bielsko ma swoją przedstawicielkę na Igrzyskach, więc kibicujmy jej 29.07 i 01.08.

Poniżej link do strony z wynikami live:
http://www.london2012.com/shooting/even ... ir-pistol/
Ostatnio edytowano piątek, 27 lip 2012, 07:11 przez krzych391, łącznie edytowano 1 raz
krzych391
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 23 lip 2012, 22:35

Postprzez Pyramide » sobota, 4 sie 2012, 07:27

Jakoś nie widać entuzjazmu zwl. wśród męskiej części tego forum ze zdobytych dwóch złotych medali.
Dobrze ze politycy się cieszą.
"Najbardziej cieszył się chyba Zbigniew Girzyński, bo jeden sportowiec "pobił" Niemca, a drugi Rosjanina"
Typujcie ile medali zdobędziemy.Ja stawiam na 7 szt.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Pani Kazimiera » sobota, 4 sie 2012, 09:42

Pyramide napisał(a):Jakoś nie widać entuzjazmu zwl. wśród męskiej części tego forum ze zdobytych dwóch złotych medali.
Dobrze ze politycy się cieszą.
"Najbardziej cieszył się chyba Zbigniew Girzyński, bo jeden sportowiec "pobił" Niemca, a drugi Rosjanina"
Typujcie ile medali zdobędziemy.Ja stawiam na 7 szt.

Niech się cieszą Ci co wygrali z czego my sie mamy cieszyć ? Cieszysz się z tego że ja dostałam podwyżkę ?
Pani Kazimiera
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 29 lip 2012, 12:31

Postprzez Pyramide » sobota, 4 sie 2012, 11:16

Pani K.
Masz "rację" z czego cieszyć się
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Slawko96 » piątek, 10 sie 2012, 08:32

Szkoda że te medale zdobywamy tylko w dyscyplinach drugiej kategorii.
Ostatnio edytowano piątek, 10 sie 2012, 08:32 przez Slawko96, łącznie edytowano 1 raz
Slawko96
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 10 sie 2012, 08:30


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron