Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polska-Anglia- nic się nie stało

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Piotrek » środa, 17 paź 2012, 16:47

Mecz z obu stron bardzo słaby. Właśnie miałem zmienić kanał kiedy w końcu bramka, popatrzę jeszcze kilka minut. Aaa, bramka wiadomo dla kogo. Naprawdę żenada, nie ma już polskiej piłki nożnej, a ja jeszcze pamiętam, że Polacy potrafili grać, dzisiejsza młodzież od dawna nie ma już tego luksusu. Chyba najlepszym wyjściem byłoby rozwiązanie i rozpędzenie tych wszystkich darmozjadów i rozpoczęcie tego sportu od nowa. Oczywiście rozumiemy, że nie jest to możliwe, za dużo kasy i za dużo układów, a piłka nożna w tym jest najmniej ważna.
Wytrzymałem do przerwy, dalej nie warto.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez klinek » środa, 17 paź 2012, 16:52

skoro mówisz ,że nie warto to żaden kibic z Ciebie...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez Piotrek » środa, 17 paź 2012, 17:27

klinek napisał(a):skoro mówisz ,że nie warto to żaden kibic z Ciebie...

1-1, p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Piotrek » środa, 17 paź 2012, 17:51

No cóż, Anglicy byli dzisiaj wyjątkowo słabi, czy nasi to wykorzystali, nie wiem?
p.P,
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez klinek » środa, 17 paź 2012, 18:12

no po wyniku widać,że nie wykorzystali, ale fakt Anglicy bez polotu, ale bardzo solidnie
Brawo dla naszych, przede wszystkim dla trenera- dobre decyzje personalne i taktyka
Solidna defensywa, dobry z plusem dla środka i czwórka dla napadu
Jak dla mnie piłkarze meczu Ludo Obraniak i Kamil Grosicki
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 17 paź 2012, 19:56

1-1, słabi Anglicy, naszym brakło wykończenia akcji, makaron mógł gwizdać nieco mniej stronniczo. Nie było tragedii ale pozostaje lekki niedosyt wobec marnej formy Synów Albionu.
Ale zawsze można ponarzekać ... :) Panowie nie było źle !!!
Ostatnio edytowano czwartek, 18 paź 2012, 07:09 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Arczi » czwartek, 18 paź 2012, 16:24

Ja powiem że już dawno nie widziałem tak grajacej reprezentacji, bardzo podobał mi się o dziwo Obraniak który mnie nie zachwycał do tej pory a tu wg mnie ładnie grał dla oka i nie bał się udarzać na bramkę z dalszej odległości i przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć gola. A Piotrek to chyba z Angli bo narzeka na naszych a nie widzi jak (mniemam że Anglia to jego drużyna) grała w tym meczu. A co powiecie o sobotnim meczu Podbeskidzie-Bełchatów? Ja obstawiam albo bezbramkowy remis lub zwycięsto GKS Bełchatów 1-0. A jakie są wasze typy?:)
Arczi
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 maja 2012, 14:24

Postprzez Piotrek » czwartek, 18 paź 2012, 16:48

Arczi napisał(a):Ja powiem że już dawno nie widziałem tak grajacej reprezentacji, bardzo podobał mi się o dziwo Obraniak który mnie nie zachwycał do tej pory a tu wg mnie ładnie grał dla oka i nie bał się udarzać na bramkę z dalszej odległości i przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć gola. A Piotrek to chyba z Angli bo narzeka na naszych a nie widzi jak (mniemam że Anglia to jego drużyna) grała w tym meczu. A co powiecie o sobotnim meczu Podbeskidzie-Bełchatów? Ja obstawiam albo bezbramkowy remis lub zwycięsto GKS Bełchatów 1-0. A jakie są wasze typy?:)

Polacy grali tak jak im Anglicy pozwolili, a że Anglicy byli bardzo słabi to i nasi wypadli całkiem dobrze, w innym przypadku byłaby jak zwykle klęska.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez ZIZ » czwartek, 18 paź 2012, 20:45

@Piotrek/ I vice versa - Anglicy grali tak, jak im Polacy pozwolili czyli cienko.
Mnie osobiście nasza reprezentacja zaskoczyła pozytywnie, widać wpływ zmiany trenera.
Ponadto co napisał @Arci dołączę ten link:
http://www.tvn24.pl/eliminacje-do-mundi ... 83363.html

A nawiązując do wydarzeń dnia poprzedniego to beton na stołkach trzyma się nieżle, winnych brak mimo iż NCS "dachowało", pomimo jesiennego deszczu na murawie to na trybunach wciąż pełnia Lata, reklamy schodzą jak ciepłe bułeczki:

http://www.tvn24.pl/sport,4/to-nie-zart ... 83230.html

Pewnie będzię proces o bezprawne wykorzystanie wizerunku.

Delegat UEFA wydał stanowczą, pozytywną decyzję zatwierdzającą licencję do uprawy ryżu na poletku "Basenu Narodowego".

Premier przyputinił sugerując sądowi potraktowanie dwóch wesołków łagodnie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez weasel » czwartek, 18 paź 2012, 21:35

Ja obstawiałem 2:1 do tyłu i zostałem mile zaskoczony. W naszym wydaniu remis to jak zwycięstwo ;)
Chcesz się pozbyć chorób skóry? RYBOTERAPIA!!! www.garra-fishspa.pl
weasel
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 22 lis 2011, 21:56

Postprzez ZIZ » niedziela, 28 paź 2012, 23:00

Winny został namierzony:
wg IMiGW – opady dnia 16.10.2012 r. były absolutnie ponad normę; żadna z prognoz nie mówiła, że opady tego dnia wyniosą 74% deszczu, co przypada na cały październik na tym terenie, wg średniej z ostatnich 60 lat.

Tak więc dochodzimy do sedna i głównego winowajcy. Całe to „pośmiewisko narodowe” zostało wywołane przez ten wredny deszcz, który nie pofatygował się nawet do IMiGW, nie uprzedził, że zamierza się zlać dokładnie nad otwartym dachem i zrobił to ponad normę. Innymi słowy – deszcz nie spełnił wyznaczonych standardów.

I trzeba ukarać deszcz.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron