Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kupie przyczepe kempingową do 8.000 zł

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 20 lis 2012, 20:14

Co musi mieć : ogrzewanie gazowe, podgrzewanie wody gazowe , wc kasetowe, rejestracje w Polsce. Cena do 8.000 zł. No i oczywiście musi być szczelna :)

Acha, jakby ktoś chciał to moge dac w rozliczeniu BMW E30 BAUR.
Ostatnio edytowano wtorek, 20 lis 2012, 20:22 przez MakDrajwer, łącznie edytowano 1 raz
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » wtorek, 20 lis 2012, 20:23

Kurde, ale ty podróżnik jestes... Camper, przyczepa
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 20 lis 2012, 20:31

Był kamper :(
Niestety rozum wziął góre nad sercem i padło na przyczepe. Szczególnie że holownik już zaczął wyglądać ok. Pewnie za rok znowu coś mi wpadnie innego do głowy.:rolleyes:
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » wtorek, 20 lis 2012, 21:04

Gdyby coś innego wpadło Ci teraz do głowy to wspomnę, że niedawno znajomy zajechał merckiem do muzeum motoryzaji na Kazimierza Wielkiego aby dowiedzieć się o rejestrację zabytkowego autka.
I opuszczając ten przybytek walnął centralnie w mur. Może znasz kogoś zainteresowanego taką furą do kupienia i remontu?
Jaki model, to akurat nie wiem, mogę się dopytać. Diesel w automacie, klima, skóra; jak na tamte lata był to "full wypas". Pewnie jeszcze stoi na podwórku muzeum.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 20 lis 2012, 21:20

Ale sie musiał wk.... :mad:
Daj jakies zdjęcia i cene to się zobaczy. Chociaż na razie zabytków mam w sam raz .
I tu jest problem żółtych tablic : ładnie wygladają ale w przypadku dzwona trzeba auto odudować. Z białymi tablicami nie ma problemów : auto jest twoje i robisz co chcesz. Więcej minusów tych żółtych tablic niz plusów. Jedynie fajnie wyglądają ...
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » wtorek, 20 lis 2012, 21:25

Zdjęć nie mam. To, że rozwalił wiem tylko z jego opowieści. Mogę z nim jutro porozmawiać, spytam czy autko tam stoi jeszcze. Ewentualnie mogę w następnym poście podać Ci nr telefonu jeżeli jesteś on`line i po minutce post skasuję
Ostatnio edytowano wtorek, 20 lis 2012, 21:27 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 20 lis 2012, 21:27

Możesz mi dac dane na PW. Najpeirw wypytaj go co , jak i za ile.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » wtorek, 20 lis 2012, 21:32

W przypływie zlości na samego siebie, zaraz po tym jak stuknął, mówił ,że odda za tysiaka.
Sam go możesz spytać. posłałem Ci nr tel. na PW ; pan Zenek (starszy gościu, emeryt - nawijacz)

ps. Oglądnąlem dzisiaj, tj. 21.11. to autko: zderzak, pas przedni, wszystkie lampy, chłodnica, wetylator, maska, szyba, lewy błotnik. To do wymiany.
Lewa podłużnica na pewno do ciągnięcia. prawy błotnik i drzwi kierowcy do wyklepania.
Dzwoniłem do gościa, ponoć ma kupca za 1,3 tyś. Autko stoi w Automobilklubie na Kazimierza Wielkiego.
Ostatnio edytowano środa, 21 lis 2012, 11:01 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupie przyczepe kempingową do 8.000 zł

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 11 sty 2014, 18:12

temat już stary i ja trochę z innej beczki ale nie chciałem rozpoczynać nowego wątku :)
Polski Camper :)
Obrazek
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron