Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Szlachetny Prezydent

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Benon » czwartek, 6 gru 2012, 23:27

Szlachetny Prezydent

Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką wzięli w tym roku udział w akcji „Szlachetna paczka”. – Para Prezydencka przygotowała własną Paczkę dla rodziny z okolic Biłgoraja. Wśród podarunków znalazły się produkty żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, przybory i pomoce szkolne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego. Do rodziny trafią też dwa piętrowe łóżka – możemy przeczytać na stronie internetowej Prezydenta.[1]

„Super Express” doniósł, że w 2011 roku kwota przeznaczona w Kancelarii Prezydenta na wypłatę nagród wynosiła 5,3 mln zł. Zatem pracownicy prezydenta otrzymali średnio po 16,5 tys. zł premii. Suma nagród wypłaconych w Kancelarii od początku 2012 roku wynosi 2,4 mln zł, ale do końca roku zapewne jeszcze się zwiększy.[2]

Rad bym wiedzieć z jakiego źródła była sfinansowana paczka przygotowana przez Pana Prezydenta i jego Małżonkę. Czy pieniądze na dary od Pary Prezydenckiej pochodziły bezpośrednio z Kancelarii Prezydenta, czy może Pan Prezydent zapłacił za prezenty pieniędzmi z przyznanej sobie nagrody?

Chwalcie lemingi dar Prezydenta!
Nie zadawajcie przy tym pytania:
Czy z Kancelarii forsa nań wzięta,
Czy też z hojnego nagród rozdania?
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Postprzez Kryspin » piątek, 7 gru 2012, 00:15

ale, z finansowaniem majtek agenta Tomka nie masz problemow?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » piątek, 7 gru 2012, 07:25

Kryspin napisał(a):ale, z finansowaniem majtek agenta Tomka nie masz problemow?

No nie przesadzaj, agent Tomek jest bardzo tani w utrzymaniu, jego ubranie mało kosztuje, bo dużo czasu zajmuje mu pokazywanie nam swojego pięknego, nagiego ciała.
A odrobinka kawioru z szampanem i kubańskie cygarko, to tak mało kosztuje, stać nas wyborców żeby dokarmiać tego bufona.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez thermalfake » piątek, 7 gru 2012, 12:10

Już nie ma co przesadzać. W porównaniu do wszystkich wypłaconych tegorocznych nagród w resortach wartość takiej paczki to kropelka w oceanie.
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez Sigmund » piątek, 7 gru 2012, 13:34

A wy na jakie premie świąteczne możecie liczyć w swoich firmach ??? może ktoś przebije te 16,5 tyś na osobę ??? ps to takie żartobliwe pytanie tylko .
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 7 gru 2012, 15:29

Sigimund - weź no chłopie ostrzegaj, zanim walniesz taką kwotą... ja się cieszę, że premia wogóle była :)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez staszeks » piątek, 7 gru 2012, 23:07

Lapa_Christi napisał(a):..............
... ja się cieszę, że premia wogóle była :)

Tak, zdaje się u.........................Fiata w Tychach.
(a przynajmniej coś takiego chyba mówiono w telewizji.
Ostatnio edytowano piątek, 7 gru 2012, 23:07 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Kryspin » sobota, 8 gru 2012, 07:01

Piotrek napisał(a):No nie przesadzaj, agent Tomek jest bardzo tani w utrzymaniu, jego ubranie mało kosztuje, bo dużo czasu zajmuje mu pokazywanie nam swojego pięknego, nagiego ciała.
A odrobinka kawioru z szampanem i kubańskie cygarko, to tak mało kosztuje, stać nas wyborców żeby dokarmiać tego bufona.
p.P.

Nie wiem czy pieknego, mam nadzieje, ze jest to Twoja luzna refleksja nawiazujaca do zmieniajacych sie kanonow piekna. Jestem pewny ze, z pewnoscia by zagoscil na sztalugach Rubensa, bo agent Tomek to typowa meska fauna: silnie zbudowany z lekko puszystym brzuchem.

Pomyslmy co se stanie gdzy PIS dojdzie do wladzy - Benon splodzi ode do Agenta...
Ostatnio edytowano sobota, 8 gru 2012, 07:07 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 8 gru 2012, 10:16

benon niby te kwoty szokują ale nie jest to jakaś nowość. Wystarczy prześledzić historię poprzednich prezydentów by stwierdzić że to standard. Zły STANDARD
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Postprzez Piotrek » sobota, 8 gru 2012, 11:02

Kolego Kryspin, wiem, że temat dotyczy sprawy wagi państwowej p.t. paczka Prezydenta, wiem także, że leżącego się nie kopie, ale, agent Tomek leży z takim wdziękiem, że aż się prosi żeby mu dokopać.
Swoją drogą Prezes to ma talent do przyciągania takich "bohaterów'. Ciekawy zespół się tworzy, jeszcze trochę i będzie nowa rodzina Adamsów.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez SP&C » sobota, 8 gru 2012, 22:33

i premier taki szlachetny również jest
http://www.youtube.com/watch?v=7Ng-MSPVNrg
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez SP&C » czwartek, 13 gru 2012, 21:35

Zastanawiałem się, skąd Komorowski ma ksywę "Bredzisław", zanalzłem, co prawda z zeszłego roku, ale mistrz gatunku :)

http://www.youtube.com/watch?v=fWuMlxsp9yQ
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » piątek, 14 gru 2012, 08:58

Widocznie "przejął" coś po poprzedniku,spieprzającym dziadzie,Barubarze,powitaniu biskupa Rzyma i bardzo wyraźnej wymowie.
Ostatnio edytowano piątek, 14 gru 2012, 09:06 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez SP&C » piątek, 14 gru 2012, 13:09

Pyramide napisał(a):Widocznie "przejął" coś po poprzedniku,spieprzającym dziadzie,Barubarze,powitaniu biskupa Rzyma i bardzo wyraźnej wymowie.

Porównywanie lapsusów językowych i wady? wymowy do pieprzenia bez sensu i nie na temat, to tylko Ty mogłaś na to wpaść. Jesteś "mołodiec", partia na pewno doceni.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 14 gru 2012, 16:03

jak dla mnie to Prezydent mówił w miarę z sensem tylko bardzo niezrozumiale. Widać miał zły dzień. Gdy mnie ktoś zapyta o coś po nieprzespanej nocy to potrafię przez 15 minut próbować wyjaśnić to co można powiedzieć w dwóch zdaniach :)
Poprzedni prezydent lepszy nie był. Potrafił przez 30 minut gadać o czymś a ja nie potrafiłem nawet z grubsza pojąć o czym :) I tak nikt nie przebije Wałęsy który na co dzień miał zły dzień :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości