Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co to za reklama?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Co to za reklama?

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lut 2013, 11:31

Co ta za myk panie Pawle Strykowski? Po kliknięciu "nieprzeczytane" albo nawet na swój nick otwiera się stronka Modelarnia i fitness. Dlaczego wymieniłam Pana chyba wiadomo.Nie jest to pierwszy raz.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co to za reklama?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 7 lut 2013, 12:42

Mi pomogło chyba kiedyś włączenie obsługi javy w przeglądarce,jeśli dobrze pamiętam.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Co to za reklama?

Postprzez Paweł Strykowski » czwartek, 7 lut 2013, 15:35

Proszę dokładniej opisać - bo kompletnie nie wiem o co chodzi. Jakiś screen, link lub cokolwiek...
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: Co to za reklama?

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lut 2013, 15:52

Nie ma co jeszcze raz opisywać ale; po kliknięciu na forum Nieprzeczytane posty,Nowe posty albo po prawej Pyramide otwierała się strona "Modelarnia fitness Bielsko " Teraz tego już nie ma ale to "działa" od dobrych kilku dni.
Jest to spół.cyw. i zbieżność nazwisk?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co to za reklama?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 7 lut 2013, 16:10

Mi się to objawialo w taki sposób, że klikajac na jakikolwiek element gornej części strony, chcąc niechcąc, naciskałem jakby przeźroczyste okienko, które mnie przerzucalo na stronę z reklamy. Wyglądało to jakby 1/3 reklamy była widoczna, a pozostałe 2/3 było niewidoczne i nachodziło na tekst i elementy strony. Teraz jakoś tego problemu nie nam. Może to kwestia ustawień przeglądarki.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Co to za reklama?

Postprzez Paweł Strykowski » czwartek, 7 lut 2013, 16:17

Każdy doszukuje się jakiegoś podstępu, czy oszustwa. Tak nie jest! Modelarnia nie jest moją współwłasnością. I z pewnością nie pozwoliłbym na jakieś krętactwa wymuszające przejścia na niechcianą stronę. To byłoby jak bezsensu biznesowo i nieetyczne.

Ja testowałem i nie znalazłem tego błędu, może to jest powiązane ze złym osadzeniem miejsca banerowego w skrypcie forum. A może to kwestia odświeżenia / wersji przeglądarki. Temat wysyłam programiście.

Pozdrawiam
Paweł Strykowski
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: Co to za reklama?

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lut 2013, 16:35

Dokładnie to się otwiera dalej
http://www.sport.bielsko.pl/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co to za reklama?

Postprzez katiabb » czwartek, 7 lut 2013, 17:12

U mnie nic takiego się nie działo i nie dzieje, serio.
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Re: Co to za reklama?

Postprzez banan.eu » czwartek, 7 lut 2013, 19:06

@Pyramide

odinstaluj adblock albo noscript :wink: najlepiej oba,swego czasu przez przypadkowe zablokowanie jednej zakładki strona wyglądała jak po wojnie :mrgreen:

ps mnie nie przekierowuje przy kliknięciu na "nieprzeczytane posty" :mrgreen: na ww stronę :wink:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Co to za reklama?

Postprzez davnbb » czwartek, 7 lut 2013, 19:44

U mnie nie przekierowuje na żadne reklamy. Korzystam z FF+adblock.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Co to za reklama?

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 7 lut 2013, 22:37

U mnie widać normalny banner z reklamą tejże modelarni (co za nazwa!!!) pomiędzy górnym menu a restą forum, i nic nigdzie nie przenosi. Zarówno w chrome jak i ff (oba wersje na makówkę).
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Co to za reklama?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 7 lut 2013, 22:51

troche się pobawiłem addblockiem teraz i faktycznie gdy blokuje jakieś reklamy, banery itd to troche rozjeżdża konstrukcje strony :) Może temu Piramide ma problem, jak sugerowal banan. U mnie jest OK.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Co to za reklama?

Postprzez KFX » sobota, 9 lut 2013, 14:59

Tak, jest to bardzo możliwe że to przez obce pluginy, które ingerują w kod strony i mogą ją zmienić. a za to już odpowiedzialności nie można brać, kto co sobie poinstaluje i jak ingeruje w kod strony.

najprawdopodobniej kontener z banerem został usunięty, ale element na który się klika już nie. strona podjechała trochę do góry i jej kawałek został przykryty przez klikalny obszar po banerze, który nie został usunięty razem z banerem.

Pyramide najwyraźniej posiada jakiegoś adblocka czy inne ździorbstwo, które zmieniło stronę, a klikalny obszar został.
przecież jest faktycznie baner z modelarni na górze i link był z niego. A to że Pyramide ten owy baner się nie ukazał, zostawiając link po sobie - było przyczyną przekierowania w miejsce baneru.

To nie żadne krzywe akcje - tylko samodzielna ingerencja, a później pretensje że jakieś dziwne akcje z linkami?
Pyramide, chyba należą się przeprosiny dla Pawła Strykowskiego ?
www.FotoZ.pl - zdjęcia z Bielska i nie tylko...
Avatar użytkownika
KFX
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 9 sie 2008, 16:50

Re: Co to za reklama?

Postprzez Pyramide » sobota, 9 lut 2013, 19:13

Jezeli tak jest to sorry ale modelarnia dalej często wychodzi.Pracuje nad tym ktoś co się dobrze zna,zobaczymy.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron