Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Gos88 » czwartek, 18 kwi 2013, 19:00

Znajomi polecają mi różnych ubezpieczycieli, ale oni są"starymi " kierowcami, a ja mam prawko od października, to pewnie ma znaczenie? Liczyłam sobie też na kalkulatorze z (ciach) i się zastanawiam czy ten wynik jest faktycznie dla mnie najlepszy, może ktoś korzystał z niego i doradzi.
Pozdrawiam
Gośka
Gos88
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 18 paź 2012, 21:40

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez GP » czwartek, 18 kwi 2013, 19:08

Gos88 napisał(a):Znajomi polecają mi różnych ubezpieczycieli, ale oni są"starymi " kierowcami, a ja mam prawko od października, to pewnie ma znaczenie? Liczyłam sobie też na kalkulatorze z (ciach) i się zastanawiam czy ten wynik jest faktycznie dla mnie najlepszy, może ktoś korzystał z niego i doradzi.
Pozdrawiam
Gośka

Zaglądnij do multiagencji Kubinek, porównają Ci ubezpieczenia z różnych ubezpieczalni. Możesz też zajrzeć do TUW (nie wiem, czy Kubinek ich też oferuje), na Kamińskiego 19.

Ja ubezpieczam auto w TUW, bo od lat oferują mi bardzo atrakcyjne ceny :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez klinek » czwartek, 18 kwi 2013, 19:26

Jak wyżej ,najlepiej do jakiejś agencji gdzie mogą Ci dopasować ofertę indywidualnie, od kilku ubezpieczycieli
Ja w tym roku zmieniłem agencję i zaoszczędziłem ponad 150zł , sam się zdziwiłem:)
Ale oczywiście na ściemniane w umowie :) ,że niby robię w roku mniej niż 5tyś km ,że dzieci nie wożę i że auto na prywatnej posesji w nocy parkuję:P ale cóż widocznie tak mogą:)
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 18 kwi 2013, 19:46

Fakt, te 5 tys w roku przebiegu zdecydowanie obniża składkę :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez GluE » czwartek, 18 kwi 2013, 20:54

Ja Ci polecam agencje na Stojałowskiego na przeciwko BDM (okolice ratusza). Tylko raz w Tychach znalezli mi taniej niz on. Ale juz w kolejnym roku Tychy były droższe. Polecam
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 18 kwi 2013, 21:56

Ja Corse miałem w TUW i nigdzie nie znalazłem taniej :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 18 kwi 2013, 22:01

A ja o dziwo w PZU :) Pierwszy raz tu mam auto ubezpieczone.O dziwo najtaniej :)
Ale wg mnie w tych tzw najtańszych ubezpieczeniach zawierają umowy tylko osoby płacące OC. Kij ma dwa końce niestety. Potem zrobić dobrze samochód z AC nie jest tak fajnie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Wonny » piątek, 19 kwi 2013, 08:54

Zerknij na ubezpieczenie w MBanku jeśli masz u nich konto bankowe. Swego czasu nie naliczali zwyżek za wiek, więc stawka ubezpieczenia dla świerzaka była taka sama, jak dla wprawionego kierowcy.
Avatar użytkownika
Wonny
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 19 cze 2012, 13:40

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez GP » piątek, 19 kwi 2013, 14:04

Del_Rey napisał(a):A ja o dziwo w PZU :) Pierwszy raz tu mam auto ubezpieczone.O dziwo najtaniej :)

Pierwszy i pewnie ostatni :P
Z PZU bywa tak, że jak jesteś świeżym klientem, to masz u nich taniutkie OC, ale za rok możesz dostać kalkulację 2x wyższą :lol:
Ja przynajmniej tak właśnie miałem. Pierwszy rok jakieś 400-500zł (nie pamiętam), a na kolejny już mi wyliczyli 1400zł :twisted:

Ale możliwe, że zmienili podejście, tego nie wiem.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Del_Rey » piątek, 19 kwi 2013, 16:30

Ja teraz sie brandzluje z InterRiskiem (ktoś pewnie też chciał najtańczy ;)). Czy jakoś tak.Od poniedziałku dzwonie do nich już z rachunkiem po wycenie, którą zaakceptowali i amba. Zjadło mi prawie stówkę z komórki :(, bo odbiera automat i ględzik ze konsultanci zajęci, po czym jest zwykły sygnał i po kilku razach następuje rozłączenie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez GluE » piątek, 19 kwi 2013, 23:22

Widzisz a ja z InterRiskiem na partyzantów mam bardzo dobre wspomnienie, w sensie szybko i sprawnie załatwione 2 sprawy
Avatar użytkownika
GluE
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 26 sie 2010, 16:22

Re: Tanie Oc - gdzie najlepiej?

Postprzez Del_Rey » sobota, 20 kwi 2013, 00:13

GluE napisał(a):Widzisz a ja z InterRiskiem na partyzantów mam bardzo dobre wspomnienie, w sensie szybko i sprawnie załatwione 2 sprawy

pewnie to było w czasie, gdzie dalo sie wszystko na miejscu zalatwic. Teraz tylko callcenter.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości