Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » wtorek, 4 cze 2013, 12:06

Anke napisał(a):nie używaj "wy" "was" i unikaj wrzucania w wór - jeśli nie masz pewności


Otóż to. Weź sobie obejrzyj to zdjęcie autokaru z Dębowca i odpowiedz na pytanie:
Co ma wspólnego autokar PKS z harcerzami z tym gejowsko-ateistycznym jadem który tu wylewacie ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 cze 2013, 15:25

man napisał(a):
Anke napisał(a):nie używaj "wy" "was" i unikaj wrzucania w wór - jeśli nie masz pewności


Otóż to. Weź sobie obejrzyj to zdjęcie autokaru z Dębowca i odpowiedz na pytanie:
Co ma wspólnego autokar PKS z harcerzami z tym gejowsko-ateistycznym jadem który tu wylewacie ?


Czy ja, man, coś tutaj wylewam poza ubolewaniem, że się ciepiesz bez merytoryki? Ludzi najzwyczajniej w świecie wkurza, że oni nie mogą se popinkalać do lasu autem a harcerze mogą, bo jadą na mszę.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Alinoe » wtorek, 4 cze 2013, 18:10

man napisał(a):
Alinoe napisał(a):niekontrolowany przez nikogo o. Rydzyk, niekontrolowana pedofilia pośród kleryków, niekontrolowane i niejasne finanse kościołów ... wymieniać można by jeszcze dłuuuugo


a Twoją pedofilię Alinoe ktoś kontroluje ? jakiej kontroli podlegają właściciele i redaktorzy Twoich ulubionych stacji radiowych ? wreszcie czy ktoś kontroluje te bzdury, które tu wypisujesz ? o Twoich finansach też nic nie wiemy - wymieniać by można jeszcze bardzo długo .......


po pierwsze chyba Cię poniosło, ale kij Ci w oko, aż tak obrażalski nie jestem :P
po drugie tak, jako obywatel jestem jak każdy z was w pewien sposób kontrolowany, co robię, gdzie pracuję, ile zarabiam, gdzie to zarabiam
wy wiedzieć nie musicie, ważne że skarbówka ma na tym łapy, a od każdej złotówki płacę podatek licząc (fakt tu jestem naiwny) że jak swoje przepracuje to oddam Państwu tyle, że będę mógł spokojnie na starość korzystać z emerytury.

ale co ja mam wspólnego z kościołem, poza tym że jestem wierzącym unikającym kleryków ??

PS. radio Maryja to Twoje ulubione radio? :wink:

man napisał(a):a ta Twoja wizja demokracji tez bardzo ciekawa, skoro już kilka akapitów niżej cuchnie gejowsko-ateistycznym totalitaryzmem

:lol: śmieszny jesteś
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » wtorek, 4 cze 2013, 18:54

Alinoe napisał(a):po pierwsze chyba Cię poniosło, ale kij Ci w oko


jak Alinoe zarzucać innym niekontrolowaną pedofilię to dobrze
jak ktoś napisać, że pedofilii Alinoe też nikt nie kontroluje, to już bardzo źle

a poza tym co to wszystko ma wspólnego z tym harcerskim autobusem ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 cze 2013, 19:22

man napisał(a):
Alinoe napisał(a):po pierwsze chyba Cię poniosło, ale kij Ci w oko


jak Alinoe zarzucać innym niekontrolowaną pedofilię to dobrze
jak ktoś napisać, że pedofilii Alinoe też nikt nie kontroluje, to już bardzo źle

a poza tym co to wszystko ma wspólnego z tym harcerskim autobusem ?


Alinoe, trzeba było napisać "bezkarna" zamiast "niekontrolowana", bo ynteligencja katolicka zwyczajnie się gubi. Nie ma znaczenia czy chodzi o pedofilów czy autobusy w lesie.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » wtorek, 4 cze 2013, 20:50

Anke napisał(a):Alinoe, trzeba było napisać "bezkarna" zamiast "niekontrolowana". Nie ma znaczenia czy chodzi o pedofilów

dla jednych karalność za pedofilię nie ma znaczenia dla innych ma
myślę, że jednak Alinoe świadomie nie pisał o karaniu bo jest po prostu za legalizacją pedofilii

w końcu kto powiedział o pedofilii "Inicjacja seksualna jest w 13-tym roku życia. To jest typowa katolicka obłuda, że jest niedozwolona. Zmieńmy prawo." ?

tylko dziwi mnie ten Wasz pokrętny gejowsko-ateistyczny tok rozumowania: z jednej strony chcecie karać za pedofilię, a równocześnie walczycie o jej legalizację ?
Ostatnio edytowano wtorek, 4 cze 2013, 20:55 przez man, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 cze 2013, 21:11

man napisał(a):Wasz

Czyj man? Masz sprecyzowanego odbiorcę tych swoich głupot? Czy tak po prostu walczysz z bliżej nieokreślonym wyimaginowanym Legionem?

man napisał(a): gejowsko-ateistyczny


Już ci napisałam, żebyś się głęboko zastanowił czy dokładnie wiesz, co piszesz używając tych słów. Moim zdaniem największy ateizm i środowisko homoseksualne kwitnie wśród księży.
Ja nie jestem ani lesbijką ani ateistką, nie gustuje również w nieletnich, może po prostu czas na refleksje a nie tępe beblanie tym co jak widać siedzi ci w głowie i przeszkadza w myśleniu? czy jak piszę, że oburza mnie autokar na Dębowcu odbierasz to personalnie i czujesz się obrażany? Może po prostu czas na kozetkę wyleczyć kompleksy, zwłaszcza te na punkcie gejów? kto w tym temacie bije największą pianę o gejowych? popatrz w lustro.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 4 cze 2013, 21:17

Co tutaj się dzieje proszę Państwa...
Autobus wjechał do lasu ....harcerz w krótkich portkach walczy z bandą gejowsko-ateistyczną a Legion tylko spogląda na cały ten teatrzyk. Ależ widowisko :P
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: kościół jak zaraza

Postprzez man » wtorek, 4 cze 2013, 21:52

Anke napisał(a):czy jak piszę, że oburza mnie autokar na Dębowcu odbierasz to personalnie i czujesz się obrażany?

Dla kogoś kto twierdzi, że "nie ma znaczenia czy chodzi o pedofilów czy autobusy w lesie" może być zbyt trudnym do zrozumienia, że wątek o autobusie i harcerzach z tytułem "kościół jak zaraza" jest co najmniej dziwny. Twoje skojarzenie z autobusem harcerzy to w skrócie: "kościelna wierchuszka to geje-despoci"

Mnie natomiast autobus PKS-u pełen harcerzy kojarzy się zupełnie inaczej i być może dlatego trudno nam dojść do porozumienia

A skoro już tak męczycie (ty, Alinoe i inni ateiści, nie wierzący, itd.)o tej pedofilii, to w końcu jak to jest: chcecie za nią karać czy legalizować ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » wtorek, 4 cze 2013, 22:02

man napisał(a):Dla kogoś kto twierdzi, że "nie ma znaczenia czy chodzi o pedofilów czy autobusy w lesie" może być zbyt trudnym do zrozumienia, że wątek o autobusie i harcerzach z tytułem "kościół jak zaraza" jest co najmniej dziwny.


Nie, nie jest dziwny, bo dotyczy bezkarności - czy to w temacie pedofilii czy autokaru w lesie. Jaśniej nie umiem.

man napisał(a):Twoje skojarzenie z autobusem harcerzy to w skrócie: "kościelna wierchuszka to geje-despoci"


W temacie skojarzeń radze poczytać najpierw "Wstęp do psychoanalizy" zanim zaczniesz mi wmawiać jakie mam skojarzenia. Niestety, na widok autokaru z PKSu nie miałam wizji ruchających się despotycznych hierarchów kościelnych z harcerzami w środku. Jeśli ty takie skojarzenie właśnie masz na myśli, szybko biegnij do psychiatry, bo psycholog już ci nie bardzo może pomóc.

man napisał(a):Mnie natomiast autobus PKS-u pełen harcerzy kojarzy się zupełnie inaczej i być może dlatego trudno nam dojść do porozumienia

A, rozumiem. Gdyby tam siedział młodzieżówka SLD byłbyś oburzony? harcerze co innego, harcerze mogą być ponad prawem i dobrymi obyczajami. tak jak księża, co nie?


man napisał(a):chcecie za nią karać czy legalizować ?


Jeśli o mnie chodzi, mam nadzieje, że pedofilia będzie po prostu karalna, tak jak przewiduje to KK. Bez wyjątków.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Piotrek » środa, 5 cze 2013, 06:37

Anke napisał(a):Jeśli o mnie chodzi, mam nadzieje, że pedofilia będzie po prostu karalna, tak jak przewiduje to KK. Bez wyjątków.

Nie wydaje mi się to możliwe w Polsce, na teraz. Właściwie z działań Kościoła i reakcji na skargi pokrzywdzonych wynika jakby oni sami byli sobie winni, a najmniej w tym wszystkim jest winien Kościół jako instytucja, polski Kościół nie poczuwa się do żadnej winy mimo ukrywania winnych, mataczenia, zatajania prawdy i kłamstw. Ewentualne zadośćuczynienie za krzywdy każe egzekwować od bezpośrednich sprawców, którzy pozostają do dzisiaj bezkarni. Oczywiście do tego potrzebne jest jak najbardziej aktywne współdziałanie naszego systemu prawnego i aktualnej władzy, co jak najbardziej gładko działa ku obopólnemu zadowoleniu i wzajemnej korzyści. A nadzieję Anke możesz mieć, i co z tego?
Swoją drogą, ciekawe na której parafii ukryto księdza pedofila, który uciekł do Polski z Dominikany? Uważajcie może już zaczął uczyć Wasze dzieci swojej "religii". Przecież nie ma wyroku więc jest niewinny, a pewnie nie mamy umowy o ekstradycję z Dominikaną, więc pozostanie niewinny, jak cała reszta mu podobnych.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Lapa_Christi » środa, 5 cze 2013, 06:43

aleście się rozkręcili :twisted: a ja ? Legion patrzę :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » środa, 5 cze 2013, 07:50

A gdzie ukryl sie ten /pewnie niewinny/ nauczyciel kk i pedofilii na Dominikanie? Kościół dal przykładu powinien go wydać pod właściwy wymiar sprawiedliwości.Taki niewinny i nie wrócił z wycieczką tam gdzie "nauczał"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Anke » środa, 5 cze 2013, 08:31

Piotrek napisał(a): A nadzieję Anke możesz mieć, i co z tego?

man pytał mnie o prywatną opinię, nic więcej nie mogę zrobić w tym temacie. Może tylko tyle, żeby trzymać rodzinę jak najdalej od Kościoła.
Oczywiście mówiąc o karze jaką przewiduje KK miałam na myśli kodeks karny a nie kościół katolicki - powinnam była to jaśniej zaznaczyć, bo jak wiadomo kościół katolicki nie zna terminu pedofilia i nawet chyba piekłem nie straszą w tym temacie.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Faraon » środa, 5 cze 2013, 10:46

A skąd ci to wiadomo Anke? Ktoś cię nieźle w pole wyprowadził. Może jakbyś czasem posłuchała homilii to wiedziałabyś, że każdy przed i pozamałżeński seks jest grzechem.

A tak poza tym to autobus na Dębowcu pod takim tematem tylko pokazuje poziom tolerancji autora i o nim samym świadczy.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron