Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 09:37

Dziwne rzeczy dzieją się w naszej stolicy. GW i jej chór potakiwaczy trąbi o płonącej rosyjskiej ambasadzie. Polski MSZ potępia i kaja się, tymczasem na stronie rosyjskiego MSZ ani słowa, ambasada Rosji twierdzi że jej terytorium NIE ZOSTAŁO ZAATAKOWANE!!! Wygląda na zbiorową halucynację. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 10:42

Robię sobie spacer po rosyjskich mediach i co stwierdzam? No Rubaltik, specjalizujący się w naszym regionie ani be, ani me, ani kukuryku. Ot proszę. http://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/ Cuda! Cuda! :D
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 12 lis 2013, 11:13

to nie ambasada płonęła tylko budki strażników przed ambasadą. Terytorium danego państwa jakim jest teren ambasady to teren za murem nie ten przed, więc ich terytorium nie zostało naruszone co nie znaczy że bydło mieniące się patriotami powinno podpalać budki strażników. Jeśli się nie mylę to zasada jest taka że ambasady na zewnątrz strzegą żołnierze kraju gospodarza więc Polscy żołnierze i mam nadzieję że nic im się nie stało. Nie wiadomo co bydło by zrobiło jak ci żołnierze zaczęli by do nich strzelać a mieliby do tego pełne prawo! kto zna procedury panujące na warcie ten wie.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 11:20

No może szkoda że nie zastrzelili kogoś na miejscu. Przynajmniej byłoby wiadomo kto to był. :) Natomiast mnie ciekawi coś innego. O tym że w czasie zamieszek różne przedmioty latają i różne rzeczy się pali to jest wiadomym. Mnie ciekawi jak to się dzieje ze reporterzy GW widzą coś czego nie ma, potem za czego nie było to przeprasza MSZ, wreszcie premier się kaja, a sami zainteresowani (Ruscy) dowiadują się o wszystkim z naszej prasy. To dla mnie dziw nad dziwy.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Piotrek » wtorek, 12 lis 2013, 11:21

Może Grego słabo szukasz, trzy sekundy i pierwsze z brzegu:
http://rus.ruvr.ru/2013_11_12/MID-RF-tr ... have-6849/
????? ?????? ??????? ??????????????, ?????????? ? ??? ??????, ??? ??????? ??????????? ??????? ? ????? ? ?????????? ? ?????????? ????????? ? ??????? 11 ??????. ?????? ??????? ?? ??????? ??????????? ????????? ? ????? ? ??????????, ????????? ? ????????? ???????????????? ?????????

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 11:32

Zanim wezwano ambasadora, już było oświadczenie MSZ w tonie płaczliwym i potępienie "napastników" przez premiera. Trudno żeby takiej sytuacji ruska dyplomacja nie wykorzystała. Skoro ktoś sam dupę podstawia i prosi o baty to czemu mu nie przysolić? Ja mówię o reakcji na zamieszki, nie na głupotę naszych polityków którzy dla wewnętrznych rozgrywek PO-PiS poświęcają polską racje stanu.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 12 lis 2013, 12:45

mnie ciekawi co to za patrioci którzy palą budkę wartowniczą żołnierza sił zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez staszeks » wtorek, 12 lis 2013, 14:01

SAMAEL66 napisał(a):mnie ciekawi co to za patrioci którzy palą budkę wartowniczą żołnierza sił zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej :)

Cierpliwości.
Za chwilę zapewne któryś patriota forum napisze, ze to Rosjanie podpalili aby .......................
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Piotrek » wtorek, 12 lis 2013, 14:17

Nie jest istotne jakiego kraju to była ambasada, jest mi wstyd za Polaków. Cywilizowany kraj w środku Europy, ale kupa.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez staszeks » wtorek, 12 lis 2013, 14:38

Piotrek napisał(a):Nie jest istotne jakiego kraju to była ambasada, jest mi wstyd za Polaków. Cywilizowany kraj w środku Europy, ale kupa.
pozdrawiam

Cywilizowany?
przecież zdarzenia, o których rozmawiamy świadczą o tym, ze się mylisz.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 15:05

No ale co się wydarzyło? Parę kamieni spadło na trawnik i to ma być napad ? Nic się nie stało a cała afera jest wydmuszką. Gdyby nie GW, Sikorski i Tusk, całą sprawę rozwiązałby ogrodnik z miotłą.
Swoja drogą ciekawe czy poznamy winnych tego, że ambasada nie została należycie zabezpieczona przez policję podczas manify. Kto miał się tym zająć? Kibole? Zapewne nie poznamy nigdy winnych tak jak nie zobaczymy zdjęć z monitoringu, ani z tego śmigłowca z głowicą FLIR co krążył nad marszem i powinien mieć całą sytuację jak na dłoni. Za to będziemy epatowani zeznaniami "świadków" i posłów palikotowców. Bezczelna manipulacja i tyle.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez staszeks » wtorek, 12 lis 2013, 15:09

Rosjanie twierdzą, że do przedostaniem się (jak ich nazwać?) na teren ambasady nie dopuściły jej zabezpieczenia "techniczno-inżynieryjne".
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 15:27

Czyli płot?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez staszeks » wtorek, 12 lis 2013, 15:40

Grego napisał(a):Czyli płot?

Jak na razie to Rosjanie podają wiadomości o wzmocnieniu ochrony polskich placówek.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » wtorek, 12 lis 2013, 15:58

Gdzie to podają, zalinkuj.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości