Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez ArturW » środa, 6 lut 2013, 17:52

Napiszcie jakie macie doświadczenia z zarządcami nieruchomości (wspólnot) z Bielska. Moja wspólnota właśnie szuka zarządcy i Wasze opinie będą dla mnie bardzo przydatne.
ArturW
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 6 lut 2013, 17:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez Kozo » czwartek, 7 lut 2013, 07:51

ArturW napisał(a):Napiszcie jakie macie doświadczenia z zarządcami nieruchomości (wspólnot) z Bielska. Moja wspólnota właśnie szuka zarządcy i Wasze opinie będą dla mnie bardzo przydatne.


na wspólnocie od roku mamy Diamanti i wreszcie jest spokój i jesteśmy zadowoleni...

wcześniej mieliśmy panią Katarzynę Chodorowską "REMAD" i radzę omijać SZEROKIM łukiem !!!!!
Ostatnio edytowano piątek, 8 lut 2013, 15:07 przez Kozo, łącznie edytowano 2 razy
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez vilgefortz » piątek, 8 lut 2013, 13:31

Absolutnie odradzam Panią z ul. Lipnickiej 7. U nas sami sobie zarządzamy wspólnotą jeden z lokatorów zgodził się być przewodniczącym i świetnie wszystko działa.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez Alinoe » wtorek, 19 lut 2013, 20:26

oo ciekawy temat :)

własnie niedawno byłem na spotkaniu wspólnoty z zarządcą ... ;)

ciekaw jestem z którego bielskiego zarządcy jesteście najbardziej zadowoleni i, jak to nie tajemnica, ile płacicie zarządcy miesięcznie za jego pracę
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez Kreuz » poniedziałek, 11 lis 2013, 11:58

Kreuz
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 24 lis 2010, 12:42

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez kasiunia » wtorek, 12 lis 2013, 16:50

U nas na osiedlu jest Pani Anna Makuch. Na początku było super, ale teraz...Pani się już chyba nie za bardzo chce pracować. Wszystko odkłada na później, obiecuje się wszystkiego dowiedzieć, a potem milczy... ciężko o dobrego zarządcę, szczególnie jeśli zarządza on kilkoma osiedlami i nie dla wszystkich ma czas
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez BB-54831 » poniedziałek, 23 gru 2013, 22:06

Polecam Panią Władysławę Niemczyk ul. Lipnicka 30
Avatar użytkownika
BB-54831
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 23 gru 2013, 18:17

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez krzysiek zz » poniedziałek, 23 gru 2013, 22:45

kasiunia napisał(a):U nas na osiedlu jest Pani Anna Makuch. Na początku było super, ale teraz...Pani się już chyba nie za bardzo chce pracować. Wszystko odkłada na później, obiecuje się wszystkiego dowiedzieć, a potem milczy... ciężko o dobrego zarządcę, szczególnie jeśli zarządza on kilkoma osiedlami i nie dla wszystkich ma czas


kasiuniu - spróbuj utrzymać się zarządzając jedną wspólnotą, mając przy tym konkurencyjne ceny. Uwierz mi, że się nie da.
Aktywność zarządcy to lustrzane odbicie aktywności członków wspólnoty i ich starań o wspólną nieruchomość. Inaczej jest tak, że kto głośniejszy szybciej wymusi reakcję zarządcy. Znam kilku zarządców i akurat wskazana przez Ciebie wyróżnia się pozytywnie - no ale nie chwalmy, bo będzie miała więcej pracy, ze szkodą dla zainteresowanych-dotychczas zarządzanych.
krzysiek zz
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 18 lip 2007, 17:51

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez kasiunia » wtorek, 24 gru 2013, 00:35

krzysiek zz - ja jej broń Boże nie krytykuje, tylko...ubolewam nad zmianami na gorsze. I tyle.
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 gru 2013, 20:36

BB-54831 napisał(a):Polecam Panią Władysławę Niemczyk ul. Lipnicka 30


To dziwne, bo jak nasz wspólnota jakiś czas temu szukała zarządcy to dosłownie wszyscy zapytywani odradzali tę firmę...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Zarządcy nieruchomości, wspólnot Bielsko opinie

Postprzez aleksandrowice » środa, 1 sie 2018, 18:38

Witam, minęło już prawie 5 lat od ostatniego postu w tym wątku.
Pragnę go odnowić - co nowego u bielskich zarządców? powstały nowe inwestycje mieszkaniowe, zarządcy objęli nieruchomości, jak się sprawdzają? kogo polecacie w chwili obecnej? kto się zmienił na +, a kto na -
zapraszam serdecznie do dyskusji :-)

Karol
aleksandrowice
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 14 lis 2013, 12:29


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości