Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Sheena » środa, 26 lut 2014, 22:51

Del_Rey napisał(a):Ja teraz jak narazie nie mam zastrzeżeń do
http://www.pizzerianiki.pl/
ale ja generalnie mało wybredny jestem :)


Niki znam i zawsze trzymają poziom, przynajmniej w lokalu. A jak z dowozem? Bo kiedyś dowozili tylko na Wapienicę/Jaworze/Jasienicę.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Del_Rey » środa, 26 lut 2014, 22:56

Sheena napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Ja teraz jak narazie nie mam zastrzeżeń do
http://www.pizzerianiki.pl/
ale ja generalnie mało wybredny jestem :)


Niki znam i zawsze trzymają poziom, przynajmniej w lokalu. A jak z dowozem? Bo kiedyś dowozili tylko na Wapienicę/Jaworze/Jasienicę.

Ja się akurat mieszcze w tym zakresie. Natomiast, ostatnio jak dzwoniłem, to pani się pytała , czy jestem gdzieś z Bielska , bo wtedy dowozą, ale za jakaś dopłata, lub zamówieniu czegoś powyżej jakiejś tam kwoty. Musiałabyś się zapytać po prostu. Ja jak wracam do domu, to dzwonię 15 min wcześniej ze biorę na wynos i mam gotowe.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez darek-bb » czwartek, 27 lut 2014, 09:11

Sheena napisał(a):Pytanie: skąd warto teraz zamawiać pizzę w Bielsku? W ostatnim czasie zawiodła Kamera, dwukrotnie Maximus-za drugim razem pizza od nich była po prostu niejadalna, prawie cała wylądowała w koszu :( . Szukam pizzerii , która bez problemu dowozi na terenie całego miasta, jakby jeszcze była czynna dłużej niż do 22 to już w ogóle byłoby ekstra.

A jaką zamówiłaś w tym maximusie? Bo ja kupujue tam regularnie ale jedynie bielska albo słowiańską i zawsze jest znakomita i niesamowicie syta.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Sheena » czwartek, 27 lut 2014, 13:51

Darek_660 napisał(a):
Sheena napisał(a):Pytanie: skąd warto teraz zamawiać pizzę w Bielsku? W ostatnim czasie zawiodła Kamera, dwukrotnie Maximus-za drugim razem pizza od nich była po prostu niejadalna, prawie cała wylądowała w koszu :( . Szukam pizzerii , która bez problemu dowozi na terenie całego miasta, jakby jeszcze była czynna dłużej niż do 22 to już w ogóle byłoby ekstra.

A jaką zamówiłaś w tym maximusie? Bo ja kupujue tam regularnie ale jedynie bielska albo słowiańską i zawsze jest znakomita i niesamowicie syta.


Ostatnia była słowiańska-mokra, rozlatująca się, kwaśna w smaku (przypuszczam że duża ilość koncentratu pomidorowego na placku zawiniła), boczek i kiełbasa ledwo widoczne, za to głównym składnikiem była cebula.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez darek-bb » czwartek, 27 lut 2014, 16:07

Dziwne... ostatni raz jadłem właśnie słowiańską - w poniedziałek. Bardzo dużo boczku troche mniej kiełbasy cebula w normie. Ciastko dość grube jak zawsze, od 2 lat zamawiam tylko tam i zawsze było bardzo dobrze. Za to jakieś 2 - 3 tygodnie temu mialem okazje spróbować ,,pizze" z kamery. Cienka i mało składników. Nie polecam pizzy w gemini parku tej nowej nie pamiętam nazwy i coloraty. W miare ok jest jeszcze w stodole. Kiedys musze spróbować w Trattorii nieopodal ronda na szarotki
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Prima50 » czwartek, 27 lut 2014, 22:38

Jeżeli chodzi o Trattorię, to jeśli jednym z kryteriów jest "najedzenie do syta" to odradzam. Jest tam cieniutkie ciasto, składników niezbyt dużo, relacja cena do sytości- bardzo niekorzystna, natomiast smak/jakość świetne. Można się naprawdę delektować tamtejszą pizzą.
Prima50
użytkownik
 
Posty: 315
Na forum od: 8 wrz 2007, 20:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Sheena » piątek, 28 lut 2014, 02:25

Ja nie mam wielkich wymagań wobec pizzy-ma być ciepła i smaczna, a ilość dodatków ma być adekwatna do ceny-to jest awaryjne wyjście jak nie zdążę zjeść obiadu w domu i potrzebuję zjeść w pracy. Stacjonarnie jest kilka miejsc, w które mogę iść w ciemno i wiem, że zjem coś smacznego-wspomniane wyżej Niki, Trattoria...z dowozem gorzej. Maximus był moim ostatnim bastionem, ale już więcej nie zaryzykuję.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez Piotrek » piątek, 28 lut 2014, 09:35

Nie jestem wielkim wielbicielem pizzy, ale jak już, to napewno w Sorrento - http://www.sorrento.bielsko.pl/ ,
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez B_B » środa, 5 mar 2014, 22:59

Mojej ulubionej "Retro" już nie ma... Natomiast jest taka malutka "Pod Stokiem" między Złotymi Łanami a Straconką - pizza nic specjalnego, ale ładne i czyste wnętrze, świeżo odnowiona, mało ludzi.
No i najlepsza pizza w mieście: "Gallo Nero" obok Banku ING w budynku piekarni Piecucha na Złotych Łanach - pizza poezja! ale tylko jako przegryzka bo żeby się nią najeść to szans nie ma. No i cena za wysoka, ale smak bajeczny, cieniutka, chrupiąca, fantastyczna.
Ostatnio konkurencję zrobił jej jednak pieróg calzone w Sferze II na drugim piętrze. Prócz pysznych tam makaronów, pieróg okazał się jeszcze pyszniejszy.
Najgorsza pizza natomiast w "Jedynce".
B_B
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 2 paź 2006, 10:14

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez EvelynW » czwartek, 6 mar 2014, 13:00

Ja mam w miarę świeże doświadczenie ;) Otóż nie polecam bielskiej Tele-Pizzy ... Dostałam ulotkę, że niby promocja, dwie w cenie jednej, jakieś wymyślne smaki, a pizza - porażka .... Ciasto to nawet nie jest drożdżowe, tylko jakieś takie, hmmm , niby francuskie ? Na sto procent mrożone, śmierdzi olejem i chemią, dodatki jeszcze ujdą, ale to ciasto .... No jak dla mnie obrzydlistwo, nie polecam.
Avatar użytkownika
EvelynW
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 6 mar 2014, 12:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez darek-bb » piątek, 7 mar 2014, 15:06

EvelynW napisał(a):Ja mam w miarę świeże doświadczenie ;) Otóż nie polecam bielskiej Tele-Pizzy ... Dostałam ulotkę, że niby promocja, dwie w cenie jednej, jakieś wymyślne smaki, a pizza - porażka .... Ciasto to nawet nie jest drożdżowe, tylko jakieś takie, hmmm , niby francuskie ? Na sto procent mrożone, śmierdzi olejem i chemią, dodatki jeszcze ujdą, ale to ciasto .... No jak dla mnie obrzydlistwo, nie polecam.

Oj prawda fakt w jakis piatek tez kupilem 2 w cenie jednej ale grubość, ciasto, i "smak" oraz śladowa ilość składników to porazka nawet za te cene...
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez moty72 » sobota, 12 kwi 2014, 14:42

W Telepizzy zawsze można dostać dobry produkt, lecz mam wiele zastrzeżeń co do dostawy do domu. Osoba dostarczająca pizze zawsze się spóźnia, a parę razy zdarzyło mi się nie dostać zamawianych napojów lub sosów. Co więcej nie otrzymałem również żadnej rekompensaty, nawet jak zgłaszałem problem, dlatego też przestałem dokonywać tam zamówień.
moty72
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 29 sty 2014, 10:59

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez darek-bb » niedziela, 13 kwi 2014, 16:13

moty72 napisał(a):W Telepizzy zawsze można dostać dobry produkt, lecz mam wiele zastrzeżeń co do dostawy do domu. Osoba dostarczająca pizze zawsze się spóźnia, a parę razy zdarzyło mi się nie dostać zamawianych napojów lub sosów. Co więcej nie otrzymałem również żadnej rekompensaty, nawet jak zgłaszałem problem, dlatego też przestałem dokonywać tam zamówień.

Jesli dobry tzn taki ktory jest w miare ok da sie zjesc poki goracy to tak.. ale kup sobie pizze w maximusie i porównaj
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez tren_d » poniedziałek, 5 maja 2014, 15:21

Watra dobra pizza
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Zeszli na psy - czyli gdzie lepiej nie kupować pizzy

Postprzez darek-bb » niedziela, 11 maja 2014, 09:28

Prima50 napisał(a):Jeżeli chodzi o Trattorię, to jeśli jednym z kryteriów jest "najedzenie do syta" to odradzam. Jest tam cieniutkie ciasto, składników niezbyt dużo, relacja ceny/sytości- bardzo niekorzystna, natomiast smak/jakość świetne. Można się naprawdę delektować tamtejszą pizzą.

Potwierdzam, wczoraj sprawdziłem jest dokladnie tak jak piszesz. Smak rewelacyjny, natomiast ciasto grubości kartki papieru i skandalicznie mało składników, ciężko najeść sie do syta. do tego brak dowozu.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości