Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowości motoryzacyjne

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » sobota, 29 mar 2014, 23:42

Del_Rey napisał(a):zabijanie motoryzacji.w motocyklach są większe. Ostatnio w u mnie w dalszej rodzinie pojawił się nowy Passat variąnt 1.2. No kurcze. Ciekawe ile taki wytrzyma, będąc wykorzystywany w tzw malym biznesie i w częstym ciągnięciu przyczepy.

To prawda... Tak samo, jak 1.4 w dużym aucie jakim jest Škoda Super :-(
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » niedziela, 30 mar 2014, 04:30

I ten ręczny elektryczny. I te 3cylindrowe silniki pracujące jak betoniarka, które trzeba kręcic do czerwonych by w ogóle chciały jechać.I te V6 w F1. Za parę lat to na miotlach będą latać. Ciekawe kiedy Europa zejdzie w tym temacie do epoki kamienia łupanego. Flinstonowie dawno opatentowali napęd nożny. Pomyśleć ze mój boss się cieszy, ze nie przekraczam 19 litrów spalania w F150 5.4.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez darek-bb » niedziela, 30 mar 2014, 18:10

http://m.onet.pl/moto,dvx03
Tego to juz w ogóle powinni zabronić
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » niedziela, 30 mar 2014, 21:29

Del_Rey napisał(a):Pomyśleć ze mój boss się cieszy, ze nie przekraczam 19 litrów spalania w F150 5.4.

Oooo, a ja właśnie dołączyłem do grona V8... 8) Precz z downsize'ngiem! :roll:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez darek-bb » niedziela, 30 mar 2014, 21:41

GP napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Pomyśleć ze mój boss się cieszy, ze nie przekraczam 19 litrów spalania w F150 5.4.

Oooo, a ja właśnie dołączyłem do grona V8... 8) Precz z downsize'ngiem! :roll:

A jakie autko? Ja sie przymierzam juz powoli do BMW E38 ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie 728i rzedowa 6-ka
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » niedziela, 30 mar 2014, 21:43

Darek_660 napisał(a):
GP napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Pomyśleć ze mój boss się cieszy, ze nie przekraczam 19 litrów spalania w F150 5.4.

Oooo, a ja właśnie dołączyłem do grona V8... 8) Precz z downsize'ngiem! :roll:

A jakie autko? Ja sie przymierzam juz powoli do BMW E38 ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie 728i rzedowa 6-ka

Audi, a jakże, S8 D2 (360KM), zakupione w BAAAARDZO okazyjnej cenie - czas pokaże, na czym polega haczyk :P
E38 - piękny, klasyczny wóz... moim zdaniem na równi z w/w. Audi pod względem klasycznej linii 8)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 31 mar 2014, 00:10

Darek_660 napisał(a):
GP napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Pomyśleć ze mój boss się cieszy, ze nie przekraczam 19 litrów spalania w F150 5.4.

Oooo, a ja właśnie dołączyłem do grona V8... 8) Precz z downsize'ngiem! :roll:

A jakie autko? Ja sie przymierzam juz powoli do BMW E38 ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie 728i rzedowa 6-ka

To akurat pickup Forda :)
Poltora roku temu mialem 740tke tylko ze z gazem. Klasyk samochod. Troche elektryka sie kopie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 31 mar 2014, 00:20

GP napisał(a):Audi, a jakże, S8 D2 (360KM), zakupione w BAAAARDZO okazyjnej cenie - czas pokaże, na czym polega haczyk :P

e. a po co Ci ,po miescie 50tka podobno jezdzisz :P?
Skrzyni jestes pewnien? Nie była katowana?
Uwazam ze to taki ostatni mohikanin z Audi, tak jak 7ka z BMW z tego okresu. Po tych modelach, tylko pustka...
no chyba, ze ewentualnie niszowe S8 V10, choc to juz nie to.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » poniedziałek, 31 mar 2014, 08:04

Del_Rey napisał(a):To akurat pickup Forda :)

Z pewnych względów, doskonale wiem, że to jest pickup Forda :P

Del_Rey napisał(a):e. a po co Ci ,po miescie 50tka podobno jezdzisz :P?
Skrzyni jestes pewnien? Nie była katowana?
Uwazam ze to taki ostatni mohikanin z Audi, tak jak 7ka z BMW z tego okresu. Po tych modelach, tylko pustka...
no chyba, ze ewentualnie niszowe S8 V10, choc to juz nie to.

No jeżdżę 50-tką po mieście, to się zgadza, co nie zmienia faktu, że moc i moment obrotowy bardzo się przydaje w przypadku potrzeby włączenia się do ruchu, co w dzisiejszych czasach jest coraz trudniejsze (coraz więcej aut, a drogi te same od dziesiątek lat) :P Poza tym już nawet nie o tą moc chodzi - tutaj główną rolę grają... i do dosłownie cylindry w układzie V, w ilości sztuk 8, które przepięknie grają i mruczą :lol: W dodatku to auto było moim marzeniem od wielu, wielu lat (czyli od nowości :D ).

Samo auto wydaje się być w porządku, pierwszy właściciel (!!!) od nowości (a nie w kraju :mrgreen: ), auto z polskiego salonu, przebieg dosyć duży, ale przynajmniej prawdziwy, co zresztą widać po aucie - wizualnie żadnych oznak zużycia praktycznie.
Skrzynia chodzi idealnie, lepiej niż w moim 2,5TDI dotychczasowym z tego samego roku.
Jest tylko jedna podstawowa wada, której wynikiem jest niska cena, ale na razie da się z tym żyć - z tego, co wyczytałem wynika, że akurat "ten typ tak ma". No i parę drobiazgów w zawieszeniu (wielowahacz), niedziałający głośnik w drzwiach kierowcy itp.

S8 D3 V10 z osiągami jak najbardziej rewelacja, ale... to strasznie wielka i ciężka kobyła, no i tak jak mówisz "to już nie to" :) Choć nie pogardziłbym :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez mad_moose » poniedziałek, 31 mar 2014, 08:08

GP napisał(a):Audi, a jakże, S8 D2 (360KM), zakupione w BAAAARDZO okazyjnej cenie - czas pokaże, na czym polega haczyk :P

Szczerze, nie życzę Ci żebyś się o tym przekonał :)

Obrazek

źródło: https://www.facebook.com/pages/Bezwypad ... 98?fref=ts
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » poniedziałek, 31 mar 2014, 08:18

Hehe, dzięki!
Chociaż ten na zdjęciu, to akurat ma niegroźne obrażenia, wcale nie dyskwalifikujące do zakupu, jeśli jest tylko dobrze naprawiony :) Gorzej, jakby był uderzony w bok i powstałby "banan" :P
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez Del_Rey » wtorek, 1 kwi 2014, 04:14

GP napisał(a): moim 2,5TDI.

Tfu tfu. Ale żebyś nie był samotny w tym upokorzeniu, to Ci powiem ze kupiłem żonie Pługa 2.0 HDI od dziadka niemca ,który plakal jak sprzedawał, bo jeździł tylko do Lidla i kosciola. :) byłoby to śmieszne,ale to prawda :-)bo znam to auto od nowości. Poza tym, niech mi ktoś powie do smoluchy mało palą. Chyba jadąc 3m za tirem, 85 na godzinę.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 1 kwi 2014, 06:26

jestem po III zmianie więc dla mnie jest jeszcze 31 marca :) i początkowo uwierzyłem w niusa :)
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 004041,415
szkoda że to tylko żart hehe
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Nowości motoryzacyjne

Postprzez GP » wtorek, 1 kwi 2014, 21:03

Del_Rey napisał(a):
GP napisał(a):moim 2,5TDI.

Tfu tfu. Ale żebyś nie był samotny w tym upokorzeniu, to Ci powiem ze kupiłem żonie Pługa 2.0 HDI od dziadka niemca ,który plakal jak sprzedawał, bo jeździł tylko do Lidla i kosciola. :) byłoby to śmieszne,ale to prawda :-)bo znam to auto od nowości. Poza tym, niech mi ktoś powie do smoluchy mało palą. Chyba jadąc 3m za tirem, 85 na godzinę.

Oj, nie jest taki zły znowu :)
A spalanie też nie jest jakieś nadzwyczajne - trochę już polubiłem ten silnik nawet :P
7-8l/100km w trasie z maksymalną dopuszczalną przepisami prędkością, w mieście nie wiem, bo po mieście chodzę pieszo :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości