Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

nuda w bielsku?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

nuda w bielsku?

Postprzez BB-56182 » poniedziałek, 27 paź 2014, 16:50

Hej wszystkim. :) Niedawno przeprowadziłem się do Bielska. Co tu można robić?
Avatar użytkownika
BB-56182
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 27 paź 2014, 16:40

Re: nuda w bielsku?

Postprzez SG » poniedziałek, 27 paź 2014, 19:12

w B-B? raczej nic , no chyba ze we własnym zakresie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Re: nuda w bielsku?

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 27 paź 2014, 19:35

SG zobacz na nick tego gagatka :)
podejrzewam że następny post będzie reklamą.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: nuda w bielsku?

Postprzez darek-bb » poniedziałek, 27 paź 2014, 20:50

Co nie zmienia faktu ze jest nudno w tym mieście. Co tu mamy poza kilkoma centrami handlowymi, kolejka na szyndzielnie, las pare zabytków, pare basenów, tor kartingowy, lotnisko na ktorym jest impreza na 2 dni w ciągu 365 dni, bo nic mi wiecej nie przychodzi do głowy. Wieje tu nuda :(
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nuda w bielsku?

Postprzez POMARANCZARKA » wtorek, 28 paź 2014, 11:19

To może coś wymyśl i rozpropaguj? :P
POMARANCZARKA
użytkownik
 
Posty: 78
Na forum od: 13 maja 2008, 17:06

Re: nuda w bielsku?

Postprzez darek-bb » wtorek, 28 paź 2014, 15:17

Nie jestem przedsiąbiorcą więc co mam zrobić. Mieszkam tu póki co pracuje odprowadzam podatki i tyle co moge zrobić

Jest masa terenu ( np za sarnim stokiem czy okolice Makro, Auchan, i tam mogłaby powstać coś w rodzaju płyty poślizgowej ogrodzonej płotem wymiary choćby 100m x 300m żeby można było samochodem potrenować jazde na pewno znalazłoby się wielu chatnych a koszt tego nie wyniósłby nawet 10% stadionu
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/28205/miasto-chce-zamknac-klub
Jak widać w tym mieście najlepiej wszystko pozamykać i niech wszyscy siedzą w domach kontemplują i klepią zdrowaśki

Za kilka - kilkanaście lat BB będzie wyglądać jak Oświęcim (w którym pracowałem regularnie kilka razy w miesiącu ponad 2 lata)
Miasto Starych ludzi a młodzi uciekali i nadal uciekają z tamtad jak szczury z tonącego okrętu. W BB jak nic się nie zmieni będzie to samo
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nuda w bielsku?

Postprzez Sheena » środa, 29 paź 2014, 15:25

A tak się zastanawiam jakiej rozrywki Bielszczanie oczekują? Bo ja np. w ostatni weekend zaliczyłam 3 koncerty, 2 wystawy i 1 warsztaty...zaliczyłabym jeszcze mecz siatkówki i z 1 koncert ale czasu zabrakło...
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: nuda w bielsku?

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 30 paź 2014, 11:36

Kiedyś mówiono że człowiek inteligentny sam sobie rozrywkę znajdzie :)


A tak an serio: w brew pozorom w BB sporo się dzieje ( nie mam tu na myśli otwierania nowych CH ) tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać informacji. Jest co robić jak się chce :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: nuda w bielsku?

Postprzez MIŁOSZ564 » niedziela, 9 lis 2014, 09:35

Ja tam się znowu tak nie nudzę, trzeba sobie jakoś radzić, przecież inni ludzie jak mieszkają na wioskach to tam dopiero im się nudzi, trzeba znaleźć pozytywne strony według mnie.
MIŁOSZ564
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 12 lip 2013, 20:09

Re: nuda w bielsku?

Postprzez kasiunia » wtorek, 18 lis 2014, 18:08

Zawsze mi się wydawało, że w Bielsku jest co robić, ale...teraz chyba muszę zmienić zdanie. W weekend znajdzie się wiele atrakcji, ale co z tygodniem?
Mamy w firmie gości początkiem grudnia. Muszę z nimi wyjść w czwartek i to po 21.00 (późno przylatują). Ciężko mi znaleźć restaurację czynną wystarczająco długo, żeby spokojnie coś zjeść, nie mówiąc już o jakiejkolwiek atrakcji (np. muzyka na żywo).
Macie może jakiś pomysł?
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: nuda w bielsku?

Postprzez zuzet » wtorek, 18 lis 2014, 21:47

kiedyś była Pokusa na os. beskidzkim w ,której odbywały się zarąbiste i wspaniałe Andrzejki,Sylwestry i dyskoteki w czasie karnawału.Gdzie teraz można się super pobawić w B-B?????? Pomóżcie.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Re: nuda w bielsku?

Postprzez padoda » środa, 19 lis 2014, 09:38

BB-56182 napisał(a):Hej wszystkim. :) Niedawno przeprowadziłem się do Bielska. Co tu można robić?

W ogrodzie mam bajzel, zapraszam :wink:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: nuda w bielsku?

Postprzez Haart » czwartek, 20 lis 2014, 08:32

kasiunia napisał(a):Zawsze mi się wydawało, że w Bielsku jest co robić, ale...teraz chyba muszę zmienić zdanie. W weekend znajdzie się wiele atrakcji, ale co z tygodniem?
Mamy w firmie gości początkiem grudnia. Muszę z nimi wyjść w czwartek i to po 21.00 (późno przylatują). Ciężko mi znaleźć restaurację czynną wystarczająco długo, żeby spokojnie coś zjeść, nie mówiąc już o jakiejkolwiek atrakcji (np. muzyka na żywo).
Macie może jakiś pomysł?



W Bielsku jest co robić, ale akurat nie bardzo z gośćmi z zagranicy. Też się czasem muszę z tym mierzyć. Ale na późną kolację polecam Ci Bianco na Sempołowskiej, mają czynne do 24 a jedzenie jest tam bardzo dobre. Nie jadłem oczywiście wszystkiego, ale do tej pory było bardzo smacznie - m.in. najlepsza Carbonara, świetny łosoś ze szpiankiem.
Podjedź wcześniej i oceń, czy klimat będzie dla Was ok. Rezerwować raczej nie trzeba, chyba żebyś wcześniej chciała ustalić menu. Na moich gościach dobre wrażenie "na piwo" zrobił Stary browar. A i jest nowa, podobno bardzo dobra, restauracja na przeciwko Starego browaru, w miejscu Vibellione. Ale jej nie znam.
Skoro przylatują, domyślam się, że to nie sąsiedzi z Czech, więc jeśli imprezowe towarzystwo możesz im zorganizować wypad do Ostravy na Stodolni. Atrakcji nie zabraknie ;-)

Znalazłem jeszcze coś takiego:
https://www.facebook.com/JAZZCLUBBIELSKOBIALA

Piszą, że grają na żywo....
Haart
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 2 lip 2014, 21:58

Re: nuda w bielsku?

Postprzez kasiunia » czwartek, 20 lis 2014, 18:51

Haart dzięki za podpowiedz. Ta Restauracja Bianco wygląda na ciekawą. Przespaceruję się, pooglądam!
Browar mają już obeznany, a chciałabym ich jednak czymś zaskoczyć :)
JazzClub to fajny pomysł, ale zapraszają tylko w weekendy, a ja potrzebuję czwartek!

Moi goście to Japończycy, chyba jednak wolałabym zostać z nimi na ojczystym gruncie ;)
kasiunia
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: nuda w bielsku?

Postprzez Haart » czwartek, 20 lis 2014, 22:32

Właśnie miałem zaproponować Sushi na Cechowej ;-P Dla nich może być jeszcze oryginalna jakaś karczma, ale tego pewnie też już próbowali :-)
Może Ci coś podrzucę, jak mi się przypomni. Gdyby nie to życzę powodzenia :-)
Haart
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 2 lip 2014, 21:58

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości