Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Przemek73 » piątek, 28 lis 2014, 09:03

Odkopuję wątek. Chciałem wszystkich ostrzec przed punktem sprzedaży Polsatu na Barlickiego. Moja historia:
Rozwiązałem umowę z Multimedia (fani TopGear wiedzą dlaczego :D) i trzeba było szukać coś nowego. Mam tel. w Plusie, więc wybór padł na Polsat. Idę na Barlickiego wypytać o koszta itd. Jako że nie miałem anteny satelitarnej pytam też o koszt założenia takowej. Pani mówi: antena 60 zł. montaż 120 zł. Myślę, to ok, nie szukam dalej, niech oni mi zamontują antenę. Umawiam montaż na 27.11. 26.11 idę podpisać umowę i kupić antenę. I tu zaczyna się jazda. Okazuje się, że antena kosztuje nie 60 zł. ale 130 :? Się zirytowałem, ale zaciskam zęby i płacę. Upewniam się jeszcze o koszt montażu, słyszę 120 zł. i (tu nowość) koszt materiałów, niesprecyzowany bliżej, pani mówi, że "niewiele". Wracam do domu z anteną i dekoderami. 27.11 przychodzi technik i pierwsze co robi, to wycena. No i w tym momencie trafił mnie szlag. Montaż 180 zł. "niewielki" koszt materiałów to kolejne 100 (a kabla poszło u mnie naprawdę niewiele). Umowa podpisana, dekodery w pudełkach, nie miałem wyjścia zapłaciłem.
Po wyjściu montera dotarło do mnie jak sprytna i perfidna jest to taktyka. Powiedzmy klientowi, że zapłaci, powiedzmy, 100 zł. niech podpiszę umowę, weźmie dekodery. Przyjdzie monter i powie, że nie 100, ale prawie 3x100. Klient jest pod ścianą, zapłaci.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez padoda » piątek, 28 lis 2014, 11:38

Umowę można chyba rozwiązać do 10 dni jeżeli była zawarta po za lokalem firmy, ale w Twoim przypadku... :?
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Arkon » sobota, 29 lis 2014, 16:32

To kolejny dowód na to, żeby unikać cyfrowego polsatu. Poza tym umawiasz się na konkretną kwotę, jeśli jest inna nie płacisz, oddajesz dekodery i kupujesz nc+ :). Pod każdym względem jesteś do przodu.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Przemek73 » poniedziałek, 1 gru 2014, 08:22

Arkon napisał(a):oddajesz dekodery i kupujesz nc+ :). Pod każdym względem jesteś do przodu.

Na jakiej podstawie? Usługa montażu anteny jest świadczona przez firmę, dystrybutora Polsatu, nie przez sam Polsat.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Arkon » poniedziałek, 1 gru 2014, 15:18

Z tego co pamiętam była promocja na montaż i zakup anteny za 1 zł. Troszkę się Tobie dziwię, że nie zastanowiła Cię podwyżka opłaty już u dystrybutora. Poza tym, oczywiście moim zdaniem, oferta programowa nc+ jest dużo lepsza niż CP. Jest wiele programów niedostępnych w CP typu Ale kino, Planete, Domo, Kuchnia, że o Canal+ nie wspomnę i wiele innych. Tu masz pełen wykaz http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_pl ... _cyfrowych. Z tego co się orientuję jeszcze możesz się wycofać z umowy, masz na to 10 dni. Ale to oczywiście Twoja decyzja :).
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Przemek73 » poniedziałek, 1 gru 2014, 15:36

Co ty chłopie, NC+ handlujesz? :mrgreen:
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N ??

Postprzez Arkon » poniedziałek, 1 gru 2014, 16:04

Na szczęście mam dużo lepszą pracę :). Mam Vectrę i nc+, to wiem co piszę. Zresztą żadna z tych firm nie zrobiła mi takiego numeru, jak CP Tobie. Gdyby tak się stało, już dawno bym z nich zrezygnował. Trzeba się szanować :).
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości