Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Informatyka, praca, szkoła

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Informatyka, praca, szkoła

Postprzez iveco » poniedziałek, 8 gru 2014, 16:35

Mam problem. Jestem z zamiłowania informatykiem. Chciałbym studiować w tym ierunku. Jednakże nie interesuje mnie jakakolwiek szkoła. Chciałbym skończyć studia, na których wiele się nauczę i które mogą otworzyć mi wiele drzwi jeśli chodzi o informatykę. Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie. Gdzie warto się dostać, żeby po skończeniu mieć szansę na dobrą pracę? Uważam, że jestem dobry w tym co robię, dlatego chcę wybrać kierunek mało popularny, żeby była większa szansa na pracę. Studia są mi potrzebne, żeby mieć dowód na to co potrafię. Gdzie jest jakaś dobra uczelnia? Czy któryś kierunek informatyki jest bardziej poszukiwany jeśli chodzi o pracowników? Coraz częściej mówi się, że informatyka to kierunek, w którym specjaliści będą zawsze potrzebni. Kocham to czym się zajmuję i dlatego chciałbym tak pracować. Muszę jednak mieć podkładkę w postaci dyplomu. Może są firmy, które pozwalają samouczkom się wykazać? W moim otoczeniu przeważnie po studiach ludzie znajdują pracę w informatyce. Pomożecie mi.
iveco
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 8 gru 2014, 16:33

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości