Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 16:09

...
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:55 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez staszeks » wtorek, 23 gru 2014, 16:22

temida napisał(a):....................................................................a to że z nim znowu sypiała i ponownie zdradzała z nim swojego chłopaka w tajemnicy nawet przed własną adwokatką to .. tylko drobna okoliczność łagodząca dla niego.....................................

Jakoś nie mam ochoty studiować całego materiału i ograniczę się powyższym.
A czy psycholog badał "gwałciciela". Może się mylę ale moim zdaniem wynika, że z powyższego wynika, ze powinien.
Za drugi razem chyba wiedział czym to grozi i nie wyciągnął wniosków?
Czy przypadkiem nie jest to jedyny sposób aby nie było trzeciego razu?
Jak się wydaje na dziewczynę nie ma co liczyć bo to ona tu powinna postawić sprawę jasno i to już za pierwszym razem.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 16:48

...
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:56 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 16:55

..
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:56 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » wtorek, 23 gru 2014, 17:29

Nie wiem czy wiesz, ale wyroku sądu na forum ani na fb nie zmienisz. Skoro zostałeś skazany, wyrok się uprawomocnił, to koniec, kropka. Fakty nie mają już żadnego znaczenia.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 17:52

Oczywiście że tu nie zmienie wyroku, od tego została apelacja do prokuratora generalnego , rzecznika praw obywatelskich itd...
Tu chodzi o udowodnienie korupcji, i bałaganu w sądzie i prokuraturze... napiętnowanie tych osób publicznie by społeczeństwo wiedziało że w niezawisłość tych instytucji juz nie można wierzyć .. No i jest szansa że uda się jeśli juz nie zatrzymać za korupcję to ukrócić karierę lub wywalic do innych sądów czarne owce naszego wymiaru sprawiedliwości... Ta walka trwa od dawna... na początku mówiono mi że nic nie zrobie bo ręce tych ludzi siegają daleko.. Po każdym artykule grożono mi i straszono.. nie poddawałem się.. i pojawiają się efekty.. coraz bardziej znane gazety ogólnopolskie kontaktują się ze mną.. stacje tv zbierają juz materiał na program..CBA zaczęło grzebać... Coś to jednak daje....Jak się grzebie to zawsze się coś wygrzebie.. Ja nie mam już nic do stracenia.. mogę już tylko wygrać i oczyścić swoją reputację.. I cieszyto że ci ludzie mają świadomość tego że pali im się grunt pod nogami i przez tak banalną sprawę ktoś może wygrzebać ich większe przekręty...
Wszyscy narzekamy że mamy żle w kraju itd.... Więc może zamiast się poddawać .. mówić wyrok prawomocny .. pora odpuscić to trzeba walczyć? , mamy 2014 rok i dożyliśmy że wróg tego kraju nie jest gdzieś za granicami... ale wewnątrz ...
Co jeśli ktoś bliski tobie narazi się wpływowej osobie w Bielsku?? zupełnie przypadkiem można.... i pójdzie siedzieć za coś czego nie zrobił i mimo namacalnych dowodów niewinności ??? Też powiesz - odpuść skoro wyrok prawomocny?
Każdy wie ile juz razy była akcja w Bielskich sądach o korupcje.. wystarczy poszukać w google... Tyle że tym razem są namacalne dowody i nagrania których nie da sie podwarzyć.. Sędzina liczyła że sprawa przycichnie.. akta gdzies znikną na dnie magazynu... a tu lipa.. ktoś nie odpuszcza i co dzienie łapie nowe tropy.... ktoś w końcu pęknie...
Widziałem w aktach rachunki biegłych itd.... nie pytaj ile ta sprawa już kosztowała... i to z naszej kasy..... :)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 17:58

..
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:57 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » wtorek, 23 gru 2014, 18:05

Nie powiedziałem "odpuść". :? Powiedziałem że w necie nic nie zwojujesz. Zresztą mogę się mylić.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 18:12

...
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:58 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » wtorek, 23 gru 2014, 19:22

Z tymi sądami to wiesz... jak się sprawiedliwy sędzia trafił to aż w Biblii o nim napisali. :wink: Tak że nie panikuj, świat sie nie kończy. Skup się na pozytywach. Masz teraz tyle dusz siostrzanych, że wyrwiesz sobie jakąś rozumniejszą. Bo tamta jakaś niezrównoważona była jak na mój rozum.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 19:39

..
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 10:58 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » wtorek, 23 gru 2014, 19:44

Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez davnbb » wtorek, 23 gru 2014, 20:56

Nie tylko w Bielsku robi się przekręty
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?k ... d=17125777
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » środa, 24 gru 2014, 09:00

racja.. ale zacznijmy sprzątanie od własnego podwórka.. Gdyby każdy w swoim mieście usunął z wymiaru sprawiedliwośći nieuczciwych sędziów i prokuratorów... było by dobrze. No i trzeba się dobrać do osób które ich opłacają.. to jest do zrobienia, jakaś prowokacja... i żeby mieli swiadomość że jest sezon łowiecki na nich. To spowoduje że zaczną bać sie brać łapówki bo nie beda wiedzieć czy to nie prowokacja. Każdy obywatel może przeprowadzić prowokacje a materiały przekazać lokalnemu odziałowi CBA. www.cba.gov.pl kontak z nimi jest naprade prosty i reagują na kazdy tel czy e mail. Wesołych Świąt ;)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Pyramide » środa, 24 gru 2014, 09:15

Temide zorganizuj taką prowokacje i opisz nam jak się z tego "wywinąłeś" Każdy na twój sposób myślenia dający łapówkę i złapany powinien mówić że właśnie zrobił prowokacje i leci powiadomić CBA.Takie coś podobne już kiedyś było "przerabiane" pod dawnym FSM. Zlapany z częściami po przerzucie przez płot tłumaczył się ze znalazł i właśnie idzie na portiernie zgłosić to i oddać.Fajne to było tłumaczenie ale wyroki tez były "ciekawe"
Nim to zrobisz to szybko jednak zejdź na ziemie.
Ew poproś o podpowiedz Grego.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

cron