Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » środa, 24 gru 2014, 17:29

Podpowiadam: Najpierw CBA, potem łapówka. Opcjonalnie doradzam jeszcze punkt trzeci, szybka ucieczka i prośba o azyl polityczny w Federacji Rosyjskiej, ewentualnie na Białorusi.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez kasiaju08 » wtorek, 20 sty 2015, 19:48

To własnie polskie realia . Mówi się , że zaczyna się coś robić kiedy komuś się coś stanie , w niektórych przypadkach jak widać nawet jeśli coś się stanie to nic się z tym nie robi .
Avatar użytkownika
kasiaju08
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 14 sty 2015, 12:59
Lokalizacja: Płock

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » czwartek, 29 sty 2015, 13:02

Walka wydawała się bezsensowna ale upór przynośi skutki... oficjalne sledztwo CBA i prokuratury okręgowej w BB w sprawie korupcji... a sam domniemany sprawca przestępstwa tym razem nagle dostaje wezwanie na przesłuchanie do prokuratury rejonowej w.. charakterze pokrzywdzonego.... cos się jednak zaczyna dzieć. nowości na www.facebook.com/wiezieniezamilosc zapraszam
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » czwartek, 29 sty 2015, 17:26

Radzę poszukać pracy za granicą.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » sobota, 31 sty 2015, 16:01

a niby czemu? co ma praca do tego?;)
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Grego » sobota, 31 sty 2015, 16:56

Nie wiesz komu rzuciłeś rękawicę? Zakładając że sprawa faktycznie stanie się poważna możesz nie dożyć procesu.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez temida » wtorek, 3 mar 2015, 11:54

Owszem.. istnieje ryzyko że mogę nie dożyć.. ale ich błędem było doprowadzenie mnie do sytuacji kiedy nie mam już nić do stracenia.. Po drugie zanim rzuciłem rękawice zadbałem o znalezienie osób którym zależy na zrobieniu czystki w Bielskiej policji i prokuraturze... i nie interesuje mnie ich orientacja polityczna i pobudki - wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Sprawa miała swój początek w bielskiej policji... tam niedawno sie pozmieniało na etatach..;) a udział policji w tej sprawie będzie nadal badany. ... bo ta Dziewczyna w nagranych rozmowach bardzo wiele mówiła co i z kim tata załatwił .
A z ostatnich wieści - Prokurator Generalny z uwagi na to co wyrabia się w tej sprawie zgodził się objąć sprawę nadzorem.
Jeśli kogoś ta sprawa ciekawi to zapraszam na www.facebook.com/wiezieniezamilosc są tam najnowsze wieści i fotokopie dokumentów by nie być gołosłownym.
Pozdrawiam.
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez Pyramide » wtorek, 3 mar 2015, 15:12

temida szybko zjedz snickersa bo podobno policja i prokuratura drża przed tobą czytając te bzdury /ze śmiechu/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kiedy wreszcie ktoś zrobi porządek w Sądzie?

Postprzez krzysiek zz » środa, 4 mar 2015, 10:25

Pyramide napisał(a):temida szybko zjedz snickersa bo podobno policja i prokuratura drża przed tobą czytając te bzdury /ze śmiechu/


A może będzie inaczej - Prokurator Generalny i Komendant Główny Policji polubią ten profil na facebooku?
krzysiek zz
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 18 lip 2007, 17:51

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron