Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BBORN Dębowiec

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lut 2015, 17:34

Pyramide napisał(a):Jakiego postępowania,kto go prowadzi,przeciwko komu? masz jakieś wieści to podaj.


przez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 17:58
Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?


leki przestały działać???? Zapominamy się ????

Pyramide napisał(a):Podobno idioci nie zostają babciami i dziadkami.


Można polemizować z tym stwierdzeniem - ale to nie ten wątek.
Tu się pisze o ośrodku nad ośrodkami i basta !!!
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lut 2015, 17:48

P Kazimierz ""masz"" 100% racji, szkoda że nie masz pojęcia co to postępowanie.
Napisałeś już donos czy dalej "cykasz" się i podskakujesz jak po lekach o których piszesz ale tylko na forum.
Słowo "pewnie" dla "idioty" ma znaczenie a dla mnie nie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lut 2015, 17:52

Pyramide napisał(a):Słowo "pewnie" dla "idioty" ma znaczenie a dla mnie nie.


Pewnie tak i pewnie nie ????
Ja mam wrażenie że ty sobie sama wybierasz słowa których znaczenie przyswajasz i słowa których znaczenie odrzucasz.

Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?


Wybacz ale z twojej powyższej wypowiedzi wynika że kontrola BYŁA robiona przez RIO, ABW, CBA. Wyrażasz tutaj swoją PEWNOŚĆ jej przeprowadzenia.Twoje wątpliwości budzi tylko NADZÓR prokuratury bo "pewnie pod nadzorem" ...
Wobec tego jaki jest sens rozmowy z tobą skoro sama nie wiesz co piszesz ???
Ostatnio edytowano piątek, 13 lut 2015, 18:15 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 2 razy
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lut 2015, 17:58

P Kazimierz podaje żródło: wyczytałam,wywnioskowałam,wyniuchałam z dymów,popiołów i licznych idiotycznych wywodów,które nie chcesz przelać na papier i zgłosić tam gdzie się powinno.Amen
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lut 2015, 18:00

Pyramide napisał(a):P Kazimierz podaje żródło: wyczytałam,wywnioskowałam,wyniuchałam z dymów,popiołów i licznych idiotycznych wywodów,które nie chcesz przelać na papier i zgłosić tam gdzie się powinno.Amen


Pytałem o teorię że idioci nie zostają dziadkami/babciami :)
Oczywiście możesz to gdzieś zgłosić.

Tylko jaki to ma związek z super ośrodkiem ????

Naprawdę nie wiem jak Ci pomóc. Przykro mi.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lut 2015, 18:28

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lut 2015, 18:58

Pyramide napisał(a):https://www.google.pl/search?q=foto+dym+z+komina&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=iDLeVN6YMcT3UMzngfgH
powdychaj dymu może coś wymyslisz


Trzymasz swój poziom i nie pozwolisz rozmowie podnieść się z poziomu mułu.

Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?


Więc co miałaś na myśli??? Była kontrola czy nie ?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez sweeper » piątek, 13 lut 2015, 21:34

dla jasności - ABW i CBA nie realizuje "kontroli pod nadzorem prokuratury" bo to jest bzdura jakich mało
informację o wszczęciu postępowania przez CBA podano w kilku regionalnych portalach prasowych, ale żeby nie było ogólników to proszę:
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... na-debowcu
Ostatnio edytowano sobota, 14 lut 2015, 09:54 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez staszeks » sobota, 14 lut 2015, 01:44

sweeper napisał(a):dla jasności.........................., ale żeby nie było okólników to proszę:
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... na-debowcu

Tępy jestem, i pewnie dlatego nie wiem o jakim okólniku piszesz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 14 lut 2015, 09:22

Pyramide napisał(a):https://www.google.pl/search?q=foto+dym+z+komina&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=iDLeVN6YMcT3UMzngfgH
powdychaj dymu może coś wymyslisz


Widzę że humor dopisuje i żarty trzymają się ciebie. A naprawdę nie ma z czego żartować...
Proponują poczytać http://natemat.pl/115947,zatrwazajace-d ... -powietrza

I ty nadal uważasz że wiesz kto jest idiotą a kto nie????

P.S. Przeprasza za odejście od tematu super stoku.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez sweeper » sobota, 14 lut 2015, 09:55

staszeks napisał(a):
sweeper napisał(a):dla jasności.........................., ale żeby nie było okólników to proszę:
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... na-debowcu

Tępy jestem, i pewnie dlatego nie wiem o jakim okólniku piszesz

ogólników... miało być ogólników :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 14 lut 2015, 17:00

Panie K artykul dla ciebie,zlituj sie wreszcie nad tą aferą i 'pędz' do prokuratury.
Ale dymów już nie wąchaj i nie pisz o tym w zawiadomieniu.Szkoda jednak twojego zdrowia.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 14 lut 2015, 22:17

Pyramide napisał(a):Panie K artykul dla ciebie,zlituj sie wreszcie nad tą aferą i 'pędz' do prokuratury.
Ale dymów już nie wąchaj i nie pisz o tym w zawiadomieniu.Szkoda jednak twojego zdrowia.


Trzymasz swój poziom.
Zlituje się ale nad tobą bo nic innego nie wchodzi w grę.

Odpowiesz w końcu na pytanie :
Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?


Więc co miałaś na myśli??? Była kontrola czy nie ?


Pewnie jak już odpowiesz to w swoim stylu. Znowu będą zdjęcia dymu, jakieś brednie o dymie i tak to już jest jak ktoś nie ma nic do powiedzenia. Jednak miałem rację - szkoda czasu i energii na pisanie z takimi jak ty.
Miłego łykania sukcesów ośrodka :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » niedziela, 15 lut 2015, 09:23

Panie K stary zpie..... kontroli bylo 5 i co z tego po co dalej mielisz cos co bylojuz opisywane.Co chcesz udowadniac.Zajmij sie konkretami a nie miel cos w swoim zadymionym mozgu i nie znecaj sie nad sobą. Szkoda ladnej pogody na karmienie ...... Idz na stok i licz ludzi.Zlozyles juz ten donos wreszcie ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 15 lut 2015, 11:26

Wobec tego po co pytasz przez Pyramide » piątek, 13 lut 2015, 17:30
Pyramide napisał(a):Jakiego postępowania,kto go prowadzi,przeciwko komu? masz jakieś wieści to podaj.


skoro przez Pyramide » niedziela, 15 lut 2015, 09:23

Pyramide napisał(a):Panie K stary zpie..... kontroli bylo 5 i co z tego po co dalej mielisz cos co bylojuz opisywane.Co chcesz udowadniac.Zajmij sie konkretami a nie miel cos w swoim zadymionym mozgu i nie znecaj sie nad sobą. Szkoda ladnej pogody na karmienie ...... Idz na stok i licz ludzi.Zlozyles juz ten donos wreszcie ?


Przerwałaś leczenie ???? Ze pytasz o to co już wiesz??? Skoro było 5 kontroli - gdzie zainteresowani znajdą ich wyniki ????
Koledzy na forum już o to pytali - nie odpowiedziałaś...
Podasz linka czy wyssałaś to z tego samego palca co teorię że idioci nie zostają dziadkami/babciami ???
Na ciebie można liczyć - dym jest w każdym twoim poście :)

Ja nic nie chcę udowadniać bo tutaj nic się nie da udowodnić. Przyjmijmy że 2zł za m2 w tym rejonie to cena rynkowa a reszta to zbieg okoliczności. Ty buduj na czyjejś ziemi jak lubisz - nikt ci nie zabroni przecież. Dym niech truje nas bo tobie i twoim wnukom nie szkodzi. I na tym skończmy tą bezsensowną rozmowę.
A w donosy się nie bawię ale wychodzę z założenia że ludzie podczas wyborów oceniają polityków. Więc jest jak jest Polacy żądają zmian glosując od lat na te same twarzyczki. Prawda że to logiczne ... widać ludziom odpowiada taki stan rzeczy. Idź dalej za stadem ....

P.S. Właśnie wróciłem z górek - kto rano wstaje ten ma piękne widoki :D Polecam weź wnuki i pokaż im Szyndzielnię, Klimczok itd. Piękna pogoda, ładne widoki :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron