Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 mar 2015, 12:26

Zacytuję: Już w 1992 roku napisał Wołek: "SKOKi powstały jako parabanki w celu utrzymywania PISu i całego tego sytemu"
Zgadzam się z tym w 100%. Nie na darmo pieski szczekają i usiłują zaczernić obraz prawdziwy jak np. dzisiaj w Zet u MO czy jakimś foto z PBK.Warto poczytać ,przeanalizować od gazetek wydawanych przez SKOKi aż do objęcia stołków przez wierchuszkę Skoków.Zastanawiam sie tylko czy zaangażowanie sie LK w obronę Skoków było świadome z jego strony czy jak zwykle był manipulowany podobnie jak z ułaskawieniami czy przyznawaniem orderów/odznaczeń "zasłużonym" dla PiSu
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Grego » niedziela, 22 mar 2015, 15:12

Pyramide napisał(a):Zacytuję: Już w 1992 roku napisał Wołek: "SKOKi powstały jako parabanki w celu utrzymywania PISu i całego tego sytemu"
Jakiś prorok z tego Wołka, bo PiS powstał o ile mi wiadomo w 2001.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 mar 2015, 16:55

Racje masz ale dziwne to ze również nijaka znana podobno "kataryna" popełnia ten sam błąd.Gdzieś jakieś przekłamanie ale nie zmienia to faktu że powstały jako parabanki .........
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Grego » niedziela, 22 mar 2015, 17:01

To nie przekłamanie, to kampania wyborcza. Kataryny wysługują się PO jak mogą.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 mar 2015, 17:05

Z tym wspieraniem PO przez Katarynę nie do końca wypada się zgodzić czytając jej wpisy i komentarze np. na tt
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Grego » niedziela, 22 mar 2015, 17:09

Zatem Kataryna się myli. Errare humanum est :wink: Albo Wołek ma dar jasnowidzenia, bo i tego nie można wykluczyć.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 mar 2015, 17:18

Niech się myli,błądzi, albo jak inny "jasno widzi" ale nie wspiera PO.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Piotrek » środa, 25 mar 2015, 17:16

Moje zdanie: "Jeden wielki złodziejski przekręt?"
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Andrzej » czwartek, 26 mar 2015, 10:14

W roku 1993 w dużym, państwowym zakładzie pracy, pod egidą NSZZ powstanie SKOK-u miało sens.
Zakład zapewniał wszystko bezpłatnie ( łącznie z zatrudnionymi pracownikami) dzięki czemu różnica m. oprocentowaniem
kredytów i lokat była niewielka .
Pracownicy znali się i ryzyko udzielenia kredytu osobie która miałaby w przyszłości kłopoty ze spłatą nie istniało.
Ambicje zarządów spowodowały wyjście poza zakłady, rozrost administracji, łączenie słabych z silnymi, pokusy polityczne
( cały czas SKOK-i kojarzono słusznie z jedną opcją polityczną).
Skutkiem jest, że od 10 lat SKOK-i to nie tylko potężna konkurencja dla banków ale również wielka piramida finansowa
Andrzej
użytkownik
 
Posty: 101
Na forum od: 11 wrz 2006, 08:09

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez ZIZ » niedziela, 29 mar 2015, 11:46

Wypowiedź konstytucjonalisty od 3'10'' :
https://www.youtube.com/watch?v=1dnsk80Go58#t=223
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jakie zdanie Sz. P w temacie SKOKi

Postprzez Santos » niedziela, 29 mar 2015, 13:40

Wypowiedz ciekawa ale masakra to raczej kogoś innego.Trzy opinie dostarczone przez zainteresowanych zamawiane też przez nich czyli kogo???
PiS powinien dążyć do wyciszenia sprawy a nie jak zwykle odwracać kota ogonem i mówić że czarne to ....
Chyba działacze nie słuchają prezesa bo on raczej jest powściągliwy a oni klepią i pogrążają PiS.
To raczej było jakieś zaplecze finansowe dla PiS.
A zdjęcie i odpowiedz na nie innymi zdjęciami mówią swoje.PiS jak zwykle jest "aniołkiem"
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości