Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Niższy facet nie znaczy gorszy.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez asap » sobota, 28 mar 2015, 09:14

Czy mężczyzna powinien być wyższy od kobiety?

Wzrost jest postrzegany jako wyznacznik pozycji, doświadczenia, determinuje postrzeganie mężczyzny przez kobiety jako przystojnego bądź mnie. To mężczyźni wysocy odbierani są jako eleganccy i gustowni. Dlatego też tak wielu mężczyzn martwi się swoim wzrostem. To właśnie z myślą o nich powstały buty podwyższające, które można znaleźć między innymi w sklepie xxxxx, które oprócz tego, że dodają elegancji, mierzą się z kompleksami niższych mężczyzn.
Ostatnio edytowano sobota, 28 mar 2015, 13:32 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: reg.pkt5
asap
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2015, 16:28

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 28 mar 2015, 12:02

mam nadzieję że nie jesteś czymś w rodzaju trenda :) Nie facet nie musi być wyższy od swojej partnerki, przynajmniej ja znam parę par gdzie facet jest niższy i są szczęśliwi :) aczkolwiek kobieta szuka (naukowo udowodnione) w swoim partnerze oparcia i bezpieczeństwa a łatwiej widoczne te cechy są u rosłych mężczyzn niż u niziołków :) choć to nie zasada. Sam nie jestem wysoki ale na szczęście żona jest niższa hehe
Zakładam że mógłbym się czuć nieswojo gdyby moja żona była ode mnie wyższa o głowę :)

lepiej usuń ten reklamowy link bo dostaniesz banana :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez Anke » sobota, 28 mar 2015, 13:47

Przesz on tu przyszedł spamować, już wcześniej pisał o tych butach dla napoleonków.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez tren_d » sobota, 28 mar 2015, 16:47

asap napisał(a):Czy mężczyzna powinien być wyższy od kobiety?

Wzrost jest postrzegany jako wyznacznik pozycji, doświadczenia, determinuje postrzeganie mężczyzny przez kobiety jako przystojnego bądź mnie. To mężczyźni wysocy odbierani są jako eleganccy i gustowni. Dlatego też tak wielu mężczyzn martwi się swoim wzrostem. To właśnie z myślą o nich powstały buty podwyższające, które można znaleźć między innymi w sklepie xxxxx, które oprócz tego, że dodają elegancji, mierzą się z kompleksami niższych mężczyzn.


Mężczyzna dla wielu Polek najlepiej jak mieszka na wyspach. Po przyjeżdzie na wyspy polki masowo gzią się z kim popadnie, byle był to obcokrajowiec.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez error_terror » niedziela, 29 mar 2015, 23:45

Niższy facet ma wizualnie dłuższego olka :mrgreen:
Dla kobiet to chyba atut.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 30 mar 2015, 07:06

error_terror co Ty chłopie bredzisz?!!!



Nie "olka", tylko "onufrego"!
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez asap » sobota, 4 kwi 2015, 10:47

No właśnie o to oparcie i bezpieczeństwo chodzi - wiadomo ze jak się już kogoś pozna to decydują uczucia, ale czasem liczy się tak zwany "pierwszy rzut oka" :)

a co do "napoleonków" - sami widzicie jak nazywacie niższych meżczyzn...
asap
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2015, 16:28

Re: Niższy facet nie znaczy gorszy.

Postprzez Anke » sobota, 4 kwi 2015, 11:09

Skoro bycie niskim to nic złego, to po co wkładki do butów? Niestety, ale: "Wzrost jest postrzegany jako wyznacznik pozycji, doświadczenia, determinuje postrzeganie mężczyzny przez kobiety jako przystojnego bądź mnie". Pozycji bym do tego nie mieszała, doświadczenia również, bo od tego się nie rośnie (ego wzrasta, owszem), ale na pierwszy rzut oka, wyznacznikiem atrakcyjności jest wzrost. Tak jak i biust u kobiet.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości