Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

700 tys zł naszych pieniędzy zostanie wypomopowane

Wasze wpisy od dnia 01.01.2006 do dnia 01.09.2006 roku.

Postprzez greg » środa, 11 sty 2006, 12:38

man/ Masz prawo mieć takie zdanie, ale nie masz prawa do przedstawiania całej sorawy w fałszywym swietle. A że manipulujesz faktami, opisałem w poprzednim poscie. Zaznzaczam, że tez bardzo mi się nie podoba, co Piecuch zrobił z w miare poukładanym klubem...
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » środa, 11 sty 2006, 13:56

Greg, Kiedy pan Piecuch przejmował klub a to było wtedy kiedy oni wchodzili do II ligi. Sytuacja była nie najlepsza. Po prostu od V ligi piłkarzom dużo płacono. A im wyższa klasa rozgrywkowa tym piłkarze mieli większe wymagania. Już w III lidze był taki moment, że drużyna jeszcze Ceramedu, groziła strajkiem. Koniec końców wyszli na boisko... . Pan Piecuch naprawił złą sytuację w klubie. Raz jeszcze powtarzam, W sezonie 2004-2005 trzeba było grać o środek tabeli a nie o awans. To był błąd za który zarząd TSP teraz płaci dosyć wysoką cenę. Aby awansować i to bezpośrednio to trzeba dysponować budżetem rzędu 8-10 mln zł. Takie są na dzień dzisiejszy fakty! A TSP dysponowało kwotą zaledwie 4 mln zł.
Aby walczyć o awans to trzeba się do tego dobrze przygotować. Były marzenia ( i dobrze ) jednak realia były całkiem inne. Aby walczyć o coś to najpierw trzeba wiedzieć
na czym się stoi. Oraz trzeba mieć dobre rozeznanie jeśli chodzi o przeciwników. W tym przypadku zabrakło jednego i drugiego. Niestety!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez greg » czwartek, 12 sty 2006, 13:06

konrad/ dokładnie o to mi chodzi: Piecuch przeszarżował w poprzednim sezonie, wydał o wiele więcej pieniędzy niz miał, zaufał hochsztaplerowi Żurkowi i rozłożył klub, który już wychodził na prostą. Ja uważam - a jestem uważnym kibicem TSP i czytelnikiem forum klubowego - że źle się tam zaczęło dziać od czasu odejscia Okrzesika, który trzymał to towarzystwo w ryzach
greg
użytkownik
 
Posty: 565
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Konrad » czwartek, 12 sty 2006, 14:09

Greg, dopiszę coś jeszcze. Pamiętasz ostatni mecz sezonu 2003/04 z ŁKS Łódź?
Nasi wygrali 2-0 po 2 golach zdobytych przez Mietka Agafona. Przy jednym golu asystował Czak. I co się stało po ostatnim gwizdku sędziego??? Kibice, Ci najwierniejsi rozłożyli transparent o mniej więcej następującej treści: Drugą ligę już mamy teraz na pierwszą czekamy! I właśnie od tego się wszystko zaczeło. W tym wszystkim, zabrakło zdrowego rozsądku a przedewszystkim doświadczenia w prowadzeniu klubu sportowego. A jeśli chodzi o Pana doktora Okrzesika to chyba za szybko powiedział że odchodzi jednak mecz z Piastem Gliwice sprzedany był ewidentnie sam widziałem jak grali. Jednak to nie była wina działaczy tylko niektórych piłkarzy typu Piekarski, Cienciała. Tak to jest jak układa się z hanysami. BKS już nie raz tego doświadczył. Teraz TSP. Pozostaje miec nadzieję że mimo odejścia Makucha do Chorzowa. TSP utrzyma się w II i chyba tak będzie. Policzyłem wszystkie głupio stracone punkty w rundzie jesiennej i okazało się że piłkarze TSP mogli mieć nie 16 a 29-33 punkty. I na tym opieram swój optymizm.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » piątek, 18 sie 2006, 17:57

no to teraz po aresztowaniu S. Piecucha jasne jest już skąd pochodziły pieniądze na łapówki dla sędziów meczy TS Podbeskidzie
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » piątek, 18 sie 2006, 19:16

W chamski sposób wracasz do tematu. Czy prokuratura przedstawiła panu Piecuchowi zarzuty? I za jaki okres? Nie kłam!
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 19 sie 2006, 08:19

tak średnio chamski :-) przynajmniej częściowo wiadomo po co te dotacje ...
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » sobota, 19 sie 2006, 09:04

Najpierw odpowiedz na pytanie za jaki okres prokuratura postawiła prezesowi zarzuty a kiedy klub dostał dotację.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 19 sie 2006, 12:58

nie ma oficjalnego komunikatu za jaki okres. zarzyty są napewno - bo po co byłaby kaucja ?
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez Konrad » sobota, 19 sie 2006, 16:17

Podobno za okres 2003/04 i 04/05 wtedy jeszcze nie było ustawy o sporcie kwalifikowanym i rzecz jasna miasto nie pomagało finansowo klubowi po za pieniędzmi przeznaczanymi na remont średniowiecznych szatni dla piłkarzy i sędziów.
Konrad
użytkownik
 
Posty: 457
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Niezarejestrowany » sobota, 19 sie 2006, 21:41

O kurde, szkoda kasy ! - po co się podniecać nic tu już nie pomoże - wniski : Krywult won !!!!! i ten Naczelnik Wydziału od Sportu też won !
Niezarejestrowany
użytkownik
 
Posty: 19340
Na forum od: 31 sie 2006, 14:10

Postprzez jozo » wtorek, 26 wrz 2006, 15:19

a do pana prezydenta KRYWULTA,co z boiskiem BBTS na "WIDOKU"tak kameralnego boiska trudno szukać w kraju,remontowano i boisko przesrano a boisk w B-B ile?BUDOWŁANI została droga szybkiego ruchu,Wlókniarz na dawnej PKWN obecnie hurtownie itd
Avatar użytkownika
jozo
użytkownik
 
Posty: 27
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron