Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Seksizm na forum

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Seksizm na forum

Postprzez Santos » środa, 8 kwi 2015, 11:35

Mało mamy kobiet na forum a te które są coraz rzadziej się wypowiadają.Jaki jest tego powód? Może tak wszyscy się zastanowimy czy to czasem nie powód jak w temacie.
Większość wpisów pań od razu jest negowana,wyśmiewana. Co jest panowie jakieś problemy czy nieudolny prymitywny seksizm?
Obserwuję tą polemikę z Panem Kazimierzem i zastanawiam się co to ma być:
-siedzisz w kieszeni Niemca
-starsza czy podstarzała babcia
-jakaś błotna babcia
-V kolumna
- dziesiątki innych również do innych osób
Pan panie K górujesz w tym przy wtórze czasem innych zacnych panów.
Admin GP wykazał się taktem i załatwił delikatnie problem usuwając wpisy.Ale to nie jest rozwiązanie tematu.
Powiem szczerze że odpowiedz Pyramidy i tak są delikatne do Pana Kazimierza.Nawet jak nazwała cię idiotą a to była odpowiedz na twoje wpisy/zobacz sobie/
Wiem ze ci się Panie K narażę ale to co pisze Pyramide że jesteś burakiem to delikatnie.
Gdybyś na mnie trafił ze swoimi chamskimi wpisami to nawet za cenę bana otrzymał byś męską dobitną odpowiedz.
Krytykujesz innych a np. co to jest "jakaś pani,kiedy ,gdzie,jakimś autem" jechała bez świateł.Kto taki wpis weźmie sobie do serca? To wpis żeby istnieć na forum.
Nikt na tym forum nie jest pewnie bez winy ale chamstwo trzeba tępić albo za zezwoleniem admina nazywać po imieniu.
Nie "idźmy wszyscy tą drogą"
Nawet nasz trend_d nie używa do kobiet takich prymitywizmów pomimo że ma nieraz swoje bdziwne zdanie z którym sie kpl nie zgadzam ale czasem zastanawiam.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 8 kwi 2015, 12:37

Słuchaj oburzony Panie: po pierwsze jeśli chodzi o wyzwiska i obrażanie to prym wiedzie tutaj kto inny nie ja -jakbyś śledził forum na bieżąco to byś wiedział do czego piję. Po drugie: masz rację Admin zachował się taktem i nie dał bana Pyramide chociaż wg regulaminu powinna dostać go już dawno np za wyzywanie innych uzytkowników czy też nagminne pisanie nie na temat wątków.
Po trzecie błotna babcia - to chyba nie ja użyłem tego sformułowania, inne wynikają z treści rozmowy a część jest żartem. Wybacz że nie masz poczucia humoru i nie lubisz pewnych przerysowań. Po czwarte poczytaj kto szuka zaczepki i kto pisze brednie na forum. Po piątek - seksizm???? Miły panie :) hahahhahahahhahahahhahahaha :)

Tak i to moja wina że panie znikają z forum hehehehehe. Litości Santosie :)

Santos to że masz lokalizację MONACHIUM ma jakiś związek z Pyramide? :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Seksizm na forum

Postprzez Santos » środa, 8 kwi 2015, 12:49

Panie K wszystko ma związek ale tylko w twojej głowie.Podobnie jak to ze tylko ty zawsze masz rację ale też tylko wg ciebie.
Wszystko inne niż ty wymyślisz i wpiszesz to brednie.
Szkoda czasu na dalszą dyskusje z tobą.Ktoś kiedyś dobrze napisał bo to dymy i kupa popiołu.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 8 kwi 2015, 12:56

Santos napisał(a):Panie K wszystko ma związek ale tylko w twojej głowie.Podobnie jak to ze tylko ty zawsze masz rację ale też tylko wg ciebie.
Wszystko inne niż ty wymyślisz i wpiszesz to brednie.
Szkoda czasu na dalszą dyskusje z tobą.Ktoś kiedyś dobrze napisał bo to dymy i kupa popiołu.


No to sobie pogadaliśmy. Obrażalski jak baba :P
Zauważ że było to PYTANIE ??? Popełniasz ten sam błąd co Pyramide - traktujesz pytanie jak zdanie oznajmujące. Mam na myśli Monachium. Ciekawe :)
Gdzie napisałem że wszystko co napiszą inni to brednie ? Bo chyba Cię poniosło :)

Nie oczekuj ode mnie szacunku do osoby która obraża tutaj moją żonę bo to że obraża mnie szczerze po mnie spływa :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Seksizm na forum

Postprzez Santos » środa, 8 kwi 2015, 13:06

Zapomniałeś pewnie "siedzi u mnie w kieszeni" Znowu niezbędna byłaby riposta na twoje pytanie.Ale zapytam:czy ty jesteś całkiem zdrowy psychicznie i nie masz czasem jakiejś traumy w temacie kobiet???? albo jesteś, byłym śledczym z SB ?
Ty sam siebie obrażasz tymi wpisami ,pytaniami i odpowiedziami.Kończę panie K.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Seksizm na forum

Postprzez ZIZ » środa, 8 kwi 2015, 14:42

Seksizm należy dawkować z umiarem i okazjonalnie:
http://www.bielsko.biala.pl/reportaze/2 ... -dla-panny
:mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 8 kwi 2015, 14:56

Santos napisał(a):Ale zapytam:czy ty jesteś całkiem zdrowy psychicznie i nie masz czasem jakiejś traumy w temacie kobiet???? albo jesteś, byłym śledczym z SB ?
Ty sam siebie obrażasz tymi wpisami ,pytaniami i odpowiedziami.Kończę panie K.


Oczywiście że jestem zdrowy psychicznie. Dokładnie tak samo jak ty :)

Traumy nie mam w temacie kobiet pani tzn panie Santos.
Nie mam też nic wspólnego z SB :)

Sam siebie obrażam ??? no co Ty nie powiesz??? Przecież obrażam wszystkie kobiety na tym forum???

Wiesz jedna osoba już przed Tobą pisała na tym forum o seksizmie i wiesz kto to był ???? Coś mi się wydaje że dobrze wiesz która :D

P.S. WIdziałeś jaki jest temat wątku??? Dlaczego piszesz nie na temat????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Seksizm na forum

Postprzez tren_d » środa, 8 kwi 2015, 15:12

Odpowiedź jest bardzo prosta - bielszczanki to bardzo praktyczne kobiety więc nie mają czasu ani ochoty na udzielanie się na forum.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pyramide » środa, 8 kwi 2015, 15:31

tren_d napisał(a):Odpowiedź jest bardzo prosta - bielszczanki to bardzo praktyczne kobiety więc nie mają czasu ani ochoty na udzielanie się na forum.


A gdzie reszta twojego wpisu?????
Mylisz się ale nie do końca. W pewnym wieku "hajs" już sam przychodzi ale trzeba na to długo pracować
A młode? no cóż może troszeczkę masz racji./ale troszeczkę i to w małym %/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 8 kwi 2015, 15:40

Santos napisał(a):Zapomniałeś pewnie "siedzi u mnie w kieszeni"


Swoją drogą zastanawiające że cytujesz teksty które nie dotyczą ciebie i które dawno już wykasowano z tego forum :)
Ciekawe heh
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Seksizm na forum

Postprzez Pyramide » środa, 8 kwi 2015, 16:03

"Inna kobieta" – nowy film Nicka Cassavetesa – stał się hitem w Stanach, debiutując od razu na szczycie box office'u. Opowieść o kobiecej zemście zarobiła w jeden weekend 24,7 miliona dolarów. Film seksistowski.
"Szpieg soguna" też fajny szkoda że nie reżysera z forum ........ który lubi wieszczyć sensacje,powiązania itp.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Seksizm na forum

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 16 kwi 2015, 19:56

seksizm co prawda nie na forum ale... hehe zobaczcie sami. Ciekawe czy puszczą to w tv.
materiał bez ograniczeń wiekowych.
https://www.youtube.com/watch?v=JWrFNXtXVHI
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron