Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » środa, 22 kwi 2015, 14:11

Ludzie opamiętajcie się!!!!!! Nie jesteście najważniejsi na świecie!!!! Kuriozalna sytuacja gdy widzę często "młodą gniewną" wyjeżdżającą z centrum handlowego z komórką przy uchu bo ona już musi zadzwonić umówić się z psiapsiółką lub na wieczorne baraszki z nowo poznanym "menem" w jednym z klubów dla średniej klasy.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Anke » środa, 22 kwi 2015, 14:37

tren_d, nie potrafisz przedstawić prostego faktu bez wylewającej się zawiści, że to nie do ciebie dzwonią żeby się umówić na lodzika?
Facetów z komórkami przy uchu w czasie jazdy nie widujesz czy tylko o tym nie piszesz?
Następnym razem weź po prostu strzel fotkę jak gada, fotkę blachom żeby nie zapomnieć na kogo się skarżysz i udaj się na komendę w celu złożenia doniesienia.
Twoje pitolenie będące pretekstem do ciągłego najeżdżania na wszystko co ma kaśkę robi się już nudne. Idź pitolić na policję.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » środa, 22 kwi 2015, 14:59

Mężczyzn to również dotyczy - nie bądź małostkowy i nadgorliwy.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Anke » środa, 22 kwi 2015, 15:11

Jeśli to dotyczy również mężczyzn, gdzie informacja że w ogóle dzwonią, do kogo dzwonią, na jakie balety się umawiają? Gdzie obszerna egzegeza mimiki, koloru włosów i marki samochodu? Gdzie opis męskiego odpowiednika blond-leminżycy w samochodzie w dziesięciu i pół podpunktach, zawierających informację jakie majtki i okulary nosi i na kogo głosuje?
Jadu to ci tylko starcza na chamskie opisy zachowania kobiet.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Del_Rey » środa, 22 kwi 2015, 15:13

tren_d napisał(a):wieczorne baraszki z nowo poznanym "menem" w jednym z klubów dla średniej klasy.

W ktorym to klubie dla średniej klasy można pobaraszkować?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » środa, 22 kwi 2015, 15:19

Del_Rey napisał(a):
tren_d napisał(a):wieczorne baraszki z nowo poznanym "menem" w jednym z klubów dla średniej klasy.

W ktorym to klubie dla średniej klasy można pobaraszkować?


W klubie żadnym.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez ZIZ » środa, 22 kwi 2015, 19:45

Plaga kierowców z komórką przy uchu jest wszechobecna. Kilka dni temu na ul. Boh. Wa-wy pan "profesor" (najprawdopodobniej) wyjeżdżał z wewnętrznego parkingu na "Żeromie" i przeciskając się pomiędzy zaparkowanymi samochodami wzdłuż lewej krawędzi ulicy włączył się do ruchu. Odbijam rower w prawo, mocno wybijam do góry i na chodnik po prawej stronie. Zrównuję się z gościem - oczywiście komórka przy uchu, nic nie zauważył.

Od czasu jak pewien gość dostał zawału na na ul. Stojałowskiego i skasował auta na pl. Smolki staram się rowerem jeździć - gdzie tylko się da - chodnikami; wolę ryzykować mandat niż zdrowie i życie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez error_terror » czwartek, 23 kwi 2015, 01:55

Anke napisał(a):tren_d, nie potrafisz przedstawić prostego faktu bez wylewającej się zawiści, że to nie do ciebie dzwonią żeby się umówić na lodzika?

Skąd wiesz ,że na lodzika a nie na Anal Anke :P
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Kozo » czwartek, 23 kwi 2015, 06:45

ZIZ napisał(a):Od czasu jak pewien gość dostał zawału na na ul. Stojałowskiego i skasował auta na pl. Smolki staram się rowerem jeździć - gdzie tylko się da - chodnikami; wolę ryzykować mandat niż zdrowie i życie.


..ale dlaczego mandat? Wydawało mi się, że wprowadzili zmiany w przepisach, że możesz legalnie jeździć chodnikiem.
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez GP » czwartek, 23 kwi 2015, 17:11

Kozo napisał(a):
ZIZ napisał(a):Od czasu jak pewien gość dostał zawału na na ul. Stojałowskiego i skasował auta na pl. Smolki staram się rowerem jeździć - gdzie tylko się da - chodnikami; wolę ryzykować mandat niż zdrowie i życie.


..ale dlaczego mandat? Wydawało mi się, że wprowadzili zmiany w przepisach, że możesz legalnie jeździć chodnikiem.

Po chodniku można tylko w specyficznych warunkach, takich jak słaba widoczność lub kiepskie warunki atmosferyczne.
W takie dni, jak dziś, teoretycznie nie wolno :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez ZiziTop » czwartek, 23 kwi 2015, 18:52

No może nie na temat, ale jechałem od szpitala wojewódzkiego w dół i bardzo się zdziwiłem gdy w tym samym kierunku i po jezdni jechał rowerzysta, gdy się zrównałem z nim to delikatnie przez okno powiedziałem że po prawej jest ścieżka rowerowa !, zostałem zbluzgany z błotem. Następnym razem będę miał ochotę trochę bliżej się dosunąć...
ZiziTop
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 14 cze 2013, 07:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » czwartek, 23 kwi 2015, 20:48

ZiziTop napisał(a):No może nie na temat, ale jechałem od szpitala wojewódzkiego w dół i bardzo się zdziwiłem gdy w tym samym kierunku i po jezdni jechał rowerzysta, gdy się zrównałem z nim to delikatnie przez okno powiedziałem że po prawej jest ścieżka rowerowa !, zostałem zbluzgany z błotem. Następnym razem będę miał ochotę trochę bliżej się dosunąć...


Krakusy i ślązacy niestety sympatyczniejsi niż bielszczanie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Kozo » piątek, 24 kwi 2015, 12:56

ZiziTop napisał(a):No może nie na temat, ale jechałem od szpitala wojewódzkiego w dół i bardzo się zdziwiłem gdy w tym samym kierunku i po jezdni jechał rowerzysta, gdy się zrównałem z nim to delikatnie przez okno powiedziałem że po prawej jest ścieżka rowerowa !, zostałem zbluzgany z błotem. Następnym razem będę miał ochotę trochę bliżej się dosunąć...


a ja jestem za...dodatkowo ten sam numer jest na lotnisku...wąska droga, 2 samochody czasami mają się biedę minąć, a tu zadowolony turysta na rowerze na trzeciego jak obok jest piękna, szeroka i równa droga rowerowa i to bez pachołków i identycznie podjeżdżam i otwieram okno sugerując (grzecznie żeby nie było), że obok jest droga rowerowa o którą tak zapewne tez również walczy(ł) i tylko pokazał środkowy palec - tacy to są wychowani nasi bielscy rowerzyści i dodatkowo będą mi jeszce głowę zawracać tym swoim rajdem w najbliższą niedzielę;)
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Przemek73 » piątek, 24 kwi 2015, 13:29

Akurat na lotnisku to droga rowerowa jest koszmarem. Rolkarze, piesi, psy, przecisnąć się ciężko. Tak przy okazji, co stoi na przeszkodzie, żeby zamknąć dla samochodów drogę wzdłuż lotniska i tam poprowadzić ścieżkę rowerową?
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 24 kwi 2015, 13:44

Przemek73 napisał(a):Akurat na lotnisku to droga rowerowa jest koszmarem. Rolkarze, piesi, psy, przecisnąć się ciężko. Tak przy okazji, co stoi na przeszkodzie, żeby zamknąć dla samochodów drogę wzdłuż lotniska i tam poprowadzić ścieżkę rowerową?


Dokładnie masz rację że rowerzystom jest ciężko na tej ścieżce bo to pies na smyczy, to rodzinka z wózkiem, to dziecko na rowerku itd na drodze dla rowerów.
Zastanawiałem się nad tym samym np nad zamknięciem tej drogi w okresie wiosenno-letnio-jesiennym. Tyle że teraz jak jest obok "droga dla rowerów" trudno uzasadnić powód zamknięcie drogi dla samochodów. No bo jak: że ludzie niewychowani i nie potrafią rozróżnić co jest chodnikiem a co ścieżką rowerową?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości