Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Moda w Bielsku

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Moda w Bielsku

Postprzez tren_d » niedziela, 26 kwi 2015, 14:34

Jak ubierają się bielszczanie i bielszczanki? Bielszczanki, szczególnie młode ubierają się na prawdę fajnie, nie jest to tak różnorodna moda jak w Krakowie, mniej tutaj indywidualizmu ale jednak jest to schludne, stylowe, nieżadko jakieś. Młode bielszczanki po prostu dbają o siebie i ubierają się na prawdę po europejsku i po prostu fajnie, z gustem, czasami jest to indywidualne. W przeciwieństwie do Panów - tutaj króluje niechlujstwo, często powynaciągane dżinsy, bluzy z kapturem to norma , postawione kołnierze (element lanserstwa, nie wiem skąd to się wzięło), adidasy które z przydługimi dżinsami prezentują się jak...Dochodzi do tego nieżadko niechlujny zarost. Zadziwiający jest rozdźwięk pomiędzy ubiorem bielszczan i bielszczanek. Rozbrajający widok - przydługie, powynaciągane dżinsy, adidasy, bluza z kapturem i niechlujny zarost. do tego czasami przepita twarz. Norma w Bielsku. A bielszczanki nie mają przecież więcej pieniędzy niż bielszczanie?
Ostatnio edytowano niedziela, 26 kwi 2015, 21:12 przez tren_d, łącznie edytowano 1 raz
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Moda w Bielsku

Postprzez darek-bb » niedziela, 26 kwi 2015, 20:39

ZAuważyłem już dawno temu, im ładniejsza dziewczyna tym głupszy (co widać po tym jak się zachowuje i po słownictwie) koleś przy niej. Ubiór - najcześciej łysa pała, podkoszulka, dżinsy i buty spotowe, i spojrzenie gangstera.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moda w Bielsku

Postprzez ZIZ » niedziela, 26 kwi 2015, 21:58

Postaram się mieć łagodniejsze spojrzenie, wypchane dżinsy zamienię chwilowo na wyprasowane czarne spodnie, bluzę z kapturem odstawiam, zgolę niechlujny zarost i opuszczę podniesiony kołnierzyk. Z łysej pały nie zrezygnuję :!: :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moda w Bielsku

Postprzez tren_d » niedziela, 26 kwi 2015, 22:14

ZIZ napisał(a):Postaram się mieć łagodniejsze spojrzenie, wypchane dżinsy zamienię chwilowo na wyprasowane czarne spodnie, bluzę z kapturem odstawiam, zgolę niechlujny zarost i opuszczę podniesiony kołnierzyk. Z łysej pały nie zrezygnuję :!: :mrgreen:


kobiety lubią łyse pały więc nie rezygnuj :-D
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Moda w Bielsku

Postprzez necia55 » poniedziałek, 27 kwi 2015, 10:28

Ja nie lubię łysej pały - preferowany choćby drobny "meszek", a nie "wypastowane linoleum" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sam fakt, że się lepiej myje mi nie wystarcza :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości