Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nocne Wilki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » niedziela, 19 kwi 2015, 06:08

Kosmiczna,prymitywna paranoja naszych rządzących i w mediach. Z przejazdu kilkunastu "ruskich" motocyklistów i aut robią sprawę wagi państwowej. Ludzie,zwłaszcza politycy, opanujcie się, bo stajecie się śmieszni!! Jak wygląda nasza polityka zagraniczna każdy widzi. Np. temacie Ukraina rządzący dali najwyższy popis braku profesjonalizmu.
Dobrze że na forach i w komentarzach pod artykułami ludzie okazują więcej rozwagi niż "politycy"
Rosja przypatruje się tym harcom i czeka na reakcje zwł Polski.Odpowiedz i reakcja Rosji w najbliższej przyszłości będzie przesądzona.Może rajd do Katynia czy śladami naszych przodków po Syberii warto też utrudniać?
A jakie jest zdanie Szanownego Państwa na naszym forum?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » niedziela, 19 kwi 2015, 06:28

Panika na wieść o nadciągających kilkunastu motocyklistach to najlepsze świadectwo poziomu tych "elit".
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » poniedziałek, 20 kwi 2015, 06:42

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 34842.html
Do takiego poziomu upadku doszliśmy, że reżimowe media rozpętują histerię, organizują seanse nienawiści, aż ludzie muszą się sami organizować, żeby chronić gości.
"My, polscy motocykliści zebrani na 12. Zlocie Motocyklowym Jasna Góra 2015 im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, potwierdzamy naszą solidarność ze wszystkimi motocyklistami świata, zapewniamy na terytorium Polski bezpieczeństwo i gościnność. Dziś, kiedy funkcjonariusze gazet i telewizji polskojęzycznych, posługując się kłamstwem, realizując antypolskie cele, rozpętali nieznaną dotychczas w polskiej tradycji, polskiej kulturze nagonkę na naszych gości, motocyklistów rosyjskich, zachęcając wręcz do fizycznej wobec nich przemocy, oświadczamy: motocykliści rosyjscy przez Polskę przejadą bezpiecznie"
Brawo motocykliści!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 20 kwi 2015, 06:55

Też mi się wydaje, że nie ma się co spinać... Niech sobie chłopaki przejadą, napiją piwa, rozpalą ognisko.

Nie rozumiem w czym problem.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nocne Wilki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 20 kwi 2015, 14:53

Jak zechcą to i tak przejadą.
Będą przekraczać granicę pojedynczo w różnych punktach.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 kwi 2015, 18:19

Nocne Wilki będą próbowały wjechać licząc się na spektakl w świetle kamer w wykonaniu naszych oddziałów specjalnych policji i SG.Nie ukrywa tego ich lider w licznych wywiadach.
Zastanawiający jest ten wpis jednego z dyskutantów na forum pod art w Dziennik .pl na w/w temat
cyt:
~Mark Twain2015-04-26 18:42
Zastanawiam sie, czemu nas, Polakow tak bardzo nie lubia sasiedzi, ze w przeszlosci posuwali sie do masowych eksterminacji?
Katyn- 23 tys. zamordowanych przez Rosjan,
Ponary- ponad 20 tys. wymordowanych (wsrod 100tys ofiar) przez Litwinow
Wolyn - 60 -100 tys.wymordowanych przez Ukraincow w bestialski, trudny do opisania i zrozumienia sposob.
Krwawa Wola - ponad 40 tys rozstrzelanych mezczyzn, kobiet i dzieci w pierwszych dniach Powstania Warszawskiego.
Podobno " nie ma skutkow bez przyczyny".
Dlaczego nas tak nie lubiano, ze az bez opamietania mordowano?
Czy dzis jestesmy lubiani?
Czy gdyby dzis "powinela" nam sie noga, historia sie nie powtorzy?

Potrafi ktoś to zweryfikować lub potwierdzić ?
Prawda jest że Polacy z tym wiecznym narzekaniem,pretensjami,pijaństwem,cwaniactwem nie sa zbyt lubiani za granicą zwł przez najbliższych sąsiadów.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 26 kwi 2015, 19:55

Pyramide napisał(a):Zastanawiający jest ten wpis jednego z dyskutantów na forum pod art w Dziennik .pl na w/w temat
cyt:
~Mark Twain2015-04-26 18:42
Zastanawiam sie, czemu nas, Polakow tak bardzo nie lubia sasiedzi, ze w przeszlosci posuwali sie do masowych eksterminacji?
Katyn- 23 tys. zamordowanych przez Rosjan,
Ponary- ponad 20 tys. wymordowanych (wsrod 100tys ofiar) przez Litwinow
Wolyn - 60 -100 tys.wymordowanych przez Ukraincow w bestialski, trudny do opisania i zrozumienia sposob.
Krwawa Wola - ponad 40 tys rozstrzelanych mezczyzn, kobiet i dzieci w pierwszych dniach Powstania Warszawskiego.
Podobno " nie ma skutkow bez przyczyny".
Dlaczego nas tak nie lubiano, ze az bez opamietania mordowano?
Czy dzis jestesmy lubiani?
Czy gdyby dzis "powinela" nam sie noga, historia sie nie powtorzy?

Potrafi ktoś to zweryfikować lub potwierdzić ?
Prawda jest że Polacy z tym wiecznym narzekaniem,pretensjami,pijaństwem,cwaniactwem nie sa zbyt lubiani za granicą zwł przez najbliższych sąsiadów.


Co to za "nieuka" cytujesz? Koleś się zastanawia dlaczego w czasie II wojny Niemcy i ruscy którzy razem napadli na Polskę mordowali wszystkich po kolei? O jakie przyczyny ten ktoś pyta ??? Niech historii się pouczy co było i jak. Przecież w Ponarach Niemcy mordowali a Litwini (policja) pomagali na ochotnika. Katyń wiadomo - eliminacja ludzi którzy w przyszłości mogli stanowić zagrożenie dla czerwonych. Krawawa Wola - reakcja okupanta na wybuch Powstania.
Co mordowali Polaków bo ich nie lubili? Brednie gimbusa i tyle.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 27 kwi 2015, 06:34

Zapomniałeś ustosunkować sie do Wołynia. Warto poczytać z 1929 roku Dekalog ukraińskiego nacjonalisty. Może tu znajdziesz powód wymordowania takiej ilości Polaków.Raczej nie było tam elementów braterstwa,które "przetrwało" do dzisiaj
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 27 kwi 2015, 06:59

Tymczasem nocne wilki chyłkiem pomykają po "polsze"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 27 kwi 2015, 08:30

Pyramide napisał(a):Zapomniałeś ustosunkować sie do Wołynia. Warto poczytać z 1929 roku Dekalog ukraińskiego nacjonalisty. Może tu znajdziesz powód wymordowania takiej ilości Polaków.Raczej nie było tam elementów braterstwa,które "przetrwało" do dzisiaj


Trudno ustosunkować się do tak olbrzymiego skur..stwa. Brakuje słów by określić to co tam się wydarzyło.
I nie przypominam sobie aby Polacy w podobny sposób traktowali Ukraińców.
Obecne "braterstwo" działa tylko w jedną stronę i ma znamiona lizania du... Niestety taką szopkę odstawiają "nasi" tfu politycy.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 27 kwi 2015, 15:47

Motocykliści jednak zatrzymani na granicy RP przez decyzje .....i
W zw z tym ja i nikt z mojej rodziny nie będzie głosował na PO czytaj PBK.
Wstyd na cały świat że RP boi się jakiejś grupy 20 tu /ponoć było ich mniej/ motocyklistów.
Szacun dla naszych motocyklistów,którzy przejadą zaplanowaną trasą przez ich kolegów z Rosji.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » poniedziałek, 27 kwi 2015, 17:33

Pyramide napisał(a):W zw z tym ja i nikt z mojej rodziny nie będzie głosował na PO czytaj PBK.
Zapewne to zostało skalkulowane ilu wyborców PO odwróci się od PBK a ilu rusofobów uzna że Platforma właśnie ocaliła Polskę przed hordą ze wschodu. Widocznie kalkulacja wyszła na plus, skoro się zdecydowali nie wpuszczać. Siłą napędową demokracji są idioci, bo oni stanowią większość.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Santos » poniedziałek, 27 kwi 2015, 19:28

W niemieckich portalach już piszą prześmiewczo że kilkudziesięciu polskich motocyklistów złożyło kwiaty czy wieniec na Grobie Nieznanego Żołnierza. Ma to symbolizować gest solidarności z rosyjskimi motocyklistami, którzy nie zostali dzisiaj wpuszczeni do Polski.Oczywiście TV tez pokazała zamieszanie na granicy zw z motocyklistami.
Jakie komentarze można przypuszczać.
Nie komentuje sie natomiast zakazu ich wjazdu do Niemiec tak jak u nas.Podobno i tak wjadą.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nocne Wilki

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 27 kwi 2015, 19:39

Jak mawia klasyk państwa dzielą się na poważne i pozostałe. Zobaczymy, czy Niemcy dotrzymają słowa i nie wpuszczą wilków do Berlina.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » poniedziałek, 27 kwi 2015, 20:45

Miara powagi państwa ma być wpuszczenie lub niewpuszczenie paru motocykli? I poważne państwo wpuszcza, czy nie wpuszcza? :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości