Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nie lubię..

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Nie lubię..

Postprzez NEVIL » wtorek, 19 maja 2015, 14:32

W Bielsku-Białej byłem chyba ze trzy razy odwiedzając moją szwagierkę w Pszczynie. Sam mieszkam w Lubinie na Dolnym Śląsku. Nie za bardzo mi się spodobało to Wasze miasto, bo trzeba tam na ulicach albo wspinać się pod górkę, albo schodzić w dół. Chociaż patrząc w bok, to widoki na górzyste tereny bardzo mi się spodobały. Tylko to łażenie pod górkę na ulicach i potem schodzenie w dół mi się nie podobało. Przyjedźcie do mnie do Lubina, to sobie zobaczycie, jak wyglądają proste ulice... :-)
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez Swiatogor » wtorek, 19 maja 2015, 14:36

Eeeee tam... Górki nie są takie złe :) Mają tylko jeden minus: gdy trzeba się po zimie "rozjeździć" znowu na rowerze, a nie ma się już 20 lat i nie prowadzi się zbyt zdrowego trybu życia. Wtedy dają popalić :twisted:

Za to utrzymujemy w miarę dobrą kondycję przez całe życie? :D

PS. Kiedyś pracowałem tam, u was, w okolicach, przez jakiś rok, i z tego co pamiętam, to wy nawet nie kupujecie opon "zimówek". Co to za życie? :twisted:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Nie lubię..

Postprzez NEVIL » wtorek, 19 maja 2015, 15:18

A nie dało by się jakiegoś spycha wziąć i to wszystko wyrównać... ? ;-)
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 17:24

NEVIL napisał(a):A nie dało by się jakiegoś spycha wziąć i to wszystko wyrównać... ? ;-)


Nie po to spychem wznosiliśmy te górki żeby je teraz równać ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nie lubię..

Postprzez NEVIL » wtorek, 19 maja 2015, 18:01

No dobra, dobra... Jak Wam pasuje łażenie po tych stromych ulicach, to sobie chodźcie dalej... :-) Ale z wiekiem będzie już coraz gorzej. I to należy wziąć pod rozwagę.
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez Grego » wtorek, 19 maja 2015, 18:03

Na stare lata przenosimy się do Lubina.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nie lubię..

Postprzez NEVIL » wtorek, 19 maja 2015, 18:07

Zapraszam serdecznie ! :-)
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez darek-bb » wtorek, 19 maja 2015, 18:09

NEVIL napisał(a):No dobra, dobra... Jak Wam pasuje łażenie po tych stromych ulicach, to sobie chodźcie dalej... :-) Ale z wiekiem będzie już coraz gorzej. I to należy wziąć pod rozwagę.

Ja nie mam z tym problemu jak nie chce mi sie chodzić to jade aute proste. Jak chce to ide na spacer nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma a troche ruchu jeszcze nie zaszkodziło nikomu a wręcz przeciwnie.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nie lubię..

Postprzez NEVIL » wtorek, 19 maja 2015, 18:17

Ja też przyjechałem autem, ale jak człowiek chce poznać obce miasto ( dla mnie), to lepiej się przejść pieszo, jak śmignąć autem.
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez ZIZ » wtorek, 19 maja 2015, 20:36

NEVIL napisał(a):A nie dało by się jakiegoś spycha wziąć i to wszystko wyrównać... ? ;-)


Hej @NEVIL; A ja nie lubię szaleństwa radzieckich naukowców, cyt:

"... imponująco przedstawiał się projekt, który zreferował gościowi doktor fizyki, a zarazem generał Gieorgij Pokorowski. Chodziło o budowę transhimalajskiej linii kolejowej, łączącej ZSRR z Chinami i Indiami. Taka arteria komunikacyjna bardzo ułatwiłaby ZSRR zdominowanie południa Azji. Kłopot w tym, że tory biegłyby przez góry wznoszące się nawet 6 tys. metrów n.p.m. Niezrażony tym generał zakładał, że najlepszym sposobem na Himalaje okażą się bomby atomowe. Chciał za ich pomocą zasypywać doliny i wąwozy. „Budując mosty, będzie można zwalać w koryto rzeki olbrzymie bloki masywu rozkruszonego przez wybuch atomowy. Bloki te zastąpią filary” – wyjaśniał. Pytania o skażenie radioaktywne bagatelizował, twierdząc, że po dwóch, trzech latach przestanie być niebezpieczne. Na transhimalajską linię kolejową przygotowywano lokomotywy napędzane reaktorami jądrowymi. „Wedle informacji, jakich mi udzielono w Moskwie, lokomotywa ta ma rozwijać moc 12 tys. KM i będzie mogła ciągnąć pociąg o ciężarze 3500 ton z prędkością 60 km/godz.” – donosił Barnier..."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nie lubię..

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 19 maja 2015, 21:31

NEVIL napisał(a):Ja też przyjechałem autem.


Przyjedź samochodem w zimie to podszkolisz się na górkach ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nie lubię..

Postprzez NEVIL » środa, 20 maja 2015, 14:32

A jakbym tak jeszcze latem chciał pojeździć rowerem po tych Waszych stromych ulicach, to bym chyba ducha wyzionął... :-)
NEVIL
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 19 maja 2015, 14:21
Lokalizacja: LUBIN

Re: Nie lubię..

Postprzez staszeks » środa, 20 maja 2015, 16:27

Nie przyjeżdżaj.
Cherlacy tu nie są potrzebni.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nie lubię..

Postprzez ZIZ » środa, 20 maja 2015, 18:10

NEVIL napisał(a):A jakbym tak jeszcze latem chciał pojeździć rowerem po tych Waszych stromych ulicach, to bym chyba ducha wyzionął... :-)

Przede wszystkim musisz mieć rower a nie dwukołowca rowerowo-podobnego :!: :lol:
A później wysłać do mnie maila na priv i w wolnej chwili pozwiedzamy Bielsko-Białą.To jednak jest gościnne miasto i chętnie będę przewodnikiem dla turysty/turystów.
PS
Za kołnierz nie wylewam :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nie lubię..

Postprzez Grego » środa, 20 maja 2015, 18:30

To na rowerze może być zgubne! Nowe przepisy mamy i za posiadanie roweru pod wpływem jest dożywocie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości