Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

polskie sucze

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

polskie sucze

Postprzez error_terror » środa, 24 cze 2015, 15:58

Akcje ratownicze dla takich kobiet powinny być opłacane tylko przez rodzinę takowej!
:evil:
Dla wielu Polek małżeństwo z Arabem szybko przestaje być bajką. Po przyjeździe do kraju męża kobieta szybko traci możliwość decydowania o sobie i musi być na każde skinienie mężczyzny. Aby nie uciekła, nowa rodzina zabezpiecza jej paszport. Szybko zaczyna się piekło: bicie, poniżanie i szykany. Wówczas jedyną możliwością uratowania nieszczęśliwej Polki jest odbicie jej siłą.

Ona: młoda, atrakcyjna, zaczynająca właśnie dorosłe życie, po raz pierwszy w pełni decydująca o sobie. On – student z kraju arabskiego, przypominający jej wymarzonego księcia z bajki: przystojny, opalony, imponujący ciemniejszą karnacją, często bogaty, sypiący jak z rękawa wspaniałymi komplementami. Nie szczędzi ciepłych słów, obiecuje wspaniałą przyszłość i liczne podróże. Urzeczona, naiwna dziewczyna zakochuje się bez pamięci i w ciągu roku wychodzi za swojego księcia. I wyjeżdża z nim do jego ojczyzny, licząc na życie jak z “Baśni tysiąca i jednej nocy”. W tym miejscu z reguły kończy się szczęśliwa historia, a zaczyna się dramat.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: polskie sucze

Postprzez Anke » środa, 24 cze 2015, 16:39

A suczą nazywasz taką dlatego, że wyszła za obcokrajowca czy za to że nabrała się na to, na co nabiera się większość ofiar przemocy domowej?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: polskie sucze

Postprzez Grego » środa, 24 cze 2015, 22:54

error_terror napisał(a):Akcje ratownicze dla takich kobiet powinny być opłacane tylko przez rodzinę takowej!
A niby przez kogo są opłacane? Chyba ZUS nie refunduje wojny z Arabia Saudyjską. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: polskie sucze

Postprzez Del_Rey » środa, 24 cze 2015, 23:00

Pewnie dlatego, ze to tępe dzidy, lecące na poetyckie pierdolamento. I nie za obcokrajowca, tylko uściślić trzeba, za araba. Choc pewnie to po części wina facetów nieobcokrajowcow, którzy nie prawią kobietom pustych frazesów, a które one tak lubią, choc często w nie zwyczajnie nie wierzą ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: polskie sucze

Postprzez Anke » czwartek, 25 cze 2015, 01:00

"Bul" dupy pod tytułem "Boże drogi! Znów na jachtach myła podłogi, tylko czemu ręce ma białe?" jest stary jak ludzkość.
Jeśli ktoś ma zamiar być idiotką, należy [jej] bezwzględnie na to pozwolić i nie wszczynać żadnych wojen a Arabia Saudyjską.
tren_d<arab<polak<obcokrajowiec;]
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: polskie sucze

Postprzez padoda » czwartek, 25 cze 2015, 08:24

Tyle się od dawna o tym temacie rozprawia i nadal wiele Polek daje się otumanić przez kozojeb.ów.
Sygnałem alarmowym dla takiej kobiety powinien być fakt , że arab namawia na wyjazd w swoje rodzinne strony.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: polskie sucze

Postprzez Grego » czwartek, 25 cze 2015, 11:57

Ja tam nie widzę problemu. Wychodzi za mąż, wyjeżdża do Maghrebu, czyli decyduje się na życie w haremie. Jeśli potem żałuje to już jej problem. Życiowe decyzje wiążą się z poważnymi konsekwencjami.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: polskie sucze

Postprzez Swiatogor » czwartek, 25 cze 2015, 12:12

Grego napisał(a):Ja tam nie widzę problemu. Wychodzi za mąż, wyjeżdża do Maghrebu, czyli decyduje się na życie w haremie. Jeśli potem żałuje to już jej problem. Życiowe decyzje wiążą się z poważnymi konsekwencjami.


Z jednej strony też tak myślę. Za wszystko w życiu trzeba płacić.

Z drugiej wk....a mnie, że jakiś pustynny ćwok może poniewierać moją krajankę. Myślę, że on też powinien liczyć się z jakąś ceną za swój sposób na życie. Jeśli on przegina, to jemu też należy się solidny wp...l.

Prosta sprawa. Taka jest nasza "way of life" i jak się komuś nie podoba, to z buta w dupsko i jazda.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: polskie sucze

Postprzez Anke » czwartek, 25 cze 2015, 16:05

Swiatogor napisał(a):Z drugiej wk....a mnie, że jakiś pustynny ćwok może poniewierać moją krajankę.


A mnie nie. Kobiety mają wiedzę na temat ogromnej zależności od mężczyzn w kulturze arabskiej a mimo to decydują się na związek a nawet na opuszczenie kraju. Nie wiem tylko dlaczego jakiś tutejszy ćwok je nazywa sukami z tego powodu.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: polskie sucze

Postprzez error_terror » czwartek, 25 cze 2015, 17:22

Anke napisał(a): Nie wiem tylko dlaczego jakiś tutejszy ćwok je nazywa sukami z tego powodu.

Anke chcesz być moją tutejszą suczą?
Czytaj dokładnie, nie napisałem suki tylko sucze.
Sucz
Osoba, która jest chamska dla otoczenia, szczera do bólu, dąży do swego celu po trupach, zawsze stawia na swoim.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: polskie sucze

Postprzez davnbb » czwartek, 25 cze 2015, 18:20

Anke napisał(a):..... Kobiety mają wiedzę na temat ogromnej zależności od mężczyzn w kulturze arabskiej.... .

Mają klapki na oczach a nie wiedzę. Zdaje się im, że ich książę z bajki jest inny bo mieszka w Europie, że zawsze będzie szarmanckim dżentelmenem. Znam dwa przypadki dziewczyn z naszej okolicy, które poznały w Anglii swoich Sinbadów. W pierwszym wypadku skończyło się burzliwym rozstaniem po wycieczce w rodzinne strony księcia z bajki i poznaniu jego rodziny. W drugim przypadku nie doszło do ślubu tylko i wyłącznie dzięki temu, że dziewczyna miała szansę poznać wcześniej rodzinę swojego wybranka jak pojechali na ślub kogoś z jego rodziny (ślub odbywał się w UK). Zobaczyła gdzie jest miejsce kobiety w tamtej kulturze i sama została odpowiednio potraktowana przez tamtą rodzinę. Na jej szczęście miała tyle rozumu żeby nie łudzić się, że po jej ślubie będzie lepiej i skończyła związek zanim się jeszcze dobrze zaczął. Z tego co wiem to nie obyło się bez nachodzenia, gróźb itp.. Kolega w pracy opowiadał mi, że z jego kuzynka wyszła za jakiegoś Pakistanczyka, który wywiózł ja do swojego kraju i wszelki kontakt z nią się urwał - nie wiedzą co się z nią stało.
Tak więc śmiem twierdzić, że albo mają wiedzę i żyją złudzeniami, że w ich przypadku będzie inaczej albo wiedzę zdobywają gdy jest już za późno.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: polskie sucze

Postprzez vilgefortz » czwartek, 25 cze 2015, 20:12

Jak byłem na studiach to w naszym akademiku jedna panna zabujała się w kolesiu z Jordanii. Na poczatku było miło i sympatycznie koleś miał kasę potem ciągnął od niej. Tłumaczyliśmy jej codziennie że pakuje się w tarapaty, ona na to że nie bo ona zna historię z internetu o takich związkach ale jej ukochany przeciez nie może byc takim złym arabem, jest dobry. Po jakimś czasie jak ciapek owinał ją wokół palca zaczeło się regularne cotygodniowe mordobicie dziewczyny po imprezach a nawet w trakcie (ciapek uwazał za zdradę to że rozmawia z innymi facetami bez jego obecności!). Panna uciekała przed nim po nocach do pokojów koleżanek ale czasami to nie dawało skutku więc prosiła chłopaków z akademika o pomoc w przechowaniu na noc. Koleżka ciapek regularmie po próbach odbicia swojej wybranki z pokoju chłopaków (szalał z nożem i wrzeszczał że ich pozabija) dostawał od nas regularny lekki wpierd.l. Na następny dzień skruszony przepraszał ją i obiecywał złote góry, panienka wracała do niego i tak do następnego weekendu z przerwami kiedy jechała do domu(też awantura, że po co ona tam jedzie).Dalej tłukliśmy jej do głowy że to nie facet dla niej , że na uczeli jest pełno fajnych facetów ale grochem o ścianę. Nie wiem co jej obiecywał, ze wracała do niego po takich wieśniackich awanturach. Ciapka skazaliśmy na ostracyzm. Akcja ta trwała przez bodajże 2 lata. Po następnych wakacjach zniknęli oboje, a szkoda bo to śliczne dziewczę było.
Ciekawostka: akcja miała miejsce w Bielsku-Białej:)
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: polskie sucze

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 25 cze 2015, 20:48

vilgefortz napisał(a): Na następny dzień skruszony przepraszał ją i obiecywał złote góry, panienka wracała do niego i tak do następnego weekendu z przerwami kiedy jechała do domu(też awantura, że po co ona tam jedzie).


Jest wiele takich "par" polsko-polskich w naszym pięknym kraju. Nie trzeba szukać Sindbada można mieć podobnego Jacka, Wacka czy też Józka.
Lanie, wpier.... potem ucieczki, przeprosiny, powroty.... znowu lanie itd.
Pewnie że w przypadku SIndbada jest większa szansa na takie "rozrywki" ale rodacy też potrafią "boksować" damy i bywają w tym ekspertami.
W sumie Anke chyba to miała na myśli.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: polskie sucze

Postprzez davnbb » czwartek, 25 cze 2015, 21:11

No ale u nas w kraju jeśli chcesz pomocy to jej dostaniesz. Jak wyjedziesz ze swoim ciapkiem do jego ojczyzny to już nie masz szans.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: polskie sucze

Postprzez Swiatogor » czwartek, 25 cze 2015, 21:29

O czym wy nawijacie ludzie? Kiedyś tłumaczyłem z ang. na polski kilka tekstów pewnej dziewczyny z Iranu. Gdyby chciała napisać to samo u siebie, i chciała się trochę powyzłośliwiać tak jak np. Anke :) , to musiałaby się liczyć z ukamienowaniem lub czymś w tym rodzaju.

Dajcie spokój.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron