Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowy Prezydent

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Nowy Prezydent

Postprzez Santos » czwartek, 6 sie 2015, 21:07

Nowy Prezydent powołany a nikt nie komentuje tego historycznego dla PiS faktu na forum ?Krzyż smoleński już stoi pod pałacem,modlitwy odprawiane.Brakuje jeszcze biurka dla Prezydenta aby w otoczeniu oszołomów pracował.
Kto dąży do tego żeby nas tak w świecie ośmieszać ? Odpowiedz mam jedną,ci którzy nie powiedzą głośno że dla krzyża miejsce jest w kościele. Czyli .....
Od niedziele pewnie pod pałacem będą odprawiane już msze. A w jakiś rocznice,dziesiętnice i inne pewnie będą msze z wiecami i homilie biskupów.
Polsko dokąd Ty zmierzasz.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56378B0D
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 7 sie 2015, 08:22

Santos napisał(a):Kto dąży do tego żeby nas tak w świecie ośmieszać ?
Bardziej niż to robił Komorowski już się nie da. Nie wierzę że Duda będzie skakał w butach po fotelach w japońskim sejmie, bredząc o szogunie. Nie ma co komentować po pierwszym dniu urzędowania. Zobaczymy z czasem co pokaże.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 7 sie 2015, 14:08

Grego napisał(a):Bardziej niż to robił Komorowski już się nie da. Nie wierzę że Duda będzie skakał w butach po fotelach w japońskim sejmie, bredząc o szogunie.

Krótką masz widocznie pamięć. Cały sukces "Szkiełka kontaktowego" opierał się w sumie na talentach ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Przekręcanie wszystkiego (Borubar, Wolska, Parejro, itd.), wieczne gubienie się na imprezach dyplomatycznych (jak miał podać grabę, to się odwracał plecami, jak trzeba było odwrócić się w lewo, to szedł w prawo), "małpa w czerwonym", "spieprzaj dziadu", jakieś mściwe wycieczki pod adresem Tuska, jeżdżenie za nim po jakichś szczytach ja zazdrosna panienka, a wszystko to zwieńczone sporem konstytucyjnym o to, czy on nie może trochę poprzeszkadzać Donaldowi w polityce zagranicznej. No i finał - próba udowodnienia, że on godniej uczci Smoleńsk, wszyscy pamiętamy, jak wyszło.
Przy tym ortografy Komora, nieporozumienie z krzesłem czy, dość rubaszne w sumie, nazwanie szogunem współpracownika, to są niewinne harce.

Zobaczymy z czasem co pokaże.

Na razie tylko niekonsekwencję. Obiecywał pewne sprawy, teraz już wychodzą "gwiazdki" - a nie na każde dziecko, a nie od zaraz, itd., itp. Szczytem było wczorajsze stwierdzenie, że odejdzie, jeśli nie uda mu się...złożyć projektów ustaw. Pierwotnie obiecywał, że przejdą na 100% i to mu zresztą wypominano, że obiecuje za Sejm. Teraz się okazuje, że wystarczy ustawę napisać i schować do szuflady. Jaja będą, jak PiS zmiażdży konkurencję w parlamentarnych, bo nie będzie na kogo zwalić, że takiej fajnej ustawy nie przyjął.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 7 sie 2015, 15:44

A ty się spodziewałeś że 2 minuty po inauguracji spełni wszystkie obiecanki?
Osobiście mam bardzo sceptyczny stosunek do przedwyborczych obietnic. Uważam że rozumni ludzie obiecanek nie słuchają, ale że wyborcy w większości są durni, to i obiecanki są konieczne. Kto ich nie nazmyśla, ten przegrywa wybory. Nawet jednak biorąc je za dobra monetę, rozliczanie z nich po jednym dniu urzędowania to się kwalifikuje do psychiatry. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 7 sie 2015, 15:52

Widać od razu, że nocnych ćwiczeń z czytania ze zrozumieniem to wam w tym woju nie robili, niestety.

No nic, postaram się językiem zrozumiałym również dla tych mniej biegłych w sztuce interpretacji:
nie napisałem, że AD nie spełnia obietnic, tylko że zmienia ich treść. Zwizualizuję Ci to przykładem.
Duda wygrał, bo obiecywał gruszki na wierzbie i dawał coś na kształt gwarancji. "Jak nie zrobię tego czegoś, to odchodzę". Teraz już kształt tych obietnic zmienia się na taki, że nie ma już w tym nic nadzwyczajnego. To tak, jakby swoim wyborcom obiecał - "zmienię wodę w wino", a po miesiącu mówił "zgodnie z obietnicą, jeżeli do winka nie dokupię mineralki, to sam siebie zwalniam".
Daj znać, czy już zrozumiałeś.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Anke » piątek, 7 sie 2015, 16:02

Grego napisał(a):sceptyczny


A nie mówiłeś przypadkiem, że wszyscy oni kłamią? A teraz takie ostrożne zaufanie?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » piątek, 7 sie 2015, 16:06

Anke sprawdź sobie w jakimś słowniku co oznacza słowo sceptyczny. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Anke » piątek, 7 sie 2015, 16:22

Grego napisał(a):Anke sprawdź sobie w jakimś słowniku co oznacza słowo sceptyczny. :|



No słownikowo wychodzi, żeś prawie agnostyk :> Zaraz, wg twojej taksonomii - ateista, bo przesz ty nie widzisz różnicy.
A ty pomyśl co znaczy: politycy kłamią. W zasadzie nie powinno ci robić różnicy kto jest prezesem w tym burdelu. A robi.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 7 sie 2015, 16:37

Kłamią ci politycy, na których ja i inni dyskutanci się powołujemy. Tak samo z mediami.
Autorzy filmików z YouTube oraz dziennikarze magazynów militarnych to najbardziej wiarygodne osoby na świecie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nowy Prezydent

Postprzez banan.eu » piątek, 7 sie 2015, 21:07

mnie tylko ciekawi co sie stanie gdy PiS wygra wybory parlamentarne :mrgreen: nic tylko spełniać obietnice :lol fakt były Prezydent nawet składnie zdań miał na poziomie katastrofalnym no i chyba bardziej interesował sie tym co dzieje sie np na Ukrainie niż u nas w ogródku ale czas pokaże czy duża częśc ludzi nie obudzi sie w IV RP za jakiś czas i będzie zdziwienie "ale przecież obiecał" :lol:

w 21 wieku wojna domowa w środku europy..Polaków nikt nie musi napadać teraz sami sie wykończymy tak podzielonym społeczeństwem

ps Krzyż znowu stoi przed pałacem prezydenckim :mrgreen: lecimy dalej pomnik ś.p prezydenta Kaczyśkiego i małżonki w każdym mieście a potem odbicie wraku samolotu i "ukaranie" winnym "morderstwa" mohery juz ćwiczą :lol:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 8 sie 2015, 07:16

banan.eu napisał(a):mnie tylko ciekawi co sie stanie gdy PiS wygra wybory parlamentarne :mrgreen:
To ja Ci powiem co się stanie. Religia będzie w szkołach. Będą odbierać dzieci rodzicom i trzymać je w zamknięciu. Wprowadzą obowiązek spowiedzi. Nakażą praktykowanie chrześcijańskiej pokory w obliczu bandyckiej napaści. Czyli ogólnie żadnych wielkich zmian. Wszystko to już pod rządami PO mamy. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » sobota, 8 sie 2015, 08:02

Grego napisał(a):
banan.eu napisał(a):mnie tylko ciekawi co sie stanie gdy PiS wygra wybory parlamentarne :mrgreen:
To ja Ci powiem co się stanie. Religia będzie w szkołach. Będą odbierać dzieci rodzicom i trzymać je w zamknięciu. Wprowadzą obowiązek spowiedzi. Nakażą praktykowanie chrześcijańskiej pokory w obliczu bandyckiej napaści. Czyli ogólnie żadnych wielkich zmian. Wszystko to już pod rządami PO mamy. :mrgreen:


Grego, sorry ale czy upał czasem ci nie szkodzi?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 8 sie 2015, 08:19

A który fragment mojego postu kwestionujesz? Religię w szkołach, odbieranie dzieci czy obowiązkową spowiedź przed Urzędem Skarbowym? :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Pyramide » sobota, 8 sie 2015, 08:38

Przesadzasz we wszystkim.Jednostkowe,medialne przypadki nie można odnosić do tego że w Polsce tak jest wszędzie i normą.
\Więcej optymizmu i trzeźwego osądu rzeczywistości ci życzę.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy Prezydent

Postprzez Grego » sobota, 8 sie 2015, 10:11

Nie twierdzę że tak jest wszędzie i że jest normą, tylko że tak jest, bo jest. Jeżeli się z tym pogodzimy, to stanie się normą.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron